Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 186 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μεσημέρι Κυριακής στα σπιτάκια της Φυλής μετά από ένα καφέ στην πλατεία Βικτώρια και στοχευμένη επίσκεψη στο σπιτάκι της Φυλής με αριθμό 19 μετά από εκτενή ενημέρωση συναγωνιστή στο σάιτ. Εκεί δουλεύει η Τζοάννα, μια μικροκαμωμένη ξανθορουμάνα, κοντή, αδύνατη με μικρά βυζάκια (αλλά πετακτή ρόγα καυλωμένη) και μικρό στητό κωλαράκι. Βασικά, είχα πάει και στο νούμερο 24 για να βρω την Νικόλ, αλλά μάταια πάλι...αυτή την κοπέλα δεν θα την πετύχω ποτέ. Τέσπα, είπα να σακατέψω την Τζοάννα έτσι αδύνατη που ήταν και εισήλθα πληρώνοντας το μπλε παράβολο. Ναι!
Σε 3-4 λεπτά μπήκε στο δωμάτιο η Τζοάννα όλο χάρη και χαμόγελα...ξάπλωσε μου λέει...μου τη σπάνε αυτά Money Mouth...εγώ κοπέλα μου μπορεί να θέλω να σε πάρω στα όρθια...τελικά αφού χούφτωσα λίγο στα όρθια, μετά την ξάπλωσα για γλύψιμο. Πήγε να μου βάλει προφυλακτικό σε πεσμένο πούτσο Χμμμ;...περίμενε της λέω να μου σηκωθεί πρώτα. Μου έκανε κάποια,χαδάκια...μετά έγλυφα τις εξέχουσες ρόγες της και τις πέτρωσα, μαζί με τον πούτσο μου...της ζήτησα 69, αρνήθηκε Money Mouth (δεν πρόσεξα να το ανάφερε η τσατσά στο σαλονάκι, οπότε δεν είπα τίποτε)...την γυρίζω ´μπρούμητα να θαυμάσω το μικρό κωλαράκι της και να το φιλήσω λίγο (δεν θέλει σάλιο στα φιλιά)...πήγα να τον τρίψω στο κωλί της και παραλίγο να μου μείνει το μωρό...να βάλουμε καπότα και μετά κάνε ότι θέλεις μου λέει...εντάξει είπα και μετά άρχισα να τον τρίβω στο κωλαράκι της (το καλό με μένα είναι όταν μου λέει όχι το μωρό, φτιάχνομαι περισσότερο Μεγάλο χαμόγελο ). Για να μην κουράζω, ξεκινάει πίπα καλή με χέρι, βαθιά και γρήγορη...τη σταματώ και της λέω να ανέβει από πάνω. Δέχτηκε αλλά όχι με χαρά (δεν φαίνεται να της αρέσει να είναι αυτή από πάνω). Μετά από δύο λεπτά μου ζήτησε να αλλάξουμε στάση, αλλά εγώ αρνήθηκα και της είπα να συνεχίσει έτσι, δεν θα αργήσω...αφού με έκοψε μια φορά για να βεβαιωθεί ότι είναι εντάξει το προφυλακτικό, κατέθεσα τελικα μετά από λίγο στη θέα των βυζιών της με τις καυλωμένες πεταχτές ρόγες Γλώσσα . Μόλις με ξεκαβαλικεψε, έλεγξε πάλι το προφυλακτικό αν είχε σπάσει...τι άγχος κι αυτό!!! Πουτάνα και τόσο προσεκτική δεν ταιριάζει!!!
Το δωμάτιο δεν ήταν καθαρό, ούτε και τα σεντόνια,,,ντουζιέρα δεν είχε, ούτε πετσέτα, ούτε παντόφλες...
Πρόταση αγοράς: Η Τζοάννα προτείνεται σε λάτρες αδύνατων μικροκαμωμένων γυναικών και αν δεν είναι κάποιος από μόνος του καυλωμένος, κοινώς καυλιάρης, μην περιμένει να τον καυλώσει η Τζοάννα με τα μη και μη της...εκτός αν έτσι μόνο του σηκώνεται όπως εμένα...ευχαριστώ για την ανάγνωση Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζοάνα
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.121
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, fouxter και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού