Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 57 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Τον τελευταιο καιρο στο μαγαζι παιζουν Τζουλια και Λαουρα. Επειδη την Τζουλια την ειχαμε δοκιμασει παλαιοτερα ειπαμε να δοκιμασουμε και την Λαουρα.

Γυρω στα 25, δεν ρωτησα την καταγωγη της. Μπηκε στο δωματιο, εβγαλε τα παπουτσια της και κατεβηκε καμια 25αρια ποντους. Κοριτσακι της διπλανης πορτας με μικρα βυζακια. Χαδια στην αρχη και φυλακια, καθως ειχαμε πληρωσει το 40αρι της εξτρα περιποιησης, και στην συνεχεια πιπα, οπου τα πηγε αρκετα καλα με ρουφηγμα μεχρι τον πατο.Βεβαια η περιποιηση μεχρι εκει και τιποτα παραπανω (γλυψιμο αρχιδιων πχ.)

Συνεχισαμε με καβαλημα απο μερους της και πισοκολητο απο μερους μου οπου λογω κουρασης αργησα να χυσω με αποτελεσμα να ευχαριστηθω γαμησι. Ειναι λεπτουλα με ενα πολου ομορφο μουνακι οποτε οταν την ξαπλωσα και την γαμουσα ιεραποστολικο εβλεπα την πουτσα μου να μπαινοβγαινει στο μικρο και ξυρισμενο μουνακι της και καβλωνα ακομα περισσοτερο. Ενταξει δεν ειχε καμια τρομερη συμμετοχη αλλα καλα περασαμε αν εξαιρεσεις καποια μα και μου τα οποια ειναι στον στανταρ εξοπλισμο των κοριτσιων του μαγαζιου και τεινουν να γινουν θεσμος και συνηθεια. Και στην αλλη με το καλο.. (με καμια πιο ενδιαφερουσα γκομενα...)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
47
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, alexherpk

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού