Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τηλ στο γραφειο, συννενόηση και συνάντηση σε ξενοδοχείο Βόρεια Προάστια.
Η κοπέλα ήρθε ακριβώς στην ώρα της, ανοίγω τη πόρτα και αντικρίζω ενα ομορφο μινίον πιπινάκι σαν αυτά που ήθελες μανιωδώς να γαμήσεις στο λύκειο. Η μικρή είναι ευδιάθετη, χαμογελαστή με τη νεανική της τσαχπινιά και όρεξη. (πρέπει να βγάζει καλό πακετάκι στη φτωχή μας χώρα). Κανει το ντουζάκι της βγαίνει και έρχετε μπροστά μου που ήμουν καθισμένος στο κρεβάτι.
Βγάζει πετσέτα και βλέπω ενα πολύ καυλιάρικο σωματάκι με δύο πανέμορφα βυζάκια μες στη καύλα. Την αγγαλιάζω οπως ήμουν καθισμένος και αρχίζω να τη γλύφω στη κοιλίτσα της. Χούφτωνα το κωλί της κι ενω έσκυψα κάπως να χώσω τη μούρη μου στο μουνάκι της με βοήθησε ανέβαζωντας το ένα πόδι της πάνω στο κρεββάτι. Αυτό ηταν το χα στο πιάτο το μωρό. Σκέφτηκα σε κάποια φάση να μη τη γαμίσων αλλα να τη γλύψω επι 1 ώρα. lol
Ξαπλώνω στο κρεββάτι κι έρχετε απο πάνω μου και κάθετε πάνω στο πούτσο μου, σηκώνομαι να της φιλίσω/γλύψω αυτά τα υπέροχα στητά βυζάκια. Αυτο ηταν η καύλα βάρεσε κόκκινο. Τη σηκώνω απο πανω μου και της κουνάω το κοντάρι με νόημα, πιάνει το υπονοούμενο, χαμογελάει και αρχίζει μια υγρή πίπα, ποτε να το μπουκώνει όλο μέσα ποτε να γλύφει αρχίδια και να με κοιτάει στα μάτια, έσταζα απο καύλα ενω το μωρό έβγαζε σάλια μάλλον για να μην έχει τίποτα περίεργες γεύσεις.
Σε μια φάση σαν να αγχώθηκε οτι θα έχυνα στη πιπα και μου έκανε ενα νόημα σε φάση αν θα χύσω, της ειπα να συνεχίσει οπως και έκανε. Παω να μπω τελική ευθεια και το κόβω για να μη χύσω, ειχε περάσει ήδη αρκετή ωρα οποτε σε δεύτερο γύρο αν θα έμπαινα ήξερα οτι δύσκολα θα έχυνα. Τη βάζω να ξαπλωσει και εκει πέσαν τα πρώτα γλωσσόφιλλα. Γενικά μου έσκασε στο μυαλό η φάση που πιτσιρικάδες γλωσσοφιλιαζόμασταν ώρες ατελείωτες με τις γκομενίτσες στα παγκάκια. Πρέπει να χει κάνει πολυωρα γλωσσοφιλιάσματα η μικρή παρα να έχει γαμηθεί τόσο. Σταματάμε να φορέσω προφυλακτικό, τη βάζω πλάγια, παιρνάω τα χέρια μου γύρω της και ξεκινάω να τη γαμάω αργά, αυτή να χει βάλει το χέρι της στον σβέρκο μου και να με χαιδεύει στο κεφάλι. Κοιτάζα το όμορφο κωλαράκι της ετσι οπως εμπαινε αργά ο πούτσος μου μέσα της και χανόταν, σιγά σιγά έδειχνε να καυλώνει ολο και πιο πολύ. καθώς τη κάρφωνα πίεζε βαθιά με τη λεκάνη της να μπει βαθιά μέσα της, ανέβαζε ρυθμό σαν να επιζητά δυνατό γαμήσι, δε της χάλασα το χατήρι, την αγγαλιάζω πιο σφιχτά και αρχίζω το πλαγιαστό σφυροκόπημα, αυτή άρχιζε να φωνάζει και να βογγάει όλο και πιο δυνατά ενώ εβλεπα απ το καθρέπτη τις εκφράσεις καύλας που έπαιρνε. Καπως έτσι ηρθε και το τέλος με ενα χύσιμο που καταευχαριστήθηκα. αφού το κράτησα στην αρχή ειχε μαζευτεί πολυ σπέρμα στα αρχίδια. Εκατσε λίγο ξαπλωμένη στο στέρνο μου και εγω να την αγγίζω απαλά με τα ακροδάχτυλα, έδειχνε να το απολαμβάνει. Σε προσπάθεια να πούμε κάτι δε το χαμε γιατι και εγώ γενικά δεν ήμουν για κουβέντες, ψελλιζα κάτι ακατανόητα αγγλικά κι αυτη έπαιρνε απορημένες εκφράσεις.. lol
Σε γενικές γραμμές η κοπελίτσα ειναι πάρα πάρα πολύ όμορφο μωρό και στον αγώνα ούτε κλέβει ούτε κάνει αγγαρεία. Θυμίζει κάτι σερβιτορούλες καυλίτσες που σου φέρνουν το καφέ και θες να τις βιδώσεις με τρέλα και χωρίς έλεος.
Σαν κάτι περισσότερο να περίμενα πάντως χωρίς ομως να μπορώ να το προσδιορίσω, αλλά στη καμία δεν το μετάνιωσα κιόλας.
Μάλλον τα πιπινάκια αρχίζω να τα βαριέμαι και θα πρέπει να παίξω μπάλα σε πιο ώριμες κορασίδες. Θα το σκεφτώ αυτό.. lol
Καλη συνέχεια μάγκες, καλά γαμήσια!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 01, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ampelale
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
5.834
Πόντοι:
6.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koukoskoukou, dx80, Ettore και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού