Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 49 10
Call-Girls 95976
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το καλό με το άθλημα των call-girls είναι ότι έχεις την ευκαιρία να ικανοποιήσεις κάθε ανάγκη που σου δημιουργείται ανά πάσα στιγμή. Ειδικά για τύπους με ασταθή γούστα σαν και εμένα αυτό είναι μεγάλο πλεονέκτημα. Τον τελευταίο καιρό λοιπόν μου είχε δημιουργηθεί η ανάγκη να παραβρεθώ με μικροκαμωμένο πιπινάκι...δεν ήθελα ούτε κωλάρες, ούτε μεγάλα βυζιά. Έκανα λοιπόν την έρευνα μου και κατέληξα στην Άννούλα.

Εύκολη συνεννόηση λοιπόν και ραντεβου στο σε ένα απο τα γνωστά ξενοδοχεία του κέντρου. Η κοπέλα ήρθε στην ώρα της και η πρώτη εντύπωση μου ήταν πολύ θετική. Γενικά φάνηκε ότι είχαμε χημεία αλλά ήταν μαζεμένη. χωρίς να μπω σε πολλές λεπτομέρειες κάναμε 2 γύρους, όπου και στους 2 ξεκινούσαμε από gfe και καταλήγαμε σε pse.

Η Άννι εκτιμά πολύ την καθαριότητα και αν την συνδυάσεις με περιποίηση, λύνεται...όταν λοιπόν λυθεί μπορεί να δώσει πολλά και η απόδοση της ανεβαίνει κατακόρυφα.

Γενικά για μένα το μόνο που μου έλειψε ήταν το CIF...παρόλαυτα λόγω και χημείας, όταν μου ξαναδημιουργηθεί όρεξη για μικροκαμωμένο πιπίνι θα ξαναβρεθώ μαζί της.

Καλά γαμήσια! Κουλ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 26, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
enterpreneur
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
345
Πόντοι:
1.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, ErotikoNisi, muffer35 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού