Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 161 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το πρωι πηγα και σηκωσα λεφτα γιατι ειχα σκπο να βρεθω με γνωστο call girl (θα ακολουθησει κριτικη συντομα ελπιζω). Τελικα δεν μπορεσε, οποτε εκανα βολτα στοχευμενη σε μπουρδελα τωρα που λειπει ο κοσμος και ειναι χαλαρα...
Πηγα στο Φ109Β, Φ71, Φωκαιας 7, πουθενα δεν βρηκα τις κοπελες που ηθελα.
Οπως εφευγα για να παω στα στουντιο, βλεπω το Φ67. Σκεφτηκα οτι μπορει να ηταν η Ελενη εκει.
Μπηκα και ειδα Μαιρη, μελαχρινη ομορφη λεπτη με μικρο βυζακι κι ωραια ποδια-κοιλια επιπεδη. Σκεφτομαι να περασω και βγαινει και δευτερη κοπελα!! Λαουρα, ανοιχτοματα μελαχρινη με φυσικη ΒΥΖΑΡΑ, λιγοτερο αδυνατη αλλα μια χαρα! Ρωταω αμεσως αν κανουν αυταρχικο τα μωρα κι απαντανε ναι, στα 20η καθεμια ή στα 30 κι οι δυο. Με ποια θα περασεις; Ρωταει η τσα2. Και με τις 2! Λεω Μου αρεσαν εξισου.
Υστερα απο λιγο μπηκαν στο δωματιο.
Δεν περιμενα κατι το ιδιαιτερο, και περασα καλα.
Η Λαουρα ειχε μακρια νυχια, οποτε δεν επαιζε να με δαχτυλιασει. Αρχισε η Μαιρη, μια χαρα το πηγε. Ρωταω: Ποια θα μου γλυψει τ'αρχιδια; Και λεει η Λαουρα: Καμια. Αυτος ειναι ο λογος που δεν θα με ξαναδουν, γιατι κατα τα αλλα ηταν πολυ καλα!!!
Ειχαν κι ενα δονητη που δεν τον εβαζα μεσα μου, ηταν τεραστιος.
Εγλυψα ποδαρακια, βυζαρες Λαουρας και εφαγα δαχτυλακι απο Μαιρη, το εκανε λιγο βιαστηκά αλλα με καυλωνε η πιπινοφατσουλα της. Δεν ηθελα και πολυ, εχυσα... Η Λαουρα ενθουσιαστηκε με την ποσοτητα και με ρωτησε ποσες μερες ειχα να χυσω, που ηταν μια. Τελοσπαντων, περασα μια χαρα!
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαίρη
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Λαουρα
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού