Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 238 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Βαλεντίνα είναι μια καστανόξανθη κοπέλα με γλυκό πρόσωπο.
Ασπρουλιάρα στο χρώμα της,έχει ωραίο σώμα με χαρακτηριστικά του το στητό στήθος και τον καλοσχηματισμένο κώλο.

Στα προκαταρκτικά της δίνει "γεμάτα",υγρά και ερεθιστικά φιλιά σε στόμα,λαιμό,στήθος αφιερώνοντας αρκετό χρόνο σ'αυτό το στάδιο της συνεύρεσης προκειμένου να επιτύχει τον σωστό ερεθισμό και την πλήρη ανόρθωση.
Ταυτόχρονα είναι δεκτική σε φιλιά,χάδια και αγγίγματα-όχι μόνο επιφανειακά,διχως όμως να προχωρήσω σε "βάρβαρες" δακτυλοσκοπήσεις.

Το στοματικό της πολύ καλό,αρκετά ηδονικό με πλούσια υγρή αίσθηση - χέρι χρησιμοποίησε λίγο στην αρχή αλλά το σταμάτησε μόνη της.

Καλή η στάση του κορμιού της στο 69,ήρθε όπως ακριβώς χρειάζονταν για να έχω πλήρη πρόσβαση στο επίμαχο σημείο και δέχθηκε την περιποίηση μου δίχως καμμιά δυσανασχέτηση.

Στο πισωκολλητό,πολύ καλό το στήσιμό της.
Με σχετικά στενή αίσθηση,"ένοιωσε" τις διεισδύσεις μου αδιαμαρτύρητα,συμμετέχοντας με κατάλληλες κινήσεις αλλά και με ερεθιστικες φωνούλες.
Στο ιεραποστολικό,εξίσου καλή:
Με καλό άνοιγμα των ποδιών της,με συνεχόμενα φιλιά, ωραίους μορφασμούς και με ενεργή σωματική και καθόλου ουδέτερη συμμετοχή από μέρους της,ήρθε το τέλος.

Το δωμάτιο καθαρό,ο χώρος δροσερός,η υπηρεσία πολύ ευγενική δεν ενόχλησε στο παραμικρό παρά τα σχεδόν 15 λεπτά που έμεινα στο δωμάτιο.

Με αρκετά καλές υπηρεσίες και γενική θετική /δεκτική-ενεργητική συμπεριφορά,η Βαλεντίνα κινείται σε χαλαρούς ρυθμούς και είναι τελικά μια καλή επιλογή για να περάσει κάποιος όχι αξέχαστα αλλά σίγουρα πολύ ικανοποιητικά.

Ελπίζω να βοήθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 29, 2016
Όνομα κοπέλας
Βαλεντίνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
891
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Flaros, Bugatti, LITHOS 77 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Αυγούστου, 2016
...μεγάλε τι ηλικία έχει η κοπέλα??...
A
ANAMA
05 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Λόγω απουσίας μου εκτός σού απαντώ δυστυχώς καθυστερημένα:
Όπως την υπολογίζω η Βαλεντίνα ηλικιακά είναι γύρω στα 30 αλλά νεανίζει!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2