Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη στον οικο την 8 το πρωι η κοπελα ειπε οτι δουλευει 6 χαρραματα με 12 μεσημερι.
Η Νικολ ειναι μια πιτσιρικα 24 χρονων ρουμανα με καστανο μαλλι δεμενο κοτσο γλυκο μουτρακι με
χαρακτηριστικο τα μπροστα χαλασμενα δοντακια της, εχει αδυνατο κορμι αλλα ειναι ολιγον πλαδαρο σε αισθηση
και εχει και λιγες ραγαδες στα μπουτια οπως και στα βυζια της τα οποια ειναι λιγο νερουλα αλλα με ωραια
ρωγα.Η νικολ ηρθε στο δωματιο ευδιαθετη αν και στο σαλοναρισμα κοιμοταν ορθια. Μου περασε καποτα σε ορθιο
πεος και αρχισε μια πιπα ρηχη και καπως μονοτονη, δεν καταλαβα τιποτα...
Της ειπα να ανεβει απο πανω μου αλλα μου ζητησε ευγενικα να μην τον κατσει και να δοκιμασουμε μια αλλη σταση,
την εβαλα στα 4 οπου την γαμησα δυνατα με αυτην να βογγαει και να κλεβει λιγουλακι για να μην τον τρωει ολο μεσα.
Ειχε βαλει την κρεμα της αλλα και παλι ειχε καλη αισθηση γυρισμα σε κανονικη σταση οπου την επιασα απο κατω απο
τους ωμους και αρχισα να την γαμω δυνατα, αυτη βογγουσε και εδειχνε οτι πονουσε.
Γιατι με γαμας ετσι δυνατα μου ειπε, εισαι πολυ καυλα γκομενακι της λεω και θελω να στο σκισω το μουνακι !!
Ακουλουθησε μουνοσκισιμο για μερκα λεπτα οπου το μουνακι στο τελος ανοιξε αρκετα εγινε υγρο και εχυσα και εγω μεσα του.

Καλο κοριτσι η Νικολ απλη η εμφανιση της, σιγουρα η ομορφοτερη που μπορουσα να βρω στις 8 το πρωι.
Προκαταρκτικα δεν κανει και δεν εχει καποια ιδιατερη συμμετοχη.Για 1-2 φορες καλη ειναι.
Η τσατσα στον προηγουμενο πελατη που ηταν μεσα κανα τεταρτο χτυπησε πορτα, και καλα εκανε γιατι βαρεθηκα να περιμενω
δηλαδη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 04, 2016
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.280
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Σεπτεμβρίου, 2016
εχω παει σε ιδια κατασταση πρωι πρωι, ηταν οτι πιο αξιογαμευσιμο ειχα βρει.
Οταν μιλησα λιγο μαζι της μου ειχε πει οτι εκλεινε 24ωρο δουλειας και οτι ειμαι ο μονος ημεδαπος που την πηδαει σημερα. Μετα απο λιγα λεπτα, με επεισε !

Οταν την ειχα στα 4, το μουνι της μυριζε σαν σαπιος καρχαριας ακομα και οταν ειχα το κεφαλι γυρισμενο κυριολεκτικα 180 μοιρες πισω Ναι!
Ωραιες εμπειριες που θα διηγουμαι στα αρσενικα εγγονια μου...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1