Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μπαίνοντας στο γεμάτο από κόσμο σαλόνι η τσα2 με ενημέρωσε ότι η κοπελα είναι στο δωμάτιο και αν θελω να περιμένω, σε ερώτηση μου ποια είναι μου είπε Κατερίνα, καθησα μπηκα στο μπου ψάχνοντας για κριτικές αλλά δεν βρήκα τίποτα μετά από αναμονή 15 λεπτών και ενω η τσα2 δύο φορές χτύπησε την πόρτα εμφανίστηκε η κοπέλα, μαύρο στην τσατσα, ξανθό όμορφο προσωπάκι λίγο γεματουλα, η τσατσα ανακοίνωσε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο, μετα απο μικρή αναμονή ήρθε η κοπέλα ενώ πρώτα πέρασε από το μπάνιο άκουσα το νερό που έτρεχε, καθαρή μου φάνηκε, τυπικές υπηρεσίες πιπα καλή αλλά με αρκετό χέρι, μηχανικό σεχ χωρίς όμως να δυσανασχετει σε εναλλαγές στασεων, υπερβολικά αχ βαχ και καπου εκεί χτυπάει η τσατσα την πορτα, δεν έχουμε πολύ χρόνο μου λέει η κοπέλα, τις τον δίνω στο στόμα όπου μετά από λίγο τελειωσα τα έφτυσε στον νυπτιρα χερετουρες και τελος. Συμπέρασμα το δωμάτιο μέτριο από καθαριότητα, η κοπέλα καθαρή αλλά τυπική, στην τσατσα μαύρο γιατί βαράει πόρτες, χρόνος παραμονής λίγο πάνω από 10 λεπτό, ημερομηνία ενδεικτική αλλά κοντά πάρκινγκ μέτρο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 14, 2016
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
haker301978(1)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
616
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Gingos, pattayakias και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού