Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 126 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωινή στοχευμένη βόλτα στο Μεταξουργείο με σκοπό να επισκεφτώ μια πολύ καλή μου φίλη που δούλευε στην περιοχή. Εκμεταλλεύτηκα το ρεπό μου και την χαλαρή κίνηση του πρωινού και αφού έκανα μια φουλ έξτρα κατάθεση άραξα στο κατάστημα για καμιά ώρα πίνοντας καφέ και αναπτύσσοντας μια γενική συζήτηση με την υπηρεσία και την κοπέλα μέχρι περίπου τις δώδεκα που έφυγα κάνοντας μια περατζάδα από μερικά μαγαζιά για ακόμα μια εκτόνωση πριν πάω σπίτι και μιζεριάσω ξανά μπροστά από τον υπολογιστή.
Δεν είχα όρεξη να περάσω από όλα τα σπίτια γιατί ο ήλιος είχε αρχίσει να επηρεάζει τις φωτοαλλεργίες μου και αν το παράκανα στους δρόμους σύντομα θα έμοιαζα με λεπρό που δραπέτευσε από τη Σπιναλόγκα. Έτσι επέλεξα να δω μερικά από τα σπίτια που είχα στο παρελθόν καλές εντυπώσεις και φυσικά ένα από αυτά είναι το Κολωνού 15 που είναι από τα ελάχιστα που έχω βάλει δεκάρι στην βαθμολογία απόδοσης/τιμής.
Στο αριστερό μαγαζί δούλευε ένα ξανθό καυλοπίπινο. Ήταν αρκετά αδύνατη, όμορφη φατσούλα με αψεγάδιαστο κορμάκι και πρόσφερε βασικό πρόγραμμα στην βασική τιμή. Όμως χωρίς να μπορώ να δικαιολογήσω την πράξη μου προτίμησα την Τζωρτιάνα που μου παρουσίασε ο κοντόχοντρος τσάτσος κακέκτυπο του Τζέι Λένο στο δεξί μαγαζί.
Την Τζωρτιάνα την έχω ξαναπάρει στο Κεραμικού 15 πριν αρκετό καιρό και αν δεν κάνω λάθος άλλη μια φορά ακόμα πιο παλιά με κώλο στο πρόγραμμα στο Ιάσωνος 44. Μελαχρινή με ίσιο μαλλί και ωραίο σφιχτό σώμα με μεσαίο βυζάκι δυστυχώς ελαφρά πεσμένο ίσως λόγο θηλασμού που συμπέρανα λόγο των ραγάδων χαλάρωσης που έχει.
Από κορμί είναι αρκετά δυνατή αλλά δυστυχώς το δέρμα της είναι τραχύ με αρκετό σκληρό ξανθό χνούδι που δεν φαίνεται στο σαλόνι.
Το πρόσωπο της από την άλλη είναι επιεικώς μέτριο με μεγάλα μάτια και έντονα ζυγωματικά, γαμψή στραβή μύτη και δυστυχώς άθλια οδοντοστοιχία που την παρατήρησα στο δωμάτιο. Ο τσάτσος ενημέρωσε για ελεύθερα πιασίματα, 69, τσιμπουκάκι ακάποτο μόνο για Έλληνες και το κυριότερο ότι η κοπέλα δεν βιάζεται καθόλου.
Το παράβολο των δέκα κατατέθηκε και μπήκα στο δωμάτιο στο τέλος του διάδρομου.
Ο χώρος δεν ήταν ο άοσμος που είχα βρει την προηγούμενη φορά και τα σεντόνια δεν ήταν καν τυπικά στρωμένα έχοντας ακόμα το τσαλάκωμα από το προηγούμενο γαμήσι που φιλοξένησαν. Κοίταξα το κρεβάτι για τίποτα γυμνοσάλιαγκες και αφού δεν βρήκα κανέναν πήρα το ρίσκο και ξάπλωσα φορώντας την μπλούζα μου.
Στα άλλα δωμάτια δεν υπήρχε πελάτης και η κοπέλα ήρθε σχεδόν αμέσως με ένα πλατύ χαμόγελο που μου αποκάλυψε τα σάπια δόντια και με έκανε να θυμηθώ αμέσως τις προηγούμενες καταθέσεις με αυτή.
Έκατσε γονατιστή στο κρεβάτι δίπλα μου με την κλειστή καπότα στο χέρι.
- Ελλήνας; (Ορθός παρατονισμένο για την καλύτερη διατύπωση της προφοράς της)
- Τούρκος! Αφιόν Καραχισάρ!
Βάζει τα γέλια αποκαλύπτοντας ακόμα περισσότερο το κάποτε υγιές στοματικό περιβάλλον και μετά από λίγο αφού ηρέμησε με ξαναρωτάει.
- Πλάστικο νο πλάστικο;
- Πλάστικο και βάλε και τ' αρχίδια μέσα.
