Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 34 10
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπερα κ καλο φθινοπωρο ευχομαι,,σημερα θα γραψω αρνητικη κριτικη ειναι η πρωτη μου κ ελπιζω η τελευταια,βρεθηκα Θεσσαλονικη για δουλεια,κ απο τις λιγες φορες χωρις τη γυναικα μου και ατπαξα την ευκαιρια ν φερω βιζιταρα σκεφτηκα,αρχισα τα τηλεφωνα κ τελικα ταιριαξε με την κυρια,δεν ηταν η πρωτη που ειχα στο μυαλο αλλα ηταν σε καλη σειρα!!!μιλαμε κ κανονιζουμε ραντεβου σε τρεις ωρες γιατι ειχε κ αλλο ραντεβου,αν κ μου φαινοταν σα να μιλουσα μ μια πολυ μεγαλη ηλικιακα πολυ καλη κ ευγενικη στο τηλεφωνο,μπαινω σε διαδικασια προ ραντεβου ,,,παω στο ξενοδοχειο κανω ντουζακι χαλατωμα κ περιμενα ν περασει η ωρα,το ραντεβου ηταν στις 11 κ μιση,οταν πηγε 11 μιση ωρα πριν το ραντεβου δηλαδη, με πηρε η λεγαμενη τηλεφωνο κ μου ειπε οτι της ηρθε περιοδος κ δεν μπορουσρ ν ερθει,,,λογω καλοκαιριου κ ωρας δεν εβρισκα τιποτε αλλο,αποτελεσμα ΜαλακίαΜαλακία εμεινα μ την ψωλη στο χερι,, αντιεπαγγελματισμος στο τερμα,μου χαλασε τη βραδυα,δεν ξερω για πιο λογο αλλα δεν πιστεψα λεξη απο οσα ειπε,,,
Αυτα τα λιγα μακαρι ν την ξεσκιζα κ ν ειχα να γραψω πολλα περισοτερα,,,,,,

Πληροφορίες Συνάντησης

Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Ιουν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
273
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, fouxter, graf και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Σεπτεμβρίου, 2016
Φτηνα την γλυτωσες ρε μαγκα!κοιτα τι επαθε το προηγουμενο ραντεβουΚεφάλι σε τοίχο!
05 Σεπτεμβρίου, 2016
πολυ λυπαμαι που χαλασε η βραδυα σου...και πολυ λυπαμαι που διαβαζω τετοια σχολια γιατι συνηθιζω να ειμαι πολυ ξηγημενη..

μου ηρθε η περιοδος μου καθ οδον ..ειχα φτασει σχεδον εξω απο το ξενοδοχειο σου..

Δυστυχως δεν εχω κανει συμβολαιο με το θεο για να με ειδοποιει ποτε θα ερθει η περιοδος μου...

ποτε δε παω σε ραντεβου με περιοδο μαλιστα αφηνω να περασει και μια μερα κενο μετα το τελος της για να ειμαι οκ με τον κοσμο που ερχομαι σε επαφη

ακομα και σε κοσμο σταθερους πελατες η μη που μου εχουνε ζητησει να παω και να γαμησουν μονο κωλο δε το κανω γιατι εκεινες τις μερες τις εχω για να ρεπαρω ειτε θα ασχοληθω με το σπιτι μου ειτε με τα χομπυ μου..και δεν εχ και διαθεση για σεξ εκεινες τις μερες ...δε θελω ουτε να με ακουμπανε

καλα να περνας και λυπαμαι που ειμαι σε θεση να απολογουμαι για κατι κακο που ΔΕΝ εχω κανει
05 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οντως φιλαρακι,,,,τελικα ο χαμενος τα παιρνει ολα Γερο-μύστηςΓερο-μύστης
06 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Με το συμπάθειο αλλα αυτα που λες ειναι Κουκουρουκου. Όλες οι γυναίκες εχουν αρκετα συμπτώματα πριν τη περίοδο και επιςης εχουν ενα κύκλο περιόδου που πανω κατω τον ελέγχουν. Εσυ τωρα επειδη ειςαι στη κλιμακτήριο θα πρεπει να ειςαι πολυ πιο προσεκτική. Δεν υπαρχει πιο σιχαμενο πράγμα απο το να πας με call girl και να εχει περίοδο.
Το λιγότερο που μπορούσες να κανεις ειναι του επιστρέψεις τα χρήματα τα οποία δεν προόριζε για ενα ραντεβου τετοιο και προφανως δεν θα του περισσεύουν για να τα χαραμίσει. Εσυ τα λεφτάκια τα πήρες και με περίοδο.
Το δε σχόλιο "λυπάμαι που ειμαι σε θεςη να απολογούμαι" απλα δειχνει πως σκέφτεσαι και ποσο τιμάς αυτούς που σου δίνουν ενα πολυ καλο ωροκαματο αφορολόγητο μάλιστα.
06 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Επειδή πρέπει να αποδίδουμε τα του καίσαρος τω καίσαρι και τα του Θεού τω Θεώ, οφείλω να καταθέσω ότι τον προηγούμενο μήνα (γύρω στις 20-25/8-δεν θυμάμαι ακριβώς) επικοινώνησα με την κοπέλα για ραντεβού, και με ενημέρωσε ότι δεν δούλευε γιατί περίμενε περίοδο την επομένη. Δεν γνωρίζω λεπτομέρειες του ραντεβού του συναγωνιστή, με εμένα όμως εξηγήθηκε εξ αρχής σωστά, και οφείλω να το καταθέσω.
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
06 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλησπέρα,,, καταρχήν ν σου πω πως ξαφνιάστηκα κ μόνο που απάντησες κ αυτό είναι προς τιμήν σου,,,,οπως κ ν έχει το αποτέλεσμα της βραδιάς είναι το ίδιο κ ο μόνος που δε φταίει στη συγκεκριμένη είναι ένας,,,,η αλήθεια είναι πως ίσως επιδιώξω ξανά ν βρεθώ μαζί σου κ αυτό λόγο το ότι απάντησες κ δίνεις την δίκη σου εξήγηση ,,,ν είσαι καλά,,,,
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6