Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Bleeding Heart, θυμάμαι που διάβαζα ότι πρόκειται για ένα σπάνιο εξωτικό λουλούδι που συναντάται στην παγωμένη και αφιλόξενη Σιβηρία. Η επιστημονική του ονομασία είναι Lamprocapnos, ενώ αναφέρεται επίσης και σαν “Lady in the bath”, προφανώς από το σχήμα του, που παραπέμπει, με λίγη φαντασία, σε μια γοητευτική γυναικεία φιγούρα που κάθεται σε μια ρετρό επιδαπέδια ροζ μπανιέρα. (*)

Η πόρτα άνοιξε και εμφανίζεται η Liza, μέσα στο ολοκόκκινο εφαρμοστό της φόρεμα και τις ομοιόχρωμες ψηλοτάκουνες γόβες, όπως εμφανίζονται στις φωτογραφίες της. Ίσως λίγο υπερβολικό ντύσιμο για μεσημεριανό ραντεβού. Πρόσωπο σχεδόν παιδικό, συμπαθητικό, με χείλη βαμμένα στο χρώμα του γρανάτη. Το φόρεμα έδινε στις καλοφτιαγμένες καμπύλες της το σχήμα ισπανικής κιθάρας. Αφού πήρε μερικές κοκέτικες εκφράσεις, που θα πρέπει να τις είχε προβάρει σε καθρέπτη, αφαίρεσε το φόρεμα της και το αφήνει να γλιστρήσει στο πλάι. Ένα εξωτικό λουλούδι, Bleeding Heart …

Το σαγόνι μου έπεσε σαν καπάκι λεκάνης. Το μικροκαμωμένο της σώμα άγγιζε την τελειότητα. Τα ζουμερά της στήθη, παρέα με τους ολοστρόγγυλους γλουτούς της, φτιαγμένα από την τελειομανή καλλιτέχνιδα φύση, είναι ικανά να σπρώξουν οποιονδήποτε πλαστικό να κάνει το πτυχίο του αποκριάτικο χαρτοπόλεμο. Αυτό το σώμα το προσέχεις ακόμα κι αν σου φοράνε σάκο στο κεφάλι. Η κοπέλα διασκεδάζοντας με την επίδραση που μου ασκούσε, χαμογέλασε, λες και ήμουν ο από χρόνια χαμένος πλούσιος θείος. Αφού τύλιξα τη γλώσσα μου και την έβαλα ξανά μέσα στο στόμα μου, τη ρώτησα από πού κατάγεται. Με λάγνα φωνή μου απάντησε: «From Siberia, do you like Siberia?” για να της αποκριθώ «Now that I look at you, I love it!” Η κοπέλα χαχάνισε τρανταχτά, με αποτέλεσμα να κουνηθούν και τα τρία κεφάλια. Τότε χούφτωσα τον τροφαντό της πισινό και την έφερα κοντά σε αυτό που με απασχολούσε όλο και περισσότερο. Χούφτωσα το στήθος της και το πίεσα, παίζοντας ταυτόχρονα με τα χείλη μου στη σκουρόχρωμη θηλή της. Η αντίδραση ήταν άμεση. Λες κι ήταν από την πίεση που ασκούσε το χέρι μου στο στήθος της, η θηλή εντάθηκε, σχηματίζοντας ένα ενιαίο σώμα, ένα ρωγοβύζι, ίδιο με το μυτερό κράνος του Βίζμαρκ.