Ξαναρχίζει να γελάει και σηκώνεται από το κρεβάτι σχεδόν με δάκρυα στα μάτια υποταγμένη στο νευρικό γέλιο που την είχε πιάσει. Είχα μείνει να κοιτάω σαν μαλάκας να χτυπιέται σε όλο το δωμάτιο χωρίς να έχω καταλάβει τι σκατά της έχει φανεί τόσο γελοίο αλλά ευτυχώς δεν κράτησε πολύ και ήρθε γελώντας ξανά στο κρεβάτι μου πέρασε καπότα και άρχισε την πίπα.
Η πίπα της είναι καλή αλλά ένα μικρο ψυχολογικό για το στόμα της το είχα και την ρώτησα αν γλείφει αρχίδια.
Στην αρχή μου είπε όχι αλλά τελικά άρχισε το καραμέλωμα μόνο με την γλώσσα χωρίς ευτυχώς να τα βάζει στο στόμα.
Σε αυτή την στάση έβλεπα το καλοσχηματισμένο της μουνί από τον καθρέφτη και άρχισα να το δαχτυλιάζω χωρίς καμία διαμαρτυρία ή αντίσταση από αυτή.
Η πρώτη στάση ήταν με εκείνη από πάνω, καβάλησε καλά και άρχισα να την πηδάω με δύναμη από την αρχή κρατώντας την πότε από τα κωλομέρια και πότε από την μέση ανεβοκατεβάζοντας την σχεδόν βίαια πάνω στον πούτσο μου.
Όχι μόνο δεν διαμαρτυρήθηκε αλλά έδειχνε να γουστάρει κιόλας ενώ κάνα δυο φορές αποπειράθηκε ανεπιτυχώς να με φιλήσει.
Δεύτερη στάση στα τέσσερα, δοκίμασα την τύχη μου πιέζοντας τον πούτσο μου στην κωλότρυπα της αλλά μου απαγόρευσε την είσοδο και συνέχισα στο μουνάκι της με ακόμα πιο δυνατό κοπάνιμα και με μερικές φάπες στην κωλάρα που σε αυτή την στάση διπλασίασε το μέγεθος της και προκαλούσε για πολλά κωλοσκάμπιλα.
Δεν είχαν περάσει πάνω από επτά οκτώ λεπτά και εκεί που γαμούσα και πέρναγα πραγματικά μια χαρά ακούγεται ο χοντρομπουχέσας ο τσάτσος έξω από την πόρτα να γκαρίζει "Τελείωνε!"
Ρε μαλάκα ζω την τσόντα αυτή τη στιγμή! Την ιππεύω στα τέσσερα κρατώντας την από τα μαλλιά και με το δεξί της κωλομέρι κόκκινο από τα σκαμπίλια και μου έρχεσαι έξω από την πόρτα και φωνάζεις;
- Αυτό μαλάκα κανε εσύ. Με καθησύχασε η κοπέλα και συνέχισα να γαμάω.
Δεν περνάει ένα λεπτό και ο σκατοσακούλας με τις σαγιονάρες επαναλαμβάνει την ατάκα του αλλά ευτυχώς και για εμένα και για αυτόν εκείνη την στιγμή άδιαζα τους απόγονους στην καπότα.
Η κοπέλα δεν έφυγε αμέσως παρά την κατάσταση με τον τσάτσο και μου ζήτησε και συγνώμη για αυτόν δικαιολογώντας τον με τα λίγα ελληνικά που ξέρει ότι είναι μαλάκας.
Ντύθηκα και βγήκα από το δωμάτιο την στιγμή που η κοπέλα έμπαινε στο διπλανό και βλέπω τον τσάτσο στην μέση του διάδρομου.
- Τι φωνάζεις ρε μαλάκα;
Ο τύπος τρόμαξε και παραπάτησε.
- Έχει πελάτες...
- Και αν σε ακούν να γκαρίζεις έτσι δεν θα ξαναέρθουν.
Έφυγα ζοχαδιασμένος χωρίς να πω τίποτα άλλο.
Από την κοπέλα δεν έχω κανένα μα κανένα παράπονο και ελπίζω σύντομα να κάνει κάτι για τα δόντια της γιατί είναι κρίμα 26 χρονών να έχει τέτοιο χάλι στο στόμα της. Πραγματικά είναι ο μόνος λόγος που δεν θα την προτιμήσω ξανά. (Αρκεί να την θυμηθώ)
Για τον τσάτσο τι να πω; Με νευρίασε και δεν παίζει να γαμήσω ξανά σε μπουρδέλο που θα είναι αυτός. Του αξίζει κρύο ντουζ και ξύλο και απομόνωση σε δεξαμενή με βδέλλες να μάθει τρόπους...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 27, 2016
Όνομα κοπέλας
Τζωρτζιάνα
StrangeKindOfHuman
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
531
Πόντοι:
1.211
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 putaniaris89, paparotriftoulas, DeanCorso και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού