Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 115 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γεια σε ολους, απο καιρο ειχα σκοπο να δω τι παιζει με αυτον τον οικο! Ευκολη προσβαση, με μηχανακι και καπακια στην εισοδο να χτηπησω το κουδουνι.Ετσι κι εγινε, μπαινω στο σαλονακι και μου λεει η κυρια της υποδωχης
"Η κοπελα ειναι σε δωματιο σε λιγακι βγαινει
"Εχω χρονο
κι αραξα σ εναν αναπαυτικο καναπε και μετα απο λιγο εμφανιστηκε η Καρλα με χαμογελο κι ενα σωμα που σιγουρα μου θυμιζει brazzers!Οπως ειμουν εδωσα τα χρηματα στη κυρια της υποδωχης και κανοντας να παω πιο μεσα μου λεει
"Σε παρακαλω περιμενε λιγο να βγει ο κυριος που ειναι στο δωματιο
"Οκ
Ξαναραξα και περιμενα, ωσπου χτυπαει το κουδουνι και ανοιγουν σ εναν συναγωνιστη.Εν το μεταξυ βγαινει και ο κυριος απ το δωματιο και οπως ειμαι σηκωκομαι για το δωματιο.Πλησιαζοντας με προλαβαινει η κυρια της υποδωχης για να ετοιμασει το δωματιο.Μπηκε πρωτη, μπηκα κι εγω κι επεσε μποχα.Ηδη απ το σαλονι ειχα αρχισει ν ανισυχω.Η κυρια εστρωσε το κρεβατι και ανοιξε το παραθυρο, ηταν ευγενεσταστη σε γενικες γραμμες.Κανω ντουζακι, αραζω παλι και μπαινει η Καρλα!Ηταν πολυ ζεστη αγκαλιστικαμε, φιλια, χαδια και πολυ χουφτωμα.Πηρε προτοβουλια και με εβαλε στο στομα της με προφυλαξη μετα απο προτροπη μου, οσο με πιπωνε επαιζα με τις ευαισθητες περιοχες οπου δεχεται δαχτηλα και μουγκριζει αισθησιακα.Εν συνεχεια ανοιξε τα ποδια της πανω απ το κεφαλι μου, ειχε καυλωσει φουλ το ενιωθε.Τη σταματαω και αρχιζουμε το κυριως ποιατο, οπου εδωσε ρεστα, ειχε παθος.Με χαιδευε και με παρακοινουσε να της το κανω δυνατα.Ιεραποστολικα με κοιταζε στα ματια επαιξε με τις ρωγες της,κι εκανε μορφασμους πολυ καυτους.Καποια στιγμη ηρθε το τελος.Μου εκανε ενα κοπλιμεντο, της το ανταπεδωσα και εν συνεχια φιλακι στο μαγουλο και εφυγε.
Προσωπικα δε με χαλασε κατι στο χωρο, στην τσατσα ή στην Καρλα.Ο χωρος προσεγμενος, η τσατσα περιποιητικη και η Καρλα κορμαρα και προθυμη να με κανει να το απολαυσω.Το προσωπο της δε με ξετρελανε, αλλα σιγουρα το συνολο βγαζει μια γυναικα που αξιζει να πας μαζι της.Τωρα αν με ρωτας αν θα ξαναπηγαινα, ναι ισως ξαναπηγαινα αν ηθελα καποια μιλφ που σιγουρα θ απολαυσω τα χρηματα που δινω.
Αυτη ηταν η δικη μου εμπειρια, ευχαριστω για το χρονο σας και συγνωμη για τα ορθογραφικα μου ελπιζω να βοηθησα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κάρλα
Oustreeee
Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
55
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jorhe1967, steeve

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού