Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 38 10
Sex Studio 53488
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κάνοντας τη τσάρκα μου,μπαίνω στο Φρίξου 14Β και μου λέει η τσατσά ότι έχει τη Νικόλ,τη Γαλλίδα.Αλλά ήταν ήδη σε δωμάτιο.Τέλος πάντων συνέχισα τη βόλτα μου χωρίς να με ενδιαφέρουν και πάρα πολύ τα υπόλοιπα σπιτάκια και επιστρέφω μετά από 15-20 λεπτά,δίνοντας 40 με ελάχιστη αναμονή στο δωμάτιο.Μιλφάρα με βυζάρες που με άφησε να ζουπήξω όσο γούσταρα στην αρχή ΈρωταςΈρωταςΈρωτας.Μετά μου είχαμε γλείψιμο αρχιδιών,πολύ καλό.Γλωσσόφιλα όχι τίποτα ιδιαίτερο αλλά δεν αρνήθηκε.Όποτε την έλεγα να αλλάξουμε στάση,δεν μου παραπονέθηκε καθόλου,Στα 4 που την έβαλα,έχει τον ΚΩΛΟ Κατσικογάμης.Δέχεται σφυροκόπημα,αλλά από βογγητά,κάτι ψιλά.Όχι πως με χάλασε βέβαια.Όσον αφορά το Ισπανικό,με είπε να το κάνουμε όταν τελειώσω,αλλά εγώ της είπα να το κάνουμε τώρα γιατί τελειώνω σχετικά γρήγορα.Έβαλε το λαδάκι της και της γάμησα τις βυζάρες της και σε κάποια φάση ένοιωθα πως τέλειωνα και την είπα να μου βάλει καπότα και να ξεκινήσουμε.Και έκανα μαλακία που το κάναμε στην αρχή αλλά το πάθημα γίνεται μάθημα.Αφού καθήσαμε αρκετή ώρα,μου βγάζει τη καπότα και μου τον παίζει αρκετούτσικη ώρα μέχρι να τελειώσω,όμως ο κακομοίρης δεν μπορούσα Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης...Συμπεράσματα: Η Νικόλ μπορεί να μην έχει την ομορφιά και τη θυληκότητα που έχουν άλλες,ωστόσο είναι συμπαθέστατη,φιλότιμη και θα φροντίσει να περάσει καλά ο κάθε πελάτης.Είναι ΣΙΓΟΥΡΑ λεφτά είτε 40 είτε 100άρι.Εννοείται πως θα ξαναπροτιμηθεί και με καλύτερο πρόγραμμα μάλιστα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νικόλ
teochatz
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
1.500
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 topscorer, Excalibur

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Αυγούστου, 2016
Μπα Μετακομισε ο ερωτας μου ο μεγαλος Χμμμ;Χμμμ;
By the way δεν είναι Γαλλιδα ..Βουλγαρα είναι
E
Excalibur
27 Αυγούστου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Βουλγαρα! επιβεβαιωνω
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2