Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 90 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Δευτέρα απόγευμα στις 20.10 . Αφού έκανα βόλτα στα σπιτάκια πέριξ της Λιοσίων συνέχισα την βόλτα μου Κωνσταντινουπόλεως και στην συνέχεια Μαραθώνος μέχρι που βρέθηκα εδώ μήπως πετύχω την Όλγα που είχε αναφέρει ο Tommy .

Μπήκα στον οίκο και η τσατσα που είναι συνέχεια με το tablet στο χέρι με ενημέρωσε ότι δουλεύουν δύο κοπέλες αλλά θα πρέπει να περιμένω γιατί μόλις μπήκαν στο δωμάτιο. Περίμενα αρκετά και είχα αρχίσει να βαριέμαι , την ρώτησα ποιές κοπέλες δουλεύουν για να μην περιμένω κι άλλο. Δουλεύουν η Ιλόνα και η Όλγα , α ωραία απάντησα την Ιλόνα την ξέρω άντε να δώ την Όλγα. Μου είπε ότι κάνει το ίδιο πρόγραμμα με την Ιλόνα αλλά όχι τελειωτικό στο σώμα.

Μετά απο μερικά λεπτά εμφανίστηκε στο σαλόνι μία μελαχρινή κοπέλα σχετικά ψηλή με κανονικό σώμα ίσο μαλλί και 2-2.5άρι βυζί , φορούσε μαγιό και όχι εσώρουχα ενώ ήταν τελείως αμίλητη και με κοιτούσε στα μάτια.

Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , ελεύθερο ήταν μόνο το μέσα δεξιά το μικρό ή αλλιώς το κλουβί... Φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , δεν άργησε να έρθει , έβγαλε μόνο το πάνω μέρος από το μαγιό της , είπε ότι είναι απο Ουκρανία 29 ετών , κρατώντας το προφυλακτικό στο χέρι μου είπε να ξαπλώσω , ξάπλωσα με πλησίασε και αφού μου χάιδεψε λίγο τον πούτσο άνοιξε την συσκευασία του προφυλακτικού , της είπα ότι βιάζεται και χαμογέλασε στην συνέχεια της είπα ότι θέλω χωρίς , έκανε μια γκριμάτσα και σηκώθηκε έφυγε απο το δωμάτιο και επέστρεψε με μωρομάντιλα , με καθάρισε σχολαστικά και στην συνέχεια πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , η πίπα της με πολύ χέρι και αερόπιπα ρηχη , φιλιά δεν δίνει , 69 δεν ήθελε ενώ και όταν πήγα να της χαϊδέψω το μουνάκι μου το έβγαλε διακριτικά .

Πέρασμα προφυλακτικού , μόνο μια στάση , την έστησα στα τέσσερα παραμέρισα το μαγιό της μπήκα μέσα της και ύστερα απο δυνατό σφυροκόπημα λεπτά αργότερα τελείωσα , σηκώθηκε φόρεσε το πάνω μέρος του μαγιού της και έφυγε .

Στο δωμάτιο έκατσα 8-9 λεπτά ,περισσότερο γιατί ήθελα να τελειώσω γρήγορα γρήγορα μίας και κατάλαβα ότι δεν θα περνούσα καλά. Κοπέλα που εμφανισιακά δεν περνάει απαρατήρητη αλλά μέσα μηδέν προκαταρκτικά και άθλια πίπα. Ντύθηκα και καρφί γύρισα στο Κωνσταντινουπόλεως 166β όπου δούλευε η Εύα , μπορεί να έχει γίνει σαν σκελετός αλλά ακόμα μία φορά ήταν πολύ καλή σε αυτό που κάνει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 22, 2016
Όνομα κοπέλας
Όλγα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.595
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού