Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Ελενα ειναι μια Ρωσιδα μιλφογκιλφ με μετριο σε ομορφια σπασμενο προσωπο , λευκο δερμα , μακρυ μαυρο σγουρο μαλλι , μεσαιο φυσικο στηθος , κανονικο υψος και σωμα με πιασηματα.Δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο εμφανισιακα αλλα για την ηλικια της κρατιεται καλα.Δεν ανακοινωθηκε καποιο προγραμμα απο την τσατσα.

Εδωσα το 10ρικο και περασα στο δωματιο.Υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη Ελενα.Εβγαλε το φορεμα που φορουσε για να κρυβει τις ατελειες του σωματος της και μαζεψε τα μαλλια της.Μιλαει πολυ καλα Ελληνικα.Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες για να σπασει ο παγος.Η κοπελα ξαπλωσε διπλα μου και αρχισε να μου γλυφει τα βυζακια μου.Εγω χουφτωνα την κωλαρα της.Της ειπα να μου περασει προφυλακτικο και η κοπελα ξεκινησε την πιπα.Ηταν ξαπλωμενη καθετα σε εμενα και με πιπωνε.Η πιπα της ειναι μετρια.Στην αρχη ηταν αγαρμπη αλλα μετα βελτιωθηκε.Η πιπα της ειχε αρκετη διαρκεια.Επισης μου εκανε για αρκετη ωρα καραμελωμα στα μπαλακια μου.

Πρωτη σταση την ξαπλωσα ανασκελα και τον εχωσα στο ξυρισμενο και λεπτο μουνακι της.Την γαμουσα και αυτη με κοιτουσε στα ματια και με ρωτουσε διαφορες μαλακιες.Σε καποιους μπορει να φανει ενοχλητικο το γεγονος οτι μιλαει παρα πολυ.Μειναμε αρκετη ωρα σε αυτη τη σταση.Δευτερη σταση την εστησα στα τεσσερα.Της τον καρφωσα βαθια και αυτη εβγαζε δυνατα επιφωνηματα.Την γαμουσα και την βαρουσα στα κωλομερια.Οταν ενιωσα το τελος να πλησιαζει τοτε βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο και αρχισα ορθιος να τραβαω μαλακια.Η κοπελα καθισε στην ακρη του κρεββατιου.Εγω τραβουσα μαλακια και αυτη κρατουσε τα βυζια της με το ενα χερι και με το αλλο επαιζε με τα αρχιδια μου.Αυτη μου ελεγε πως της αρεσε το καυλι μου! Μου αρεσε οτι εδειχνε συμμετοχη και δεν με κοιτουσε σαν βοδι οπως κανουν παρα πολλες πουτανες!!! Μετα απο λιγο αρχισα να χυνω στα βυζια της.Η κοπελα σηκωθηκε , σκουπιστηκε , πλυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Ελενα ειναι μια μιλφογκιλφ μετριας εμφανισης.Στα θετικα βαζω οτι κανει καραμελωμα και δεχεται τελειωτικο στο στηθος.Γενικα ειναι μια ευδιαθετη ιεροδουλη και θελει να ικανοποιησει τον πελατη.Επισης εδειξε αρκετα σημαδια συμμετοχης κατα τη διαρκεια της ερωτικης συνευρεσης.Σημαδια βιασυνης δεν εδειξε.Η τσατσα δεν ενοχλησε.Γενικα εχω παρατηρησει οτι το βραδυ υπαρχει μεγαλυτερη ανοχη στον χρονο παραμονης στο δωματιο στο συγκεκριμενο μπουρδελο , σε σχεση με την πρωινη βαρδια που τα πