Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 84 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας ........ Εχω εξοκείλει δέν γίνεται πλέον νά μήν ύπαρχη σύνεση, πού είναι ή έγκράτεια ?? Χμμμ;
Θέλω ή βάλανος νά γλιστράει άπαλά σέ ύγρές θρίξ, θέλω τό καυτό σπέρμα νά κυλά έλεύθερο σέ κολπικούς διαδρόμους..... έντός τού sait κάπου διάβασα καί γιά πλουραλισμό άπόψεων.... any way ..... άεί πιστεύομεν..........

Ακολουθώντας λοιπόν τούς μεταξένιους διαδρόμους πρός άνεύρεσην τής κορρρρασσσσίδος Μαρίας τής όποίας αί βόστρυχοι αύτής έλάται παρέπεμπαν σέ ένάρετον καί άσπιλη άπωλεσθείσα παρθενίαν τήν όποίαν άπανηύρε πρό έτών ....

........Περιδιάβαζα με βαριά θλίψη την Ιάσονος (άναλογιστηκα τήν σοφή ρήση του Θουκυδίδη τήν όποίαν θά πώ σέ άλλη μου κριτική διά τήν έν λόγω κατάντια τού μεταξουργείου ) έκεί λοιπόν πού κάποτε εύωδίαζαν το πάλαι ποτέ τα νυχτολούλουδα, βρωμάνε καί δυσωδούν τα ούρα τών άλλοδαπών που κατέστρεψαν άνεπιστρεπτί το ίστορικό κέντρο της πατρίδας μας............ Γονατιστές, άποκυήματα φρικώδους φαντασίας, ύπανθρώπινες ύπάρξεις με άνατριχιαστικό τρόπο, έγχεαν καί ένστάλαζαν στίς άποσαθρωμένες φλέβες τους τήν λευκή παραμύθα.........Κεφάλι σε τοίχο!
Με αύτούς τούς άπαισιόδοξους στοχασμούς γιά τούς έφιάλτες τής πατρίδος κατευθύνθην στήν άπέναντι θύρα....... Ίάασονος 36.

Ηρθε ξωπίσο μου κλεινοντας μου τά μάτια ..... ένα έλαφρύ άρωμα πρόδοσε τό όνομά της ΜΑΡΙΑ.... τό χέρι μου κατέβηκε χαμηλά .. τα χείλη της ψιθύρησαν στά ώτα μου μέ τήν ζέστη τού πόθου...σέ θέλω άγάπη μου, και μέ όδήγησε στό δωμάτιο ..ίσα ίσα πού πρόλαβε νά έξαφανισθή τό 20ευρω άπο τό όποίον δεν ζήτησα ρέστα....... άλλλλλωστε ποτέ δέν ζητάω....... Με κοίταξε ξέσπασε σέ γελάκια καί ξάπλωσε δίπλα μου χαιδεύοντάς με άπαλά στο στέρνο μέ τά δάκτυλά της............ Τα χείλη της άγκάλιασαν ύγρά, μέ θερμή γλυκύτητα το πέος μου, καί γρήγορα άπέκτησα μια άξιοπρεπή στύση.......... Παρακολουθούσα με γενετήσιο ένδιαφέρον τά χείλη της καθώς τό κεφάλι της άνεβοκατέβαινε σε μιά έξαιρετικά ήδονική, ύγρή καί θερμή πεολειχία............ Φρένο ψυχή μου θά χύσω...... ήρθε άπό πάνω μου , τά αίδειοχειλα μούσκεμα ...... τήν γυρίζω άνάσκελα ..... ήθελα νά ρουφήξω τό ύγρό αίδεείον , τά υγρά άφθονα στό στόμα μου μέ προέτρεπαν νά συνεχίσω μέχρι να γευτώ τό σαλπικό ύγρό της... κάτι πού δέν άργησε νά έρθη πλημιρίζοντας τήν στοματική μου κοιλότητα ...... σπασμοί διλέπτου μέ άνασήκωμα τής λεκάνης καί τό στόμα μου κολημένο στά αίδειόχειλα.... άασε με νά ήρεμήσω λιγάκι μού είπε......... ήθελα κρεμπιέ τώρα είχα λυσάξη άπό καύλα ...... τόν πήρε για είκοσι δευτερόλεπτα μέσα στό ζεστό αίδείο ..... όχι μέσα σε παρακαλώ ...... σέ παρακαλώ .... σέ παρακαλώ ........ amjikieeeeeeeeeeeee σέ έπαναφέρω στήν τάξη............. τόν πήρε στό στόμα το τσουνάμι τής ήδονής ξέσπασε συγκλονίζοντας με άνεξέλεγκτους σπασμούς τό γέρικο κορμί μου.......... Γερο-μύστης

Τα χείλια μας κόλλησαν σέ ένα παθιασμένο γλωσόφιλο μέ γευση σπέρματος..........
Μαρία ...... Αν άσχοληθείς τρυφερά μαζί της θά σού άνταποδώσει πολλά περισσότερα άπό όσα φαντάζεσαι. ..................μία σίγουρη έπιλογή ..... μία άψογη ύπαρξη ........

Απλά έρωτεύσιμη ........Έρωτας

Βέβαια λατρεμένοι μου φίλοι ή δική μου κρίση είναι ή ώς άνω διά τήν συνευρεση !!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
amjik
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
38.542
Πόντοι:
21.555
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, Elganador, DmtrsxXx και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Αυγούστου, 2016
Προσκύνημα
Προσκύνημα
Προσκύνημα

Πόσο μα πόσο σας κατανοώ αγαπητέ amjik ! ! ! Καπέλο
30 Αυγούστου, 2016
"Γονατιστές, άποκυήματα φρικώδους φαντασίας, ύπανθρώπινες ύπάρξεις με άνατριχιαστικό τρόπο, έγχεαν καί ένστάλαζαν στίς άποσαθρωμένες φλέβες τους τήν λευκή παραμύθα........."
Στο ίδιο έργο θεατές amjik. Όπως ο ίδιος δηλώνεις στην πρώτη πρόταση περί απώλειας σύνεσης και εγκράτειας, από το ίδιο πάσχουν και 'κεινοι. Μόνο που οι δικιές τους επιλογές είναι πιο γνωστές, πιο άμεσες, πιο ορατές αν και όχι κατ' ανάγκην πιο μόνιμες.
Πέραν τούτου, ανοσιουργηματική κριτική, με έντεχνη μεταφορά του προβλήματος στις περιθωριοποιημένες ομάδες των τοξικομανών και των μεταναστών (αν και οι τελευταίοι ίσως να μην φέρουν την πλήρη ευθύνη για την κατάντια τους), ώστε η σύγκριση να λειτουργήσει υπέρ μας, αποδεικνύοντας, τεχνοτρόπως μεν, ότι με όσα εργαλεία της μόρφωσης μας και να επικαλύψουμε την νοσηρότητα, σε ποιότητα δεν την μετατρέπουμε.
31 Αυγούστου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...........

........ Καπέλο
Επιφανέστατε φίλε , σάς διαβάζω πολύ καιρό καί τολμώ νά διακρίνω ένα σπινθηροβόλον καί εύκλεές πνεύμα...... καί γιατί όχι ντομπροσύνη , παλληκάρια, μπέσα, είλικρίνεια, μεγαθυμία, καί έν τέλει μαγκιά .........καί όραμα γιά τήν καταβαράθρωση πού έξωθεί όλο καί περισσότερους στό λούμπεν προλεταριάτο.......
Εύχομαι υγεία άγαπητέ !! ΈρωταςΈρωτας
01 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σίγουρα δεν με διαβάζετε περισσότερο καιρό απ' ότι εγώ εσάς καθότι μας χωρίζουν 7 χρόνια εγγραφής, οπότε επιτρέψτε στο δικό μου πεδίο ορισμού για εσάς να είναι μεγαλύτερο και, αφού σας ευχαριστήσω για τις ευγενείς φιλοφρονήσεις, να σας ανταποδώσω με μεγαλύτερη βεβαιότητα την έλλειψη αντιστοίχων.

Κρίνοντας δε από την κατάσταση της πνευματικής σας υγείας και την σωματική που πασχίζετε να καταβαραθρώσετε, ίσως να όφειλα την ευχή να την θεωρήσω προσβολή αλλά είμαι σίγουρος ότι δεν σκοπεύατε σε κάτι τέτοιο. Οπότε σας ευχαριστώ και ας την χρειάζεστε περισσότερο από μένα Καπέλο
27 Δεκεμβρίου, 2016
που χαθηκε το Μαρακι εχω καιρο να το δω!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5