Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 126 10
Sex Studio 161422
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη σημερα στο γκοντιβα!Ο χωρος ειναι θεικος.Η Τσατσα μια ξανθια ευγενεστατη κυρια.Η κοπελα ηταν η Μικαελα απο τσεχια.εμφανισιακα δεν λεει και παρα πολλα αλλα δεν ειναι και μπαζο.Εχει πολυ ομορφα ματια.βαριομουν να κανω γυρες και λεω δεν γαμιεται θα μπω.50 ευρω με γλυφομουνι το παραβολο.Το δωματιο που μπηκα παιρνει 10 με τονο.απολυτη κυριλα!Μπαινει το μωρο μεσα με το χαμογελο στα χειλη.ευγενεστατη και πολυ γλυκια.Γενικα πολυ ωραιο ατομο!!Ξεκινησαμε με ωραια προκαταρκτικα.εχει ωραια βυζια κανονικου μεγεθους στητα και ωραια στην αφη και στην αισθηση γενικοτερα.αρκετη ωρα ασχοληθηκα με αυτα.. το μωρο ξεκινησε πιπα πολυ καλη!!! Ημουν και φορτωμενος καργα οποτε την σταματησα γιατι θα εκπυρσοκροτουσα στο κλαρινο... Δουλευε την γλωσσα μαεστρικα! την γυρισα για γλυφομουνι.το ευχαριστηθηκα το μουνακι της.το εφαγα!Το μωρο μου το δωσε στο πιατο!!! κουνουσε την λεκανη της και εξυνε το μουνακι της πανω στην γλωσσα μου.εσπρωχνε μετα το μουνι της στο στομα μου να το φαω.εφερε τα ποδια της μετα πανω σηκωσε τα κωλομερια της(σαν κερακι)..εγω στηριζα τα κωλομαγουλα της με τις παλαμες μου και τα ποδια της οριζοντιωθηκαν παραλληλα με τον λαιμο της. και ηρθα απο πανω και το φαγα...και το μουνακι και την τρυπουλα που κοιτουσε το ταβανι και ειχε ανοιξει λιγακι..δυνατη φαση γενικοτερα.ειχα καραφτιαχτει και της τον εχωσα βουρ μεσα.με γραπωσε απο τα κωλομερια και εδωσα λιγο μεχρι που εχυσα.δεν αντεξα πολυ.αλλα γενισα ολο το καποτιδιον!!.τα ειπαμε μετα για διαφορα θεματα και ανανεωσαμε το ραντεβου για μελλοντικα.Γενικα το μωρο ειχε κεφια.Απο αυριο ειναι αδειουχα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μιχαέλα
panorama2007
Σπουδαίος
Εγγραφή:
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
1.396
Πόντοι:
2.300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 al pacino

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού