Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 34 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Αφροδίτη την είχα συναντήσει πριν δύο χρόνια περίπου σε ενα συντομο ταξιδι μου στην Θεσσαλονίκη,έχω αναφερθεί για αυτήν σε κάποια συζήτηση εδώ μέσα αλλά τότε δεν είχε ανοίξει μέρος για κριτικές.Λοιπών. ..πρόκειται για μια εμφανησιμη Ελληνίδα,γύρω στα 45-46 με μεσογειακές αναλογίες και πρόσωπο πολύ συμπαθητικό, ωραίους βυζους και κωλαρα που την δίνει απλόχερα! !!ΓλώσσαΣτο σεξ σε βάζει κάτω και σε ξεζουμιζει!!!γαμιαιτε σαν να μην υπάρχει αύριο! !Και σαν χαρακτήρας πολύ συμπαθείς.Εγώ πάντως έμεινα πολύ ευχάριστημένος !Την ιδρωνει την φανελα και με το παραπάνω! Καλά να περνάτε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
168
Πόντοι:
296
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, fouxter, popov και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Σεπτεμβρίου, 2016
Πριν δυο χρόνια....
Μάλλον κάτι άλλαξε σύμφωνα με τα άλλα παλικάρια
05 Σεπτεμβρίου, 2016
Μη μου πεις τυπε οτι έπεσε "σύρμα" για να ρεφάρει τις κακές κριτικες Κεφάλι σε τοίχο!
45-46 πριν δυο χρονια Χμμμ; τωρα πανω απο 50 σιγουρα....
Μα να παει σε πελάτη με περίοδο την στιγμή που ειναι και σιτεμένο ψιλό μπάζο Χμμμ;
Δηλαδη ποσο βλαμμενη μπορει να ειναι Μαλακία και θελει και 80 ευρω Money MouthΧμμμ; WTF !
05 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καθόλου 'σύρμα' φίλε....άλλωστε δεν έχω καμιά σχέση από Θεσσαλονίκη... ... άτυχε να κάνω επαγγελματικο ταξίδι και μου την σύστησε φίλος
.... σίγουρα δεν είναι μοντέλο... εκεί περίπου την έκοψα... δεν ζήτησα και ταυτότητα....άλλα δεν καιγόμουν να μάθω κιόλας...αυτό που με
ενδιέφερε ήταν να κάνει κάλο σεξ...όσο για την περίοδο την να σου πω.... δεν το ξέρω το θέμα....πάντως εγώ κάθε άλλο απο σιτεμενο μπαζο είδα... Καπέλο
05 Σεπτεμβρίου, 2016
Μαλακία
05 Σεπτεμβρίου, 2016
Η Κριτική είναι πιο στημένη από τα πρωταθλήματα του Ολυμπιακού Μαλακία
05 Σεπτεμβρίου, 2016
Εεεεεε.....προφανώς έπεσε σύρμα!
Ο αστροναύτης έπεσε από τον....ουρανό και ήρθε ως απο μηχανής θεός να σώσει την κατάσταση! Προσκύνημα
05 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι λες ρε φιλε. ..!! Τα ξέρεις όλα εσύ! !τι να πω. ...και ο φακηρης δηλαδή στημένος είναι εεε? ?? Ρεεε ξεκολλάτε....η τύπισσα έχει βρεθεί με τόσα άτομα κάποιοι πέρασαν καλά κάποιοι όχι αυτό γίνεται με όλα τα κολ γκερλ. ...οι καλές κριτικές είναι στημένες και οι κακες όχι? ??
06 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
06 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καπέλο
06 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εσυ ξερεις καλυτερα τι είδες προφανως. Εμένα απλα ετσι μου φαίνεται απο τη φωτο. Αλλα δεν ειναι αυτο το ζητούμενο.
Μου εχει τύχει αυτή η φάση με πιπίνι φοιτήτρια βιζιτου εντελώς άβγαλτο. Έπαθε σοκ και απο τη ντροπή καθόταν μια ωρα και έπλενε τα σεντόνια μου. Δεν το περιμένεις ομως απο ώριμη επαγγελματία.
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2