Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 18 10
Call-Girls 64343
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά απο συνεννόηση με φίλο κατεβήκαμε Αθήνα με σκοπό να πάρουμε από ένα call girl o καθένας , την ίδια ώρα σε διπλανά δωμάτια ξενοδοχείου για να κάνουμε τη φάση μας . Μετά απο αρκετό ψάξιμο στο forum και βάση τις οικονομικές μας δυνατότητες , κατέληξα εγώ στην Πάολα μιλφ και εκείνος στην Μαρία.

Τηλέφωνο στην Μαρία εύκολη συννενόηση και κανονίστηκε η συνάντηση στο Bill hotel κατα τις 6 το απόγευμα. Τηλέφωνο και στην Πάολα αλλα τίποτα το είχε κλειστό. Πήρα αλλές 3-4 φορές αλλά μάταια . Ο φίλος είχε καταλάβει οτι ειχα αρχίσει να ξενερώνω και επειδή ειχα κανει μεγάλη διαδρομη για Αθηνα , μου παραχώρησε την Μαρία.

Πήγα λοιπόν στο Bill και κατα τις 6 φτάνει η Μαρία. Μπηκε στο δωματιο γνωριστηκαμε ειπαμε τα τυπικά και μπήκε για μπανιο. Εμφανισιακά η Μαρία εχει συμπαθητικό πρόσωπο , μικρά βυζάκια και ο κώλος όχι και τόσο ωραιος όσο δείχνει στην φωτογραφία . Το σύνολο όμως ειναι ικανοποιητικό.

Βγαίνει λοιπόν απο το μπανιο και ενώ ήμουνα όρθιος άρχησε μια πολύ καλή πίπα . Επειδή ειμαι σχετικά άπειρος μετα απο λίγο άρχίσα να χύνω χωρίς να το περιμένει η ίδια και προσπαθησε λιγο με το χερί της να καλυφθεί απο τα σκάγια Γλώσσα . Σκουπίστηκε και επειδή είδε οτι συνεχιζα να ειμαι καβλωμένος με ρώτησε ευγενικα τι θελω να κανουμε στην συνεχεία. Απαντάω, μου βαζει προφυλακτικό και συνεχίζουμε στο κρεβάτι αυτη απο πάνω μου. Μετα απο αρκετά μεσα έξω και ενω εγλειφα τα βυζάκια της , σταμάτησα γιατι ήθελα να χυσω ξανα. Με προτροπή της ίδιας αλλάζουμε και την παίρνω στα 4. Μετα απο ένα δυνατό σφυροκόπημα και ακουγοντας τις κραυγουλες της , ήρθε το τέλος.

Συνολικά η εμπειρία ήταν πολύ ικανοποιητικη για πρώτη φορά . Αυτα απο μένα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
theScientist
Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
222
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, muffer35, Gingos και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Σεπτεμβρίου, 2016
Χμμμ;...ρε τυπε η μιλφαρα κρεμασε το στρινγκ στην παρουσα φαση τουλαχιστον δεν ερω για αργοτερα .....εν ενημερωθηκες σωστα δυστηχως...Καπέλο
05 Σεπτεμβρίου, 2016
Kαλα αυτη 80 επερνε γιατι 100????
05 Σεπτεμβρίου, 2016
Για να μην παρεξηγηθω η συναντηση εγινε πριν αρκετους μηνες πριν για αυτο και δεν εβαλα ημερομηνια συναντησης
03 Μαρτίου, 2017
Δεν εχει προφίλ,πως τη βρίσκει κανεις;Μπορεις να στειλεις τηλ της;
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4