Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 65 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αννα 22 χρονων μιση Ρουμανα μιση Ουγγαρεζα μου ειπε,ωραιο ομορφο πιπινακι με αναλογιες μοντελου,μικρο στητο βυζακι,κωλαρακι τελειο και βελουδινο δερμα.Ομορφη και στη φατσα απλα εχει κανα δυο σαπια δοντακια Μεγάλο χαμόγελο
Ομολογω δεν ειχα διαβασει προσεχτικα τις κριτικες της αν και σαν ονομα ακουγεται τωρα τελευταια,μπηκα σε αναζητηση δευτερης σερι καταθεσης αφου ειχα γαμησει λιγο πριν αλλη γκομενα,την ειδα μου αρεσε πολυ και μπηκα χωρις ομως να ειμαι πολυ καυλωμενος.
50ε για 69 με γυμνο

Πολυ ζεστη και επικοινωνιακη με την εισοδο της στο δωματιο,γδυθηκε και επεσε στην αγκαλια μου οπου τη χαϊδεψα για λιγο,πεταχτα φιλακια στο στομα,την ετριβα το μουνι,αυτη μου επαιζε τον πουτσο,γελουσε και εκανε ναζια ολη την ωρα.Την εβγαλα το στριγκακι,ξαπλωσα πανω της με τον πουτσο να ακουμπαει στο μουνι της...κατηφορησα και αρχισα να τη γλειφω το απολαυστικο μουνακι και αυτη σπαρταρουσε και μου ζητουσε να κανω πιο σιγα.Οσο την εγλειφα την τσιμπουσα και τις ρωγες και της αρεσε...Μετα τη γυρισα και στο πλαϊ ανοιξα το κωλαρακι και επεσα με μανια στη μικρη τρυπουλα της που οπως μου ειπε ειναι παρθενα.
Ξαπλωσε μπρουμυτα και τουρλωσε το κωλαρακι και συνεχισα να γλειφω τη σουφρα της για ωρα
Αλλα εγω ακομα δεν ειχα καυλωσει γιατι ειχα γαμησει πριν

Η πιπα της δεν ηταν κατι ιδιαιτερο,τον επιανε καπως δυνατα,δεν ειχε ρυθμο,δε τον επαιρνε βαθια...βεβαια μου εγλειφε και τα αρχιδια αλλα και παλι δεν καυλωνα
Γυρισαμε σε 69 οπου εγω πιο πολυ ευχαριστιομουνα να τη γλειφω παρα να με γλειφει εκεινη...συνεχισε την προσπαθεια της να με καυλωσει κυριως με το χερι μεχρι που τα καταφερε.
Πρωτη σταση αυτη απο πανω,με καβαλησε ωραια και τον επαιρνε ολον μεσα εξω και εσκυβε και με φιλουσε,κουραστηκε γρηγορα ομως και αλλαξαμε...Την εβαλα απο κατω οπου τη γαμησα αργα αλλα δε με βολευε και πολυ,δεν υπηρχε περιπτωση να χυσω ετσι οποτε τη ρωταω αν μπορω να τη χυσω στη μαπα...μου λεει ευγενικα οχι,στα βυζια αν θελεις ναι...
Λεω ενταξει βγαζω την καποτα ξαπλωνει πλαϊ μου με ανοιχτα τα ποδια,μου κανει πιπα κι εγω παιζω το μουνι της και οταν μου ερχεται να χυσω τον παιζει στα βυζια της και αδειαζω εκει.
Μετα μου ζητουσε συγγνωμη γιατι δε καυλωσα...της εξηγησα οτι ηταν δικο μου λαθος γιατι ειχα γαμησει πριν,μου εκανε λιγα ναζακια ακομα και αποχωρησε

Συμπερασμα...φοβερο μωρο με εκπληκτικη προσωπικοτητα και επιμονη στο να σε ικανοποιησει.Εκατσε σχεδον 40 λεπτα μεσα μεχρι να τελειωσω ενω ηταν δικη μου μαλακια,ουτε γκρινιαξε καθολου και στο τελος μου ζητησε και συγγνωμη Χμμμ;
Πολυ ωριμη στη συμπεριφορα λες και δουλευει χρονια,δεν εχει ιδιαιτερη τεχνικη ακομα αλλα αν συνεχισει μ'αυτη τη διαθεση και μ'αυτο το χαρακτηρα θα μας απασχολησει για καιρο.Ενα αξιαγαπητο πλασμα που συντομα θα ξαναεπισκεφθω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 27, 2016
Όνομα κοπέλας
Άννα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.192
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 panorama2007, ΦΑΚΙΡΗΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Αυγούστου, 2016
Παλικαρε τι ωρες ειναι αννουλα τα πρωινα εκει?Και σε πιο απο τα δυο?δεξια η αριστερα?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1