Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 122 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χθεσινη βραδυνη βολτιτσα στο Μεταξι το οποιο ειχε ικανοποιητικο κοσμο Ελληνες και ξενους.Γυρισμα σε αρκετα τσαρδια
μεχρι που εφτασα στις 11 παρα στο δεξιο Ιασωνος 20.Πετυχα στο τελος της βαρδιας της την "γνωστη" Καρινα το Ρουμανικο ατι
την οποια δεν ειχε τυχει να παρω μεχρι τωρα.Η Καρινα ειναι τσιγγανορουμανα ψηλη,μικρη σε ηλικια,μελαχρινη,με τελειο κορμι,μικρο βυζι
και ωραια φατσα.Για το δεκαρικο αξιζει με τα χιλια να την γαμησεις ακομα και αν ηταν φολα.Ετσι και εγινε το δεκαρικο βγηκε ευκολα
και δεν με ενοιαζε πως θα μου βγει στο δωματιο,μου αρκουσε που θα γαμησω αυτο το αλογακι με 10 ευρω.Στο δωματιο δεν αργησε
να ερθει και ημουν ο τελευταιος πελατης της βαρδιας της.Μπηκε μεσα χαμογελαστη τη ρωτησα ετσι τυπικα το ονομα της ανταλλαξαμε
μερικες κουβεντες και ξεκινησε ο αγωνας.Εβγαλε μονο το στριγκακι της και εμεινε με το σουτιεν.Πηγε αναμεσα στα ποδια μου και εβαλε σκουφο
χωρις προκατ.για να κανει πιπα.Η πιπα καλη σχετικα με καποιο βαθος αλλα και λιγο δοντι ομως το κορυφαιο ατου της ηταν το
κοιταγμα στα ματια καθωλη τη διαρκεια αυτης.Επισης ειχε και ικανοποιητικη διαρκεια για Μεταξι.Μπαλακια φυσικα γιοκ αναμενομενο.Στο γαμησι την
εβαλα αρχικα ιεραποστολικο και αρχισα να την γαμαω σηκωνοντας τα μακρυα ποδια της ποτε στους ωμους,μετα στο στηθος κλπ σε διαφορες εναλλαγες.
Αυτη αρχισε στην αρχη με λιγα βογγητα τα οποια εγιναν πιο εντονα οσο περναγε η ωρα και επερνε εκφρασης και μορφασμους καβλας ενω παραλληλα αρχισε
να τριβει το μουνακι της.Εγω βλεποντας αυτο το σκηνικο(πολυ πιθανον να ηταν φεικ αλλα δεν με νοιαζει)ειχα καβλωσει ακομα πιο πολυ ετσι την
επιασα απ το λαιμο και συνεχισα να την καρφωνω με μανια.Καποια στιγμη ομως κουραστηκα και επισης ηταν κριμα να μην τη στησω στα τεσσερα.
Ετσι και εγινε την εβαλα στα τεσσερα και αφου ειδα την υπεροχη θεα των ομορφων οπισθιων της συνεχισα να την καρφωνω ενω
αυτη συνεχισε να παιζει με το μουνακι της και να βογγαει.Μετα απο λιγο τελειωσα αυτη περιμενε μεχρι να στραγγιξω και βγηκα
απο μεσα της μενωντας ευχαριστημενος απ την συνεδρια αυτη.
Οποτε συνοπτικα εχουμε και λεμε.Η Καρινα δεν κανει προκαταρκτικα,δεν βγαζει σουτιεν,δεν γλειφει μπαλακια.Κανει τα απολυτως βασικα αλλα τα κανει
καλα δεν κλεβει στα στησιματα,συμμετεχει στο σεξ με μορφασμους και βογγητα και ειναι ευχαριστη παρουσια στο δωματιο.Για μενα για το
δεκαρικο προτεινεται για εστω μια φορα να την παρετε...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Καρίνα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.502
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, aselgeia, dmtrsxxx και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού