Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μπαίνοντας στο αδειο από κόσμο σαλόνι και μετά από μικρή αναμονή εμφανίστηκε η κοπέλα τόπλες και με ρώτησε αν θελω να περάσω, ρωτοντας την εγώ τι πρόγραμμα κάνει είπε βασιλικό τσιμπουκι την ρώτησα αν κάνει ακα τελειωτικό και μου είπε αν είμαι καθαρός ναι με τα πολλα μπαίνω δωμάτιο, το δωμάτιο στουντιακου επιπέδου με ντουζιέρα και σφραγισμενη πετσέτα, στο λεπτό ήρθε η κοπέλα μόλις είχα βγάλει τα ρούχα, τις είπα ότι θα κανω ντους και αν θέλει να έρθει σε λίγο, μου ειπε οτι θα περιμένει στο δωμάτιο, γδύθηκε και ξάπλωσε, από εμφάνιση είναι αρκετά καλή για τα γούστα μου με πιασίματα ξανθιά με ελαφρώς πεσμένα 3αργια βυζια, ξεκίνησα να της γλυφω με μανία τα βυζιά της όπου ερεθιστικαν οι ρογες και εγλυψα και λιγο κλειτοριδα δάχτυλό δεν αφησε, μετα ανέλαβε δράση η κοπέλα με γλύψιμο στο σώμα μου και εφτασε στο πέος το οποίο πήρε στο στομα, η πιπα πολύ καλή με προσπάθεια ντιπ και πολύ υγρη, στο κυρίως πιάτο γαμησι σε διάφορες στάσεις χωρίς μα και μου αντέχει σφυροκόπημα, και τέλος πιπα και τελείωμα στο στόμα χωρίς βιασύνη με στράγγιξε και τα αποθεσε στην ντουζιέρα, το μόνο αρνητικό του δωματίου είναι ότι δεν είχε νυπτιρα, χερετουρες και Αλέκος Χαμόγελο. Συμπέρασμα πετυχημένη κατάθεση όμορφη κοπέλα χωρίς βιασύνη γύρω στο 15 λεπτό καθαρή ήρεμη, τσατσα δεν είδα αλλά αφού είχε το δωμάτιο καθαρο και δεν βάρεσε πόρτα οκ γι αυτό το 8 πάρκινγκ με το μέτρο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 14, 2016
Όνομα κοπέλας
Λάνα
haker301978(1)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
616
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Gingos, xilnik και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού