Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 83 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Εχοντας ακουση πολλα για την μαιρη ειπα να δοκιμασο , απο εμφανηση δεν λεει πολλα...ειναι και θεμα γουστου εμενα λοιπον δεν ειναι του γουστου μου,Κοντο ξανθο πανκ μαλλι πολλα ταττου μικρα πεσμενα βυζακια μπουτια χοντρα , προσοπο κουνελιστικο...δινο το παραβολο και μπαινο στο δωματιο, ερχετε μετα απο κανα 10λεπτο μηλησαμε λιγο για την καταγωγη της νησιοτησα παρακαλω κερκυρεα..Με ρωτησε αν θελο τσιμπουκι με καποτα η οχι, το ρουφαει λοιπον ακαποτα εγλυψε αρχιδια ωραια κορμο πεους και ξανα το καβλι στο στομα...Εκει σκευτηκα να αφεθο σε αυτο διοτι ειμαι καψουρα με την εβελινα και αν εκανα κανονικο ερωτα θα θεωρητο απιστια,,,ενο μονο ενα τσιμπουκι δεν θεωρητε εξου και ο τιτλος της κριτικης μου τυποι μου,Λοιπον αφαιθηκα σε αυτο και εβγαλα αρκετη ποσοτητα σπερματος στο στομα της τα εφτυσε στο νηπτηρα , μειλισαμε λιγο μετα, σε οτι της ελεγα μου ελεγε ναι,και γενικα συμφωνουσαμε σε πολλα θεματα....Συνοψιζοντας σε μενα δεν εκανε προκαταρκτικα[οχι οτι τα ηθελα] κρατησε αποσταση ασφαλειας οταν με τσιμπουκονε χωρις να εχω προσβαση στο σωμα παρα μονο λιγο στα βυζακια της[οχι οτι το ηθελα]Συμφωνησαμε σε πολλα γιατι το θελαμε και οι δυο.....Για να κλεισο ποτε δεν τα πηγαινα καλα με ελληνιδες ιεροδουλες, μου εκανε κατι μεμονομενο αλλα τοκανε πολυ καλα, εφυγα ικανοποιημενος γιατι δεν ειχα μεγαλες προσδοκιες παρα μονο σε κατι μεμονομενο οπου και τοκανε καλα....Ισως να την ξανατιμησο εαν θελω ελευθερο στοματικο τελιοτικο...Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 28, 2016
Όνομα κοπέλας
Μαίρη
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.406
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 amjik, LanciaRallye037, fouxter και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Σεπτεμβρίου, 2016
Απιστια ε;; Μαλλον εχεις φαει πολυ κερατο τοτε απο την Εβελινα (και δεν το ξερεις...)

Κερκυραια ε;; ουτε ενα μιλι αποσταση απο τη χωρα της...

Δεν εκανε προκαταρκτικα, εκατσε σε αποσταση ασφαλειας... συμφωνουσε σε οτι της ελεγες... Μαλλον πρεπει να βγειτε για εναν καφε!
04 Σεπτεμβρίου, 2016
Δεν εχω θεμα ...εγω θελω να ειμαι οκ απεναντητης!!Ναι μικρη αποσταση ευκολα παει για διακοπες...Οχι για καφε μαλλον για τσαγακι!!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2