Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 24 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μια και για βρέθηκα για δουλειά στα Χανιά για λίγες ημέρες είπα να εκμεταλλευτώ την κατάσταση.
Επικοινωνία λοιπόν με πορνιάρη φίλο και ύστερα από καθοδήγησή του ο στόχος εντοπίστηκε:
Η Νόρα είναι μελαχροινή τσουπωτή γύρω στο 1,70 με γλυκό πρόσωπο και με ωραία πιασίματα με προκλητική κωλάρα.
Μπήκε στο δωμάτιο ορεξάτη πιάσαμε λίγο την κουβέντα αλλά δεν κρατιόμουν και της όρμηξα σαν πεινασμένος λύκος!
Ωραίο χαμούρεμα γονατιστοί και οι δυο στο κρεβάτι με πολλά χάδια φιλιά και τριψίματα στα γεμάτα στήθη της και με καυλωτικό ισπανικό προχωρήσαμε στα παρακάτω!
Μου τον χάιδευε και μού τον έπαιζε μου τον ατσάλωσε και τότε μου έβαλε προφυλακτικό.
Το τσιμπούκι της πολύ καλό τον βασάνιζε στην αρχή και μετά τον πήρε βαθιά στο στόμα της και μου τον εξαφάνισε ενώ μούγκριζε σαν λυσασμένη.
Την γύρισα και άρχισα να την γλείφω και να τη ρουφάω μέχρι βαθιά μέσα της και αυτή σε κάθε στιγμή μού έδινε στο πιάτο όλο και καλύτερα το μουνί της.
Επειδή καταλάβαινα ότι δεν θα άντεχα περισσότερο την έστησα στα τέσσερα.
Απίστευτη κωλάρα έφαγε τα χαστούκια της το γούσταρε και δεν διαμαρτυρήθηκε καθόλου ίσα ίσα που με παρότρυνε για πιο δυνατό και πιο σκληρό ρυθμό.
Ανέβασα λοιπόν στροφές στο σφυροκόπημα και με θέα την κωλάρα της τελείωσα ανακουφισμένος!
Έμεινε για λίγη ώρα μαζί μου και δίχως βιασύνη είπαμε δυο τρεις κουβέντες και έφυγε.
Σαν συμπέρασμα η Νόρα ήταν πολύ καλή και τίμησε και με το παραπάνω τα λεφτά της!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 30, 2016
Όνομα κοπέλας
Νόρα
TB
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, LITHOS 77

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού