Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 116 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κατ'αρχήν δεν ήμουν απόλυτα σίγουρος για το τι θα συναντήσω. Δεν είχα ξαναδεί κάτι τέτοιο, οπότε όταν το διαπίστωσα ένιωσα λίγο περίεργα. Ο νοών νοείτο.
Δε ξέρω πόσο καιρό έχετε να πάτε κάποιοι αλλά η κοπέλα έχει νταρντανέψει πολύ. Τώρα ορμόνες είναι, πιτόγυρα είναι, δεν ξέρω αλλά τα δικά μου γούστα είναι πιο petit σωματότυποι. Πάντως σε σχέση με την τσόντα που έχει παίξει έχει πρηστεί πολύ.
Στα του αγώνα, όπως λένε κάποιοι συναγωνιστές, ήταν λίγο μαγκωμένη. Γλωσσόφιλα καλά, πίπα καλή, συμμετοχή έτσι κι έτσι, γεύτηκα λίγο κουλούρι σε 69(καθαρό ήταν), μία στάση μόνο με διείσδυση πρωκτική όπου και τελείωσα.
Έφυγε σχεδόν αμέσως χωρίς να πει κουβέντα παρά μόνο ένα ευχαριστώ.
Δε νομίζω να ξαναπάω αν και μου δημιουργήθηκαν πολλές απορίες κυρίως για το αν και πως έρχεται σε οργασμό.....
Το συγγνώμη στον τίτλο πάει σε κείνη γιατί την έχω και φίλη εδώ μέσα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Barbie
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
141
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, xilnik

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Αυγούστου, 2016
Καλα κανεις και τα λες τυπε για να βοηθας,, Ενιωσες φοβο απο οτι καταλαβα αλλα αυτο ειναι καθαρα δικο σου θεμα πιστευω.....Δεν την εχω δοκιμαση μεχρι στιγμης , τωρα αν τελειονουν ειναι να τους βγει καθαρα θεμα χημειας πιστευω..
27 Αυγούστου, 2016
Το γεγονός οτι είναι και φίλη σου,σε τιμά ακόμη περισσότερο
Συγγνώμη δεν χρειάζεται,θεωρώ οτι θα βοηθήσει και την ίδια μεταγενέστερα
28 Αυγούστου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τα κανονικά κορίτσια ξέρω πως χύνουν......Χμμμ;
28 Αυγούστου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Με τον ιδιο ακριβως τροπο αγαπη μου οπως τα (κανονικα).......
28 Αυγούστου, 2016
Η Barbie είναι από τα πιο εποικοινωνιακά κορίτσια που έχω βρει σε μπουρδέλο και πολύ ομορφότερη από πολλές ορίτζιναλ,και οι υπηρεσίες που προσφέρει τις χρυσοπληρώνετε σε στούντιο.ΓλώσσαΝαι!Προσκύνημα
29 Αυγούστου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε καμία περίπτωση δεν ήθελα να προσβάλλω κανέναν. Η απειρία μου με τέτοιες γυναίκες συν το γεγονός ότι προσπαθώ να είμαι διακριτικός ίσως κάνουν το λόγο μου κάπως προσβλητικό...
29 Αυγούστου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αυτό ειναι αλήθεια
29 Αυγούστου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ειναι ευχαριστο να αναγνωριζεται η προσφορα της καθε κοπελας στην εργασια αυτη . Με μια κριτικη δεν υποβιβαζεις τις ιπηρεσιες που προσφερει καποια. Ειναι γεγονος οτι δεν ειμαστε αρεστες η οτι δεν δενει η χημεια με ολους. Ομως οταν μιλαμε για την μπαρμπι επειδη την ξερω θαθελα να το τονισω πως αν της εδινε ο υπουργος λιγο αερα ....θαβλεπε ποσο προσιτη μπορουσε να γινει Τελος παντων .
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8