Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 140 10
Sex Studio 314890
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η αλήθεια είναι ότι δεν πήγαινα γι αυτήν. Πήγαινα για την Έυη αλλά λίγο που είχα διαβάσει ότι είναι κάπως σνομπ, λίγο το ότι μόλις είχε βγει από δωμάτιο, άλλαξα γνώμη τελευταία στιγμή. Και δεν το μετάνιωσα. Πήρα λοιπόν την Αλεξάνδρα σε full πρόγραμμα το οποίο το είχε στα 100 αλλά μετά από μια μίνι διαπραγμάτευση με την υπηρεσία (ευγενέστατη) το κλείσαμε στα 90 αφού και η κοπέλα δεν κάνει ελεύθερο στοματικό.
Για τον χώρο δε χρειάζεται να πω κάτι. Είναι γνωστός και τον θεωρώ εξαιρετικό.
Η κοπέλα μας τώρα: Είναι ένα εικοσάχρονο μωράκι απ΄την Κύπρο, μελαχρινό, δε φοράει πολύ make-up (δεν το χρειάζεται κιόλας), δερματάκι λείο και σφιχτό, τέλειο 3άρι βυζάκι, στενό - πεταχτό - σφιχτό όσο δε πάει κωλί, ωραίο μακρύ μαύρο μαλλί. Με λίγα λόγια μπιμπελό.
Στα του αγώνα: Δε δίνει γλωσσόφιλα, βέβαια οι περισσότερες δε δίνουν αλλά αυτές που το κάνουν τις ερωτεύεσαι λίγο παραπάνω. Υπήρχε νομίζω καλή χημεία, γελάγαμε καθ'όλη τη διάρκεια (της έλεγα βλακείες και ξεκαρδιζόταν ακόμα και όταν την έγλειφα). Την έβαλα μπρούμυτα και καθώς είχα όλο το πρόσωπο μου μες στην κωλάρα της μου χόρευε κουνώντας τον, κάτι που μ'έκανε τούρμπο. Καλή πίπα, καθαρό μουνάκι, μικρό και σφιχτό όπως θα περίμενε κανείς από ένα εικοσάχρονο. Άνταπόκριση καλή χωρίς υπερβολές. Όταν την έβαλα στα 4 πάνω στον καναπέ και δίπλα στον καθρεύτη εκεί τα δώσαμε όλα και οι 2.
Στα social καλή, είπαμε για τις διακοπές της κλπ.
Πάντως θα συνιστούσα να μην την πάρετε σε full αφού το μόνο που έχεις παραπάνω ουσιαστικά είναι χρόνος. Πιστεύω 50+20 για 69 είναι μια χαρά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
141
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού