Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 143 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...κράτα και μικρό καλάθι. Έτσι λέει ο σοφός ελληνικός λαός και στα μπουρδέλα αυτό επιβεβαιώνεται καθημερινά.
Ευτυχώς στην περίπτωση της Μαρίας σημείωσα μια αναπάντεχη διάψευση της παραπάνω παροιμίας.
Η ώρα περίπου οκτώ, βραδάκι Σαββάτου. Ο χώρος το ρομαντικό Μεταξουργείο.
Μη έχοντας παραπάνω από μισή ώρα που βγήκα από το μπουρδέλο της οδού Κολωνού 48 μετά από ένα δυνατό γαμήσι με την γνωστή και μη εξαιρετέα Βαλέρια βρέθηκα με πολλές αμφιβολίες στο σαλόνι του αριστερού μπουρδέλου της δεξιάς εισόδου. (Όσο ήταν Περδίκα 3 δεν είχαμε τέτοια θέματα κατατοπισμού...)
Την Μαρία την είχα δει αρκετές φορές στο σύντομο παρελθόν και πάντα θρονιαζόταν στα πόδια μου ψιθυρίζοντας στο αυτάκι μου. Ο χύμα τρόπος της με τις πολλές υποσχέσεις για αξέχαστες στιγμές εντός δωματίου αλλά και ένας τσακωμός με την τσατσά (λόγο ότι η δεύτερη δεν είχε χτυπήσει την πόρτα στο δεκάλεπτο) που έτυχε να πετύχω πριν δυο-τρεις βδομάδες όταν την είδα πρώτη φορά με απέτρεπαν να την επιλέξω. Σήμερα ήμουν σίγουρος ότι το δεκάρικο θα έφευγε άδοξα. Ήμουν σίγουρος ότι μετά το άδειασμα στη Βαλέρια αποκλείεται να κατάφερνα δεύτερη αξιοπρεπή κατάθεση αλλά η περιέργεια να επιβεβαιώσω την αρνητική συμπεριφορά που ήμουν τόσο βέβαιος ότι θα έχει με οδήγησε στο να ακουμπήσω με χαμόγελο το παράβολο στην τσατσά.
Η κοπέλα είναι είκοσι χρονών από την Ρουμανία, παχουλή με πολύ καλά πιασίματα και απαλό δέρμα. Μαλλιά καστανά σκούρα (Αν έβλεπα καλά) μέχρι τους ώμους, μεσαίο βυζάκι στητό και κωλάρα για σκαμπίλια με μια κάποια κυτταρίτιδα που δεν με ενοχλεί καθόλου.
Στο σαλόνι είναι όπως ανέφερα πολύ εκδηλωτική. Αγκαλιές, φιλάκια και τριψίματα η στάνταρ προσπάθεια της να ψαρέψει τον πελάτη. Έβγαλα το δεκάρικο από την τσέπη και το έδωσα. Η Μαρία με συνόδευσε μέχρι το δωμάτιο δίπλα από αυτό της υπηρεσίας, μου τρίφτηκε λίγο ακόμα και με άφησε λέγοντας μου ότι επιστρέφει αμέσως.
Μόλις είχα ξαπλώσει και εμφανίστηκε με την καπότα στο χέρι. Ανέβηκε στο κρεβάτι και γονάτισε δίπλα μου και αφού ανταλλάξαμε τα γνωστά "πόσο είσαι και από που" άρχισε να με φιλάει στο λαιμό και το στήθος ενώ με χάιδευε παντού. Στη συνέχεια με καβάλησε φορώντας ακομα τα εσώρουχα και άρχισε να τρίβει το μουνί της στον πούτσο μου συνεχίζοντας τα φιλιά στο στήθος, το λαιμό και μερικά πεταχτά στο στόμα.
Της έβγαλα το σουτιέν και πήρα τα βυζιά της στο στόμα. Η κοπέλα συνέχιζε να τρίβεται και να καυλοβογγάει σιγανά εκπλήσσοντας με για όλο το αναπάντεχο πάθος που έδειχνε. Σηκώθηκε και έβγαλε το βρακάκι της και διαβάζοντας την σκέψη μου έφερε το παχουλό ροζ μουνάκι της στο πρόσωπο μου.
