Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 140 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Έχοντας δει κάποιες φωτογραφίες και διαβάζοντας κριτικές είπα να πάω να δω και από κοντά το κορίτσι. Προσωπάκι ψιλοσκυλέ για τα γούστα μου, αλλά αυτό που σε τραβάει, αδύνατο κορμί και ατού το κωλαράκι όπως έχουν πει και οι προηγούμενοι. Στο σαλονάρισμα ήταν πολύ επιθετική κάτι που γενικά δε μου αρέσει και όποτε μου χει τύχει λακίζω γιατί ξενερώνω. Εντάξει σε μπουρδέλο πάμε όχι στο μέγαρο μουσικής, αλλά ρε κοπελιά συγκρατήσου λίγο με το χούφτωμα. Ωστόσο, η κωλάρα της με κέρδισε στα σημεία και πέρασα. Η υπηρεσία πολύ ευγενική της ζήτησα λίγο νερό και μου δωσε ολόκληρο μπουκάλι εμφιαλωμένο Γλώσσα.

Μέσα στο δωμάτιο, τουλάχιστον στη δική μου περίπτωση, απογοήτευση. Τέρμα βιαστική. Μπήκε φουριόζα και μου μου λέει δεν άργησα,ε; Καλά της λέω δεν κρατούσα και ώρα... Τέσπα αρχίζει και γδύνεται σαν να την κυνηγάνε και ξαπλώνει για να τη φιλήσω. Αρχίζει να αναστενάζει πριν καν την ακουμπήσω. Χαχαχαχα! Μαλακία Εκεί κατάλαβα που θα πάει το πράγμα...δε βαριέσαι λέω... Πίπα ακάποτη πολύ μέτρια και με αρκετό δόντι σε κάποιες περιπτώσεις. Έκανε και ένα πέρασμα από τα κάκαλα. Ιεραποστολικό με κάτι πατέντες δικές μου που ανταπεξήλθε με άνεση λόγω ευλιγισίας και πισωκολλητό για ευνόητους λόγους. Πέσαν και κάτι γλωσσόφιλα μπας και σώσουν την αγγαρεία της υπόθεσης. Με το που τελείωσα για το πότε ντύθηκε και εξαφανίστηκε...ούτε που πήρα χαμπάρι...!

Συμπερασματικά, εμφανίσιμο κορίτσι, αλλά πολύ δήθεν στον αγώνα. Το αρνητικότερο για μένα η βιασύνη της από τη στιγμή που μπήκε στο δωμάτιο. Εμένα μου φάνηκε ότι προσπαθεί να ξεπετάξει όσους περισσότερους μπορεί με τον ελάχιστο κόπο. Τώρα για μια δοκιμή ενδεχομένως να να αξίζει και να την πετύχετε και σε καλύτερη φάση. Εγώ πάντως σίγουρα δεν πρόκειται να ξαναπατήσω. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.811
Πόντοι:
1.076
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Masazonomaxos, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Αυγούστου, 2016
Iσχύει. Ειχα παει με εξωθεσμικο φίλο και ρώτησα για τον χρόνο- Μας είπαν 'Εδω είναι για 10 λεπτα" - το αριστερο δωματιο 20 Ε - το δωματιο στουντιο με το ντους και πετσετα κλπ= 30 ε ..Εμμμμ μμμ Έλεος πλεον με τα Αλβανομαγαζα,,,
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1