Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 27 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα μάγκες.Καθώς ήμουν στο σπίτι μου και έπαιζα football manager,χαζεύοντας το τί παίζει η αθλιότητα που λέγεται ελληνική τηλεόραση και σε στιγμές απόλυτης βαρεμάρας μου έρχονται τόσο δυνατές στύσεις που ή θα πάς να τον βάλεις κάπου ή θα τον παίξεις άγρια,μέση λύση δεν υπάρχει.Στην περίπτωση μου προτίμησα το 1ο.Έκανα ένα ντούς,ντύθηκα σε 5' και σε άλλα 15 βρέθηκα στα τσαρδιά του Αη-Γιάννη.Πήγα στο 4ο λοιπόν σπιτάκι που άνοιξε μετά από καιρό.Ο τσάτσος μου παρουσίασε γυμνόστηθη(ωραίο στήθος 2,5άρι) την κοπέλα επ'ονόματι Αλεξάνδρα από Αθήνα.Δίνω το πορνοπαράβολο των 30 χάρτινων του Ντράγκι και πάω δωμάτιο.Έρχεται μετά από λίγο η κοπέλα κάνουμε τα προκαταρκτικούλια μας,δέχεται φιλιά(παντού πλήν στόματος),μου κάνει μιά πίπα-γλύψιμο μόνο στο κεφαλάκι,μπαλάκια δεν έγλυψε και πάμε στο κυρίως πιάτο.Ξεκινήσαμε με ιεραποστολική στάση που κράταγα καλά,μετά η κοπέλα ανέβηκε ιππαστί όπου επίσης κράταγα καλά ώσπου κάποια στιγμή παρέδωσα σπέρμα και ολίγον από πνεύμα.Καλούτσικη περίπτωση εν ολίγοις.Φεύγοντας και επιστρέφοντας στην πόλη,είδα και άλλους που έμπαιναν στο οίκους ανοχής του Αγίου Ιωάννη αναζητώντας όπως και η αφεντιά μου,ως άλλοι ιππότες του Κάμελοτ,το αέναο νηπενθές της ηδονής.Υ.Γ Η βαθμολογία ήταν η ανώτερη δυνατή του συστήματος.Υ.Γ.2 Το 10 το έβαλα γιατί πήγα με το πιό ασφαλές μέσο του κόσμου τα πόδια μου δηλαδή.Υ.Γ.3 Καλά βόλια και καλό χειμώνα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 02, 2016
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
MaximTsigalko13
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
266
Πόντοι:
231
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 madrach

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού