Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Μετα την Ιωαννα οι καβλες ηταν στο κοκκινο ακομα και ειπα να δοκιμασω την Λιλυ χωρις να εχω διαβασει τις κριτικες πρωτα,ας προσεχα.
Βγηκε γυμνη απο το δωματιο,ψιλη,πολυ αδυνατη,μικρο στηθος με ωραια χοντρη ρωγα,καποια τατου να διακοσμουν το κορμι της και προσωπο αρκετα σκυλε και αδιαφορο θα ελεγα.
Περασα με το απλο 30€.Λιγη αναμονη και ηρθε στο δωματιο.Πηγα να γλειψω τα βυζια της και πριν ακομα τα ακουμπησω με ειπε σιγα.Προκαταρτικα δυο φιλακια στις ρωγες αλλα ημουν πολυ καβλωμενος και δεν ειχα προβλημα με την ανυψωση του ηθικου.
Περασμα καποτας σαν καλτσα και ξεκιναει μια τραγικη πιπα που ουτε το κεφαλι επαιρνε μεσα στο στο στομα της,ουτε για 30 δευτερα.
Πριν ανεβει απο πανω,εβαλε μπολικη κρεμα,που να ειχα και κανενα ανακοντα και κουνουσε μονο λιγο την λεκανη της πριν αναλαβω δραση εγω και αρχισω να την γαμαω σε γρηγορο ρυθμο.Στη συνεχεια την στηνω στα 4 και εκει που ςρχιζω να την σφυροκοπαω σε πολυ γρηγορο ρυθμο,η ρουφιανα εβαλε το χερι της για να μην μπαινω ολος μεσα.Της ειπα να το βγαλει,αλλα εκανε οτι δεν καταλαβαινε.
Τελος την βαζω απο κατω,φερνω τα ποδια της στους ωμους μου και συνεχιζω το γρηγορο τεμπο,αλλα και παλι ειχε το χερι της.
Τελος παντων εχυσα,σηκωθηκε και με χαιρετησε.
Ηταν μια αποτυχημενη καταθεση,με την Λιλυ να μην εχει καμια διαθεση να σε ικανοποιησει και ορεξη να κανει εστω τα βασικα.
Απο μενα μαυρο στην συγκεκριμενη κοπελα και μεινεται μακρια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 26, 2016
Όνομα κοπέλας
Λίλυ
billys24
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
804
Πόντοι:
1.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 popoenaspatos, topscorer

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού