Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 19 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
1) ΓΡΑΦΕΙΟ:

Για άλλη μία φορά το Glamour άψογο σε όλα! Μπράβο!

2) ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ:

Πριν λίγες μέρες χάζευα τις νέες αφίξεις του γραφείου και ήμουν ανάμεσα σε Liza και Victoria. Και τα 2 μωρά πληρούσαν τα στάνταρ και τις προδιαγραφές που αναζητώ. Τελικά ο κλήρος έπεσε στη Victoria...

Το μωρό ακριβώς στην ώρα του. Φορούσε ένα καυτό τζιν σορτσάκι, ένα λευκό τοπ και πρωινές μπεζ γόβες. Ντύσιμο κατάλληλο για ένα ραντεβού χωρίς να προκαλεί αδιάκριτα βλέμματα...
22 Μαΐων, με 1,65 περίπου ύψος, αδύνατη με στητό στήθος, όμορφες ρώγες και πολύ ωραίες γάμπες και τουρλωτό κωλαράκι..
Μαύρα μακριά μαλλιά όπως στις φωτό και ένα πολύ γλυκό, όμορφο και κατάλευκο προσωπάκι.
Χαμογελαστή από την αρχή μέχρι το τέλος!

Στρίπερ από τη Σιβηρία το κορίτσι! Ήρθε Ελλάδα πρώτη φορά, παρέα με Liza και Valeria (είναι φίλες)

Αγγλικά απολύτως τίποτα!
Τελικά καμία φορά είναι καλύτερα....Πολλές φορές η λεκτική επικοινωνία είναι μεγάλη παγίδα...
Αν το μωρό έχει διάθεση να σε περιποιηθεί, τότε το σόσιαλ είναι περιττό!

Αν και νωρίς το απόγευμα, στην κλασική πρώτη ερώτηση "What do you want to drink?" μου απαντάει "Vodka"
Συνήθως ζητάνε νερό, άντε κάνα χυμό ή κρασί. Με το που της το προσφέρω, το πίνει με την μία και χαμογελαστή έρχεται προς τα εμένα και αρχίζει να με χαϊδεύει χαμογελώντας πονηρά.

Υπό τους ήχους αισθησιακής deep tech μουσικής, με μία κίνηση με σπρώχνει πάνω στον καναπέ και αρχίζει ένα απίστευτα αισθησιακό στριπτήζ!
Ολόγυμνη πλέον η Βικτόρια έρχεται προς το μέρος μου, με καβαλάει και συνεχίζει αυτό το αισθησιακό παραλήρημα επάνω μου. Είχα ακουμπήσει το κεφάλι μου πίσω και με τα χέρια απολάμβανα την απαλή επιδερμίδα της και το σφικτό κορμί της.

Μου προτείνει με νοηματική να πάμε μαζί στο μπάνιο και φυσικά ακολουθώ.
Βρεγμένοι όπως ήμασταν και οι δύο, γονατίζει και ξεκινάει μία καταπληκτική πίπα.
Ζεστή, υγρή και βαθιά. Χρησιμοποιούσε το χέρι σε συνδυασμό με το στόμα της σε απόλυτο συγχρονισμό. Η καύλα μου ήταν τόση που έχυσα δυνατά πάνω στα φυσικά ολοστρόγγυλα στήθη της!

Ζαλισμένος όπως ήμουν, βγήκαμε από το μπάνιο μισοβρεγμένοι και κατευθείαν ξαπλώνουμε στο κρεβάτι.
Είχε έρθει η ώρα να γευτώ αυτό νεανικό κορμί από τη Σιβηρία!
Άρχισα να τη φιλάω σε όλο το κορμί και με το δάκτυλό μου να τρίβω απαλά την κλειτορίδα της. Καθώς έπαιζα με το μουνάκι της, δάγκωνε τα χείλη της και προσπαθούσε να πνίξει τα βογκητά της.
Με μία κίνηση την γύρισα να κάτσει επάνω στο πρόσωπό μου και γεύτηκα την υπέροχη μυρωδιά του. Υγρό, απαλό και μοσχομυριστό!

Είχε έρθει η σειρά της...
Με κοιτάει με νάζι και κατεβαίνει προς την πούτσα μου. Αρχίζει να μου την παίζει σιγά σιγά. Με απαλές κινήσεις τον παίρνει μέσα στο στόμα και αρχίζει μια μαγευτική πίπα.
Για μια ακόμη φορά κύματα καύλας ένιωσα να με παρασύρουν. Με είχε τρελάνει τελείως.

Προφυλακτικό και ανεβαίνει από πάνω μου. Εκεί δεν....
Περίμενα άλλα πράγματα... Αδύνατο σημείο της πραγματικά...

Μην αφήνοντας τη θερμοκρασία να πέσει, αναλαμβάνω πρωτοβουλία και την στήνω στα τέσσερα. Κωλάρα τρελή μπροστά στα μάτια μου, στημένη αριστοτεχνικά!
Το μουνί της έκαιγε από την καύλα και την έντονη υγρασία. Γλιστρούσα πολύ αλλά η ηδονή είχε χτυπήσει κόκκινο για δεύτερη φορά σε μία ώρα.

Λίγο πριν τελειώσω την έβαλα να γυρίσει και της έχωσα το καυλί μου στο στόμα όπως ήταν ξαπλωμένη. Άρχισα να την χύνω δυνατά στο στήθος και το λαιμό!
Παρότι δεν κάνει CIM πήρε μερικά υγρά στο στόμα. Η αντίδραση της ήταν να χαμογελάσει και να πει κάτι στα Ρώσικα.
Όχι σαν κάτι άλλες που αντιδρούν λες και κατάπιαν κάποιο πυρηνικό απόβλητο...

Ανάβοντας το τσιγαράκι μου, στριφογύρισε μία σκέψη στο μυαλό μου:

Πως γίνεται η παγωμένη Σιβηρία να έχει τόσο θερμά κορίτσια, ενώ η ζεστή μεσογειακή Ελλάδα τόσο κρυόκωλα???


3) ΘΕΤΙΚΑ:
- Όμορφο πρόσωπο με ωραία χαρακτηριστικά.
- Φυσικό στήθος 100% φυσικό
- Μουνάκι πεντακάθαρο κλειστού τύπου με μικρά χείλη.
- Κορμί άψογο. Σφιχτό με απαλή επιδερμίδα.
- Πεντακάθαρη.
- Χαμογελαστή, γλυκιά και ναζιάρα.
- Στριπτήζ υψηλού επιπέδου. Βάλτε της μουσική και απολαύστε το!

4) ΑΡΝΗΤΙΚΑ:
- Φιλιά χωρίς πολύ γλώσσα
- Αγγλικά απολύτως τίποτα
- Ελλιπής τεχνική στο σεξ

Καλό σεξάρισμα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
coolfly
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
758
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, laiono13, doc_lin και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Αυγούστου, 2016
Show me the money.
30 Αυγούστου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χμμμ; Που πάει το show me the money?
30 Αυγούστου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μαλλον γιατι ζηταει τα λεφτα μπροστα Μεγάλο χαμόγελοΓλώσσα
31 Αυγούστου, 2016
Οι περισσοτερες το καβουν απαυτο το γραφειο με τα λεφτα
31 Αυγούστου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν και δεν το ανέφερα το λεφτά τα πήρε στο τέλος...
31 Αυγούστου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Money makes the world go round and Siberian pussy warm. Κουλ
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6