Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 14 10
Call-Girls 46433
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καθώς αναπολούσα τις κριτικές μου και επειδή στο παρελθόν η Αγγελική δεν είχε καρτέλα για να γράψει κάποιος κριτική είπα να γράψω μια ετεροχρονισμένη. Την Αγγελική την είχα πάρει στις πολύ αρχές της και ξανά πριν μερικούς μήνες που απο φωτογραφίες της είδα αρκετές αλλαγές στην εμφάνιση. Θα ήταν παντελώς άδικο να μη γράψω 2 λόγια για αυτή την εξαιρετική κοπέλα. Δεν θα γράψω για τν πρώτη συνάντηση αλλά για την πρόσφατη.

Επικοινωνία: Κατ' αρχας να πω ότι ποτε μα ποτέ (και την έχω ρωτήσει πολλά πραγματα ανα περιόδους) δε μου αφησε αναπάντητο PM. Για εμένα η επικοινωνία ποτε δεν υπήρξε προβληματική. Το ραντεβού κλειστικε με απλά ένα sms ή ένα PM και τις 2 φορές.

Εμφάνιση: Άνοιγμα πόρτας και βλέπω αυτό ακριβώς που μου αρέσει. Ένα πανέμορφο, χαμογελαστό, πάνγλυκο προσωπάκι, περιποιημένο, βαμμένο απαλά, με φτιαγμένο μαλλάκι, φοβερό ντύσιμο με φόρεμα που την κολάκευε απίστευτα. Έχουν περάσει μήνες και όμως ακόμα θυμάμαι την εμφάνισή της και αυτό για εμένα παίζει σπουδαίο ρόλο γιατί δείχνει ότι η κοπέλα δεν ήρθε απλά για μια αρπαχτή αλλά τιμάει τον πελάτη. Θέλει να του αρέσει ακόμα και αν μετά το τέλος του ραντεβού χρειαστεί να ξαναδαπανήσει χρόνο για να ξαναπεριποιηθεί. Στο σώμα ήταν αρκετά πιο δεμένη απο το παρελθόν. Δεν είναι αδύνατη, μοντελέ σε καμία περίπτωση αλλά έχει ένα σωματάκι με καμπύλες και όμορφα στήθη για χούφτωμα. Είναι μεσογειακός τύπος γυναίκας που λέμε. Οι φωτογραφίες νομίζω τα λένε όλα. Αυτή η ισσοροπία όμως είναι που σε κάνει να νιώθεις οικεία μαζί της.

Υπηρεσίες: Η Αγγελική είναι ευδιάθετη και το δείχνει. Περιποιητική, ευγενική, επικοινωνιακή. Διαβάζει τα θέλω σου. Φιλάει υπέροχα. Στο στοματικό από τις καλύτερες με πολλά κόλπα για να σε αναψει ή να σε τελειώσει. Ακούραστη. Και τις 2 φορές είχα πρόβλημα μαζί της καθώς γουστάρω τόσο πολύ το πρόσωπό της που όταν τη βλέπω να απολαμβάνει δεν μπορώ να κρατηθώ. Η Αγγελική θεωρεί προσωπική της αποτυχία αν δε σε τελειώσει δευτερη φορά. Και τα δίνει όλα για να το καταφέρει.

Συμπέρασμα: Για εμένα είναι ένα από τα καλύτερα παιδιά του χώρου. Δεν το κάνει σαν αγγαρεία (τουλάχιστον αυτό έχει δείξει σε εμένα). Πιθανότατα να μην ταιριάζει σε όλους και με όλους. Ειναι μικρή αλλά έχεις να κάνεις με μια γυναίκα σε όλα τα επίπεδα και όχι με ένα κοριτσάκι.

Να είσαι πάντα καλά ρε όμορφη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 05, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Noah_1
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Δεκ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
570
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Εκλεκτικός, fouxter, concavles και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Αυγούστου, 2016
Θα ήταν εύκολο να μου στείλεις τον αριθμό της;
31 Αυγούστου, 2016
Στην κορυφή της κριτικής έχει ένα link που λέει "Γλομπεο προφιλ". πατάς πάνω και βλέπεις το προφίλ της Αγγελικής. Της στέλνεις προσωπικο μήνυμα και σου στέλνει το κινητό της. Αυτή είναι η διαδικασία.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2