Το κορίτσι είναι σχετικά άπειρο, χωρίς να έχει αρνητική συμπεριφορά, αν μπορεί να αποφύγει κάτι θα το αποφύγει. Στις αγκαλίτσες και στα γλωσσόφιλα αποδείχθηκε εξαιρετική. Στα προεόρτια εκτέλεσε μηχανικά τα βασικά. Θα ήθελα να έχω εξοικειωθεί περισσότερο με το κορμί της, αλλά η ανάγκη για τη διαιώνιση του είδους είχε γίνει πια κτηνώδης. Δε μου πήρε πολύ ώρα να βρεθώ να ικανοποιώ το νοσηρό μου πόθο στο κοιλανάγλυφο γλυπτό της Liza, που βρισκόταν ανάμεσα στους λείους και μαυρισμένους της μηρούς και αυτή να με προτρέπει με κραυγούλες, που τεχνηέντως υποδήλωναν αφόρητη ηδονή. Η αφή, η όραση, η ακοή, η γεύση από τα άλικα της χείλη, ή όσφρηση από το άρωμα της, όλες οι αισθήσεις να παρελαύνουν ξεδιάντροπα μπροστά μου…

Για τους αντικονφορμιστές του σεξ η κοπέλα δεν ενδείκνυται. Η απόλαυση προέρχεται από την εφηβική της αίσθηση και εμφάνιση. Δε θα προχωρήσω σε άλλες λεπτομέρειες γιατί αισθάνομαι ότι κινούμαι στις παρυφές της παιδεραστίας, έχοντας μια ασαφή αίσθηση ενός πράγματος που κάποιος θα μπορούσε να το ονομάσει Ηθική. Αυθόρμητα ήρθε στο νου μου η σύγκριση με την πρόσφατη συνάντηση μου, τη Lara, από την τελευταία μου κριτική. Αν με τη Lara χόρευα σάμπα στο Ρίο, με τη Liza ήταν μια εμπειρία των γευστικών μου θηλών με ένα σιροπιαστό γλυκό της Ανατολής. Επικίνδυνη η συχνή κατανάλωση του από έναν Sugar Daddy, ας το ακούν μερικοί μερικοί …

Η ώρα πέρασε γρήγορα χωρίς εξαλλοσύνες. Διαπιστώνοντας ότι έχουμε φύγει μακριά από τα νιάτα μας, προς ένα μέλλον ρυτιδιασμένης απογοήτευσης, έμεινα να παρατηρώ μελαγχολικά από την μπαλκονόπορτα του δωματίου μου, το συνηθισμένο οδηγό με το ανοιχτόχρωμο Passat να παίρνει τη γυναικάρα με τα κόκκινα και να απομακρύνεται …

(*) https://postimg.org/image/yg9xichyx/

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Διαγραμμένο μέλος 141202
Ανώτατος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
6.779
Πόντοι:
15.256
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, wired77, PSAXTIRI και 48 άλλα μέλη

Σχόλια

15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Αυγούστου, 2016
Εξαιρετικό πόνημα. Мε кάθε τέτοια κριτική, προσθέτετε ένα ακόμα σπάνιο κι ευωδιαστό άνθος
στον μεγάλο πορνοκήπο του bou. Καπέλο
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
27 Αυγούστου, 2016
Μικροκαμωμένο σώμα=?

Δεν ισχύει ούτε το 1,65 που γράφουν στο site;
Z
zeljko
27 Αυγούστου, 2016
Μπράβο συναγωνιστή, μπράβο...
28 Αυγούστου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@ zeljko
1,65 και 45 κιλά αναφέρεται. Κάπου εκεί κοντά είναι η αλήθεια.
28 Αυγούστου, 2016
πανεμορφη!ΈρωταςΈρωταςΈρωτας την παντρευομουν!!ΓλώσσαΓλώσσα κριμα να μην μενω αθηνα...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
28 Αυγούστου, 2016
Εξαίρετη πένα.. Προσυπογράφω το σχόλιο του φίλτατου popov Καπέλο
28 Αυγούστου, 2016
κλίνω ευλαβικά το γόνυ μπροστά σε αυτήν την κριτική.....
ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
28 Αυγούστου, 2016
Εξαιρετο πονημα βοτανολογιας απο ενα μεγα συλλεκτη ανθων!
28 Αυγούστου, 2016
καταπληκτικός όπως πάντα Καπέλο
28 Αυγούστου, 2016
Εξαιρετο δοκιμιο!!!
15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2