Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 126 10
Sex Studio 161394
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πηγα για την Νατασσα αλλα ητςν η Ιωαννα.Ηταν τοπλες το μωρο και αυτο που εβλεπα με αρεσε πολυ και περασα με το απλο 30€.
Οχι πολυ ψιλη,με καποια παραπανισια κιλα εκει που χρειαζονται,υπεροχο στηθος 2+,στητο και ενα πολυ ωραιο κωλαρακι.
Κοσμο δεν ειχε και μετα απο λιγο ηρθε η Ιωαννα.Συστηθηκαμε,φιληθηκαμε σταυρωτα,εβγαλε το στρινγκαγκι της και ξαπλωσαμε.
Ασχοληθηκα με τα βυζακια της αρκετα και μετα αυτην αρχισε να με φιλαει στο λαιμο και ασχοληθηκε αρκετα με τις ρωγες μου.Ο πουτσος μου ειχε γινει ήδη πέτρα και περασε την καποτα σαν καλτσα και αρχισε μια πιπα πολυ καλη.Σε αργο τεμπο,ειχε αρκετα deep,τον επαιζε με την γλωσσα της και με κοιτουσε αισθησιακα μεσα στα ματια.
Για αρχη ανεβηκε απο πανω οπου κουνιοταν αργα και εγερνε μπροστα για να γλειφω τα βυζακια της.Μετα την ξαπλωσα για ιεραποστολικο οπου συνεχισα τον αργο ρυθμο,επεσαν και κατινπεταχτα φιλακια χωρις γλωσσα στα χειλη.
Για τελος την γυρισα στα 4 οπου την σφυροκοπησα αρκετα και οταν καταλαβα οτι ειμαι ετοιμος να τελειωσω,εγινε ξαπλωτο πισωκολλητο οπου ειχα ενα δυνατο χυσιμο.Η Ιωαννα καθόλη την διαρκεια εβγαζε ωραιες κραυγουλες,οχι τιποτα extreme.
Ηταν μια πολυ καλη συνευρεση με το μωρακι να ειναι πολυ χαμογελαστο,ευδιαθετο και προθυμο να σε ικανοποιησει και σιγουρα θα ξαναπροτιμηθει στο αμεσο μελλον.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 26, 2016
Όνομα κοπέλας
Ιωάννα
billys24
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
804
Πόντοι:
1.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού