Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 62 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Σαββατόβραδο και πολύς κόσμος στα κοκκινοσπιτα όχι μονο στην περαντζάδα αλλα και πολλοί με μεγάλα προγράμματα....!(Η κρίση που ειναι τελικά?) Ύστερα από μια σύντομη έρευνα αγοράς κατέληξα εδώ μιας και εμφανισιακά ήταν όπως το εψαχνα παρότι το ένστικτο μου μου έλεγε οτι θα φάω φόλα,και παρά τα απογοητευμένα μούτρα των συναγωνιστών καθώς έβγαιναν από το δωμάτιο...!Απλα αυτό το πιπίνι δεν μπορούσα να το χάσω με τίποτα.
Και πάμε στα καλα(ενα μονο) η εμφάνιση...Πιπίνι ρουμουνακι μετρίου ύψους ,χαριτωμένα μουτράκια,ωραίο μαλακι ξανθό ίσιο,μικρά αλλα όμορφα ροζ βυζακια,κωλαρακι πανέμορφο,κοιλιτσα καυλα ψιλογυμνασμενη και μουνακι τέλειο ροζ,κλειστού τύπου με μικρά χειλάκια...επίσης σουφριτσα μικρή ροζέ ιδανική για γλείψιμο...! Έρωτας
Και εδώ τελειώνουν τα καλα...μέσα στο δωμάτιο Ξινή,μη το ενα μη το αλλο ,όχι αυτό όχι εκείνο,ολοφάνερα δεν γουστάρει με τίποτα τη δουλειά που κανει και δε νομίζω να έχει και πολυ μελλον(αν και με τέτοιο υφάκι και χαρακτήρα αμφιβάλω αν κανει και για οποιαδήποτε άλλη δουλειά).Για να μην μακρηγορώ το κοριτσάκι δεν ειναι απλα ξεπέτα,ειναι απλα για πολυ ξύλο...μπας και συνερθει...με το ζόρι κρατήθηκα δυστυχώς καταλήγω οτι οι Έλληνες είμαστε πολυ ευγενικός και ανεκτικός λαός...αν είχε τέτοια συμπεριφορά στη χώρα της θα είχε φύγει με τις κλωτσιές... Κεφάλι σε τοίχο!
Και εξηγούμαι...όταν περνεις προγραμμα 69 και δε σε αφήνει ούτε να γλύψεις/ πιάσεις βυζι,ούτε δαχτυλιασμα,ούτε καν πολλά πολλά στο 69(μη βάζεις σάλιο,όχι τόσο δυνατά,όχι ρουφηχτα,φτάνει τόσο...και άλλες τέτοιες αηδίες...για να μην τη χτυπήσεις πρεπει να είσαι Βούδας....ή να σε φτιάχνει τόσο η εμφάνιση που να παραβλέπεις τα πάντα..... Χμμμ;
Μαύρο λοιπόν δαγκωτό και ας πάει να παίξει σε άλλη παραλία...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
Μέλος
Εγγραφή:
25 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
81
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 deportivistas21, nekrothaftis, topscorer

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού