Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 158 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Μαρια ειναι μια νεαρη Αλβανιδα ιεροδουλη με παραξενο αλβανικο προσωπο , μακρυ ισιο κοκκινο μαλλι , λευκο δερμα , μικρο βυζι , κοντη σε αναστημα και πολυ αδυνατο κορμι.Ειναι ο ορισμος της πετιτ ιεροδουλης! Ανακοινωθηκε φουλ προγραμμα.Η κοπελα ειχε ξεκινησει την καριερα της απο το Φυλης 74 δεξια.Δεν εχει καμια σχεση με την Μαρια την φυλακοβια.Για να μην μπερδευεστε το γραφω.

Εδωσα το 10ρικο και περασα στο δωματιο.Μου εκανε εντυπωση που το δωματιο ηταν αρκετα καθαρο.Ειχα χρονια να γαμησω σε αυτο το μπουρδελο! Υστερα απο λιγο ηρθε η ευδιαθετη και χαμογελαστη Μαρια.Μιλαει λιγα Ελληνικα.Η κοπελα ξαπλωσε διπλα μου χωρις να βγαλει το σουτιεν της.Μου ελεγε διαφορες μαλακιες και επαιζε με το καυλι μου.Της ειπα να μου εφαρμοσει το προφυλακιτκο και η κοπελα ξεκινησε την πιπα.Ηταν ξαπλωμενη απεναντι απο εμενα και με πιπωνε.Η πιπα της ειναι αδιαφορη και με χρηση χεριου.Η πιπα ειχε μετρια διαρκεια.

Πρωτη σταση την ξαπλωσα ανασκελα και αρχισα να την γαμαω στην ιεραποστολικη σταση.Εχει αρκετα στενο μουνακι.Την γαμουσα και πεσαν μερικα πεταχτα φιλια τα οποια δεν ειχα ιδιαιτερη αναγκη! Αυτη εδειχνε να γουσταρει την ολη φαση! Την εστησα στα τεσσερα και τον εβαλα σιγα σιγα στην πολυ δουλεμενη της κωλοτρυπιδα! Πρεπει να εχει φαει μεγαλο ξεκωλιασμα! Την γαμουσα αργα αλλα αυτη ειχε καμπουριασμενη την μεση της.Την γαμησα για μερικα λεπτα και βγηκα απο μεσα της.Πεταξα το προφυλακτικο και την εβαλα να κατσει στα τεσσερα στην ακρη του κρεββατιου.Αρχισα να τραβαω μαλακια πανω στην κωλοτρυπιδα της.Μετα απο λιγο αρχισα να χυνω πανω στη κωλοτρυπιδα της και την πλατη της!!! Την γεμισα με χυσια! Αρκετα πεσαν στο πατωμα! Της εδωσα χαρτι και η κοπελα σκουπιστηκε για να παει στον επομενο πελατη της!

Συνοψιζοντας , η Μαρια ειναι μια ιεροδουλη αδιαφορης εμφανισης.Η πιπα της ειναι αδιαφορη.Στο κυριως σεξ συμμετεχει αν σε γουσταρει.Εδωσε το κωλι της χωρις υπεκφυγες.Δεν εβγαλε ομως το σουτιεν της και εκανε μια νυξη για τον χρονο.Η τσατσα παντως δεν ενοχλησε.Παντως μιλαει πολυ στο δωματιο! Σιγουρα σε καποιους θα φανει ενοχλητικο! Επισης δηλωνει οτι δεν παιρνει πακια! Μια μετρια καταθεση σε μια μετρια πουτανα σε ενα καλτ μπουρδελο του Μεταξουργειου.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, alex2003, mallias20 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Σεπτεμβρίου, 2016
Άξιος τύπε μου και είναι έτσι όπως τα γράφεις. Αν σε γουστάρει περνάς πολύ καλά αν έχει ξυπνήσει όμως στραβά χέστα. Έχω πάει τρεις φορές μαζί της, για την πρώτη έγραψα κριτική, την δεύτερη πέρασα απίστευτα και την τρίτη μου τα γάμησε με μια άρνηση για όλα και για φινάλε με είπε και μαλάκα...
Είναι ρουλέτα αυτή η πουτάνα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1