Της το φίλησα και η μυρωδιά του σαπουνιού με προκάλεσε να το γλείψω σαν να μην έχει αύριο. Την ξάπλωσα και άρχισα να γλείφω κλειτορίδα και να ελαφροδαχτυλιάζω την τρυπούλα της. Δεν την είδα να το απολαμβάνει και ιδιαίτερα αλλά παίζει καλά τον ρόλο. Μετά από κάνα λεπτό ξάπλωσα μου πέρασε την καπότα και ξεκίνησε να με πιπώνει με φιλότιμες προσπάθειες παίζοντας την γλώσσα της στο πουστοκέφαλο και χαϊδεύοντας τα αρχίδια μου με τα δάχτυλα της.
Της ζήτησα να μου τα γλείψει και στην αρχή το αρνήθηκε. Της είπα ότι καυλώνω πολύ με αυτό και τελικά δοκίμασε δειλά να τα περάσει με την γλώσσα της. Μπορεί το καραμέλωμα να ήταν επιφανειακό αλλά με καύλωσε πολύ και πήρα ξανά το μουνί της στο στόμα μου σε στάση 69. Θα μπορούσα να χύσω έτσι και να φύγω ευχαριστημένος αλλά ήθελα πολύ να δοκιμάσω την τρυπούλα της. Την έβαλα να κάτσει από πάνω και άρχισα να την γαμάω τρυφερά με πολλά φιλάκια παρατείνοντας όσο μπορούσα την διάρκεια της πράξης. Δυστυχώς λόγο μεγέθους και κιλών δεν βόλευε σε αυτή την στάση και περάσαμε στην δεύτερη που ήταν στα τέσσερα.
Έκανα ένα πέρασμα την γλώσσα μου από την κωλότρυπά της και της τον έβαλα στο ροδαλό μουνάκι. Η θέα της σε αυτή την στάση είναι απλά υπέροχη. Η στρογγυλή μεγάλη κωλάρα και η πανέμορφη πλάτη δεν μου επέτρεπαν να ήμουν τόσο τρυφερός όσο πριν και άρχισα το σφυροκόπημα με συνοδεία μερικά ελαφριά σκαμπίλια.
Η πράξη κράτησε αρκετά, η κοπέλα δεν είχε θεατρινισμούς και τέτοιες μαλακίες. Από μια άποψη η συμμετοχή της είναι επαγγελματική αλλά το επίπεδο της είναι αρκετά καλό. Ήμουν έτοιμος προς εκτόξευση και ξάπλωσα στο κρεβάτι βγάζοντας την καπότα. Μου είπε ότι δεν κάνει ακάποτη πίπα και της απάντησα ότι δεν είναι αυτός ο σκοπός μου. Της ζήτησα να με γλείψει ξανά στα αρχίδια και το έκανε λίγο διστακτικά στην αρχή αλλά με περισσότερο πάθος από πριν στη συνεχεία. Το απλό καραμέλωμα είχε μετατραπεί σε δυνατό ρούφηγμα και σάλιωμα της περιοχής. Με το δεξί μου χέρι έπιανα την κωλάρα της και με το αριστερό τον έπαιζα.
Προσπάθησα να καθυστερήσω αλλά ήταν αδύνατον και τα λιγοστά φλόκια που είχαν μείνει από την Βαλέρια έφυγαν βρίσκοντας στόχο το χέρι μου εκτός από μια σταγόνα στο μάγουλο της Μαρίας.
Μερικά ακομα πεταχτά φιλάκια και τυπικές κουβέντες με αλληλοευχαριστίες και έφυγε ήρεμα χωρίς βιασύνη από το δωμάτιο.
Η κοπέλα είναι αρκετά τίμια στις υπηρεσίες της. Δεν βιάζεται και δεν σε κομπλάρει. Αν έκανα αναζήτηση για τσόντα με πρωταγωνίστρια μια σαν αυτή ο πιθανός τίτλος θα ήταν "Chubby teen sucking cock and get her pussy nailed" και αυτή είναι μια αναζήτηση που κάνω συχνά.
Αν γουστάρετε τα παχουλά μωρά τότε η Μαρία συνιστάται και προτείνεται.
Ο χώρος είναι από τους καλύτερους στο Μετάξι και η τσατσά δεν με ενόχλησε καθόλου.
Κάποια στιγμή θα ξαναβρεθώ με την Μαρία σίγουρα μπορεί να μην της φαίνεται λόγο του τρόπου που πλασάρεται αλλά το τιμάει το δεκαρικάκι με το παραπάνω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 03, 2016
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
StrangeKindOfHuman
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
531
Πόντοι:
1.211
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, putaniaris89, ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού