Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488336
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Σημερινη επισκεψη και πρωτη στο συγκεκριμενο στουντιο, απο τα πολλα της αλυσιδας των γερμανων (ποτε δεν καταλαβα γιατι τους λενε ετσι αλλα τεσπα).

Πηγαινα στοχευμενα για την Κατερινα που απο παρα πολυ καιρο την μπανιζα στις φωτογραφιες και ελεγα too good to be true!
Την ειχα ξανα δει πριν κανα 2βδομαδο στην Αριστοτελους 6 αλλα δεν περασα τοτε μιας και επισκεφθηκα το μασαζ της Φωτεινης.

Εχοντας λοιπον παρει και απο κοντα εικονα, σημερα ειπα να παω να της τον καρφωσω.
Πιο πολυ πηγαινα για τις βυζαρες που διαθετει και το υψος της.

Μπαινω, εμφανιζεται η κυρια της υποδοχης και ξεκιναει το ποιημα. Λεω θελω να την δω.
Ερχεται με το ολοσωμο, σαν μαγιο μου φανηκε, και παλι ενιωσα σαν να μου κοπηκαν τα γονατα.

Αποφασισα να την παρω στο φουλ προγραμμα της μισης ωρας και των διολου ευκαταφρονητων 100ευρω (που αλλες τα τιμανε με το παραπανω)!

Ανεβαινω πανω και εντυπωσιαζομαι απο τα μπανια που εχουν φτιαξει μεσα στα δωματια. Οταν δε, μπηκα να κανω ενα γρηγορο ντουζ πραγματικα το ευχαριστηθηκα.

Τελειωσα μετα απο κανα 5λεπτο και περιμενα...περιμενα...περιμενα. 15λεπτακια...περιπου.
Ακουω τα τακουνια...ερχεται λεω.

Μπαινει η μουναρα η Κατερινα και με αστραπιαιες κινησεις χαμηλωνει φωτα βγαζει μαγιο, 12ποντα...της λεω περιμενε θελω να στο βγαλω εγ.....
Τι να μου βγαλεις εσυ...? και μπαινει στο μπανιο η νταρντανοκοπελα.
Οσο πολυ μου αρεσαν οι γαμπες της και τα ομορφα ποδια της τοσο με απογοητευσε η κοιλια της με το συσσωρευμενο λιπος και σκεφτηκα πως ετσι εξηγειται και το ολοσωμο. Αλλα μετα το ξεχασα βλεποντας να πεφτει το γαργαρο νερο πανω στις βυζαρες της. Πολυ μεγαλες βυζαρες. 4αρι νομιζω.

Καθημενος στο κρεβατι την κοιτουσα να απολαμβανει το μπανιο με την ησυχια της, κλαιγοντας τα 100ευρω μου.
Της λεω τοτε:
- Κραταω καθυστερησεις...
Και με την ομορφη ευγενια που την χαρακτηριζει μου απαντα...
- Τοτε ειναι που θα κατσω κι αλλο....

Ααααα πολυ ωραια....μπλεξαμε.

Μην θελωντας να παω κοντρα ουτε να μαλωσω μαζι της, της ειπα ομορφα να ερθει διπλα μου να κανουμε καποια προκαταρκτικα και να μου τον παιξει. Ηρθε με καποια σχετικη αγγαρεια και ξεκινησαμε χαιδολογηματα. Μου τον επαιξε πολυ ωραια και καυλωσα ακομα περισσοτερο στο αγγιγμα των βυζιων της. Οταν ομως της ζητησα να ερθει μπροστα μου για να της τα γλειψω και να τα πιανω μου ειπε:
-Ασε να σου τα προσφερω εγω.

Σαν μην ηθελε να της τα πιανω και πολυ οπως και επιβεβαιωθηκε μετα απο λιγα δευτερολεπτα που αποτραβηχτηκε.

Γενικα η ολη φαση κατεληξε σε αγγαρεια και απλα σωθηκε προς το τελος οταν πηγε απο μονη της ορθια μπροστα στο νιπτηρα, φορεσε τα 12ποντα και μου ζητησε να την γαμησω στα ορθια και με παθος. Ετρωγε τα κωλοσπαμπηλα και τα ευχαρηστιοταν μιλωντας μου βρωμικα.
Ηθελε να τελειωσω πριν την ωρα μου αλλα δεν της εκανα τη χαρη ακομα κι οταν πηγα να χυσω, βγηκα την γονατησα και της τον χτυπησα στην γλωσσα.
Ωραιο χαμογελο εχει.

Της λεω παμε στο κρεβατι και μου λεει....ολο διαταγες εισαι..κανε εκεινο και κανε το αλλο.
Χωρις να της απαντησω, την βαζω στο πλαι σε σταση κουταλιου και αρχιζω ξανα γαμησι χαιδευντας της τα βυζια.
Μετα την βαζω στα τεσσερα που εκει ηταν πολυ καυλα. Καβαλα πανω στ'αλογο λοιπον εφτασε η ωρα να χυσω μεσα της.

Στο τελος ουτε την καποτα δεν μου εβγαλε. Δεν ηταν μεσα στην τιμη μαλλον.

Σαν επιλογο εχω να πω πως δεν ταιριαξαμε στο γαμησι με την λεγαμενη. Ειχε μια σχετικη αρνηση που εμενα ομως μου κοστισε 100ευρω.
Και επειδη πληρωνω εχω και την απαιτηση να κανω αυτο που γουσταρω στα πλαισια παντα του λογικου (αντικειμενικα).
Φυσικα και δεν θα την ξανα προτιμησω.

Οσην ωρα ημουν εκει τα κουδουνια χτυπαγαν αρκετα συχνα.
Στην βαρδια των 10:00 - 20:00 ηταν και μια Λαρα που ηταν σε δωματιο με πελατη μεχρι το τελος της βαρδυας...δλδ κανα διωρο(???).
Ελπιζω να μας γραψει κρητικη ο φιλος.

Να γαματε καλα ρε παιχτες.
Lecastel

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Υπηρεσίες
lecastel
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
519
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Λουκουμάς, Gianpaolo και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Αυγούστου, 2016
Δεν έχω κανέναν λόγο να αμφισβητήσω ότι δεν πέρασες καλά, ωστόσο η κριτική σου αφήνει υπόνοιες σκοπιμότητας.
Πρώτον, αναφέρεις ότι πήγες πρώτη φορά στο στούντιο της Τριγγέτα. Όμως σε άλλη κριτική σου για την Βικτώρια της ίδιας αλυσίδας, γράφεις ότι την έχεις πάρει δύο φορές, μία στο Τριγγέτα Κεφάλι σε τοίχο! και μία στο Ισμήνης.
Δεύτερον, αναφέρεις ότι βρέθηκες για πρώτη φορά με την Κατερίνα. Όμως στην περιγραφή σου αναφέρεις, ότι όταν της έκανες παρατήρηση για το ότι καθυστερούσε στο ντουζ, σου απάντησε όπως γράφεις "με την ομορφη ευγενια που την χαρακτηριζει", κάτι που προδίδει ότι την γνωρίζεις και δεν βρεθήκατε για πρώτη φορά...
Τρίτον, έσπευσες να γράψεις την κριτική σου μόλις λίγη ώρα μετά την συνεύρεση σου με την κοπέλα, αφού όπως λες, η άλλη κοπέλα στη βάρδια η Λάρα "ηταν σε δωματιο με πελατη μεχρι το τελος της βαρδυας (20:00)...δλδ κανα διωρο".
Συμπερασματικά, εγώ προσωπικά έχω υπόνοιες, ότι ή ζήτησες κάποια πράγματα που σου αρνήθηκε η κοπέλα και χαλάστηκες ή έχεις κάτι προσωπικό μαζί της, αφού όπως προαναφέρω, στην κριτική σου για την Βικτώρια γράφεις ότι βρέθηκες μαζί της δύο φορές και σχεδόν δεν την πήδηξες, αλλά θα ξαναπήγαινες μαζί της για τρίτη φορά, ενώ για την Κατερίνα που έκανε ό,τι κάνει πάνω-κάτω με όλους της τους πελάτες, γράφεις ότι δεν θα την ξαναπροτιμήσεις, προτρέποντας εμμέσως και άλλους να μην το κάνουν.
Καταλήγοντας, θέλω να τονίσω ότι οι αρνητικές κριτικές είναι πολυτιμότερες από τις θετικές.
Ωστόσο, αν υποκρύπτουν σκοπιμότητες, είναι χειρότερες από τις θετικές...
29 Αυγούστου, 2016
Τωρα ειδα το σχολιο σου.
1. Στο στουντιο της Τριγγετα μπηκα σε δωματιο πρωτη φορα. Την Βικτωρια την εχω παρει σε Αριστοτελους και Ισμηνης συνολικα 3 φορες.
2. Μαθε να διαβαζεις πιο προσεχτικα και πριν βγαζεις συνωμοσιακα συμπερασματα να καταλαβαινεις το υφος που γραφονται καποια πραγματα.
Εκτος αν εσυ θες να καταλαβαινεις αυτα που νομιζεις. Το "ευγενικη συμπεριφορα" έχει ενα ειρωνικο τονο που χρησιμοποιησα που μονο εσυ δεν το καταλαβες.
3. Την κρητικη μου την απεστειλα κατα τις 9 και. Η ατυχης συνευρεση με την Κατερινα τελειωσε στις 7 και κατι. Πως τα εμπλεξες παλι? Η Λαρα ηταν ηδη σε δωματιο και δεν την ειδα ουτε οταν εφυγα.
Τι σχεση εχει το ενα με το αλλο???

Συμπερασματικα να σου πω οτι επειδη εσκασα 100 γαμημενα ευρω ζητησα να γαμησω οπως πρεπει. Και τελικα δεν περασα καλα με την συγκεκριμενη!
29 Αυγούστου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν θα ασχολούμουν μαζί σου και αυτή είναι η τελευταία φορά που το κάνω, γιατί ενώ είσαι ΜΑΛΑΚΑΣ, μας κάνεις τον έξυπνο.
Αντιγράφω λοιπόν από την κριτική σου για την Βικτώρια:

Τεράστιες λαχταριστές βυζάρες...αλλά μόνο αυτό!
Καλησπέρα!

Τις υπερμεγέθη βυζαρες της Βικτώριας τις έχω γευθει δυο φορες!
Την πρώτη στο Τριγγετα και την δευτερη στο υπερ λουξ Ισμηνης!

Γράφεις ή δεν γράφεις ότι την πρώτη φορά πήρες τη Βικτώρια στην Τριγγέτα;
Εγώ δεν ξέρω να διαβάζω και βγάζω συνωμοσιολογικά συμπεράσματα ή εσύ είσαι τόσο ΜΑΛΑΚΑΣ που δεν κάνεις τον κόπο να ξαναδιαβάσεις τι έγραφες και μάλιστα πρόσφατα (25-04-2016);

Όσο για την αντίληψή μου, να είσαι σίγουρος ότι έχω πολύ μεγαλύτερη από σένα...
Αυτά και τέλος... Δεν ξαναασχολούμε μαζί σου...
30 Αυγούστου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ρε μπαρμπα ζυγιστηκες τωρα τελευταια να δεις ποσα κιλα μαλακας εισαι? Λαθος ρε δεν καταλαβαινεις? Τοσο ηλιθιος εισαι? Εγραψα λαθος ρε αχρηστε! Αριστοτελους ενοουσα. Αλλα για τα υπολοιπα δεν βλεπω σχολιαζεις μονο στο τριγγετα κολησες.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4