Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 35 10
Sex Studio 52829
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ουγγαρεζα μιλφ Συλβια γυρω στα 45,ξανθια με πολυ χαλαρο κορμι,μεγαλα κρεμαστα βυζια,κοιλια και χαλαρο κωλο...αυτη δουλευει αρκετα χρονια αλλα ποτε εμφανιζεται ποτε εξαφανιζεται.Τελευταια φορα που την ειχα παρει ειπα ποτε ξανα γιατι ειναι εντελως σαβουρα και εχει περιεργη συμπεριφορα αλλα μην εχοντας αλλη επιλογη απ'αυτες που ειχα στα υποψιν συν οτι μου ειπε 50ε για κωλο με επεισε και ξαναμπηκα.
Μονη της ηταν χωρις τσατσα και υποτιθεται με θυμοταν ειπε

Ε λιγο τα εισαγωγικα στην αρχη,προσπαθησα να παω με τα νερα της γιατι φερεται αλλοκοτα καποιες στιγμες,δηλαδη μπορει να αρχισει να γελαει σαν χαζη πολυ δυνατα,ή αν λιγο την πιεσεις μπορει να ουρλιαξει δυνατα και να σε τρομαξει...γενικα νομιζω οτι λιγο χανει
Τελοσπαντων γδυθηκε και ξαπλωσε διπλα μου,αρχισα να τη χαϊδευω το μουνι και να γλειφω τα βυζια της,αυτη μου επαιζε τον πουτσο,πεσανε και καποια φιλια στο στομα...
Μου εκανε μια πολυ μετρια πιπα χωρις νευρο,ρυθμο και παθος,στην ουσια τον εβαζε στο στομα της και τον εβγαζε αμεσως...σε εναμιση λεπτο σταματησε και μου λεει πως θες να ξεκινησουμε Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Με καβαλησε απο πανω αλλα το μουνι της ηταν τοσο στενο που ο πουτσος μου υπεφερε και πονουσε ,ευτυχως κουραστηκε γρηγορα και ζητησε να αλλαξουμε...
Την εστησα στα 4 οπου τη γαμησα λιγο δυνατα να ανοιξει το μουνι της και την εριχνα και σφαλιαρες στον κωλο...εκει που ηταν απαθης ξαφνικα ουρλιαζε και με τρομαζε

Μετα την εβαλα απο κατω οπου με εσφιξε στην αγκαλια της και εδειχνε να γουσταρει κιολας και το μουνι της ειχε γινει μουσκεμα,τη γαμησα αρκετη ωρα ετσι αλλα μετα ιδρωσε και ψιλοσιχαινομουνα να ειμαι κολλημενος πανω της.
Στηθηκε παλι στα 4,εβαλε τζελ στην κωλοτρυπιδα της που απ'εξω ειναι εντελως ρημαγμενη και ταλαιπωρη λες και της εχουνε χωσει μπαστουνια του μπεϊζμπολ.Μπηκα σιγα στην αρχη γιατι πονουσε και ειχε καιρο να γαμηθει απο πισω λεει και οσο ανοιγε ανεβαζα κι εγω ρυθμο μεχρι που την καρφωνα τερμα μεσα αλλα εκει αρχισε αυτα τα σπαστικα που λεω,τιναζοταν,φωναζε δυνατα...μου λεει ποναω ετσι να αλλαξουμε...
Ξαπλωνει και σηκωνει τα ποδια τερμα πανω και τη γαμαω σ'αυτη τη σταση αργα αλλα να μπαινοβγαινει ολος μεσα εξω και αφου καποια στιγμη βαρεθηκα τη λεω να σε χυσω στη μαπα γιατι το εχουμε ξανακανει παλιοτερα...αρχικα αρνηθηκε και μου λεει απο το κεφαλι και παρακατω...λεω καλα θα σε φτιαξω
Την καβαλαω απο πανω,καθομαι σχεδον στα βυζια της και τον παιζω μες τη μουρη της,αυτη παιρνει κατι πολυ γελοιες εκφρασεις ευχαριστησης και βγαζει και τη γλωσσα της εξω και περιμενει και αδειαζω δυνατα γυρω απο το στομα της,χειλη,πηγουνι,λαιμο...σκαει στα γελια ενω ταχα δεν ηθελε και με τον πουτσο μου της τα απλωνω και στα μαγουλα της και την λεω σου κανω μασκα ομορφιας Γλώσσα

Συμπερασμα...για βρωμικα κολπα με λιγα λεφτα ειναι καλη και γουσταρει και το βρωμικο παιχνιδι.Αλλα ειναι ατεχνη,ειναι μπαζο στην εμφανιση,εχει περιεργη συμπεριφορα...δε με τραβαει πλεον και νομιζω δυσκολα θα ξαναπαω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 27, 2016
Όνομα κοπέλας
Σύλβια
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.306
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ταναλιας, kostkast, kassler και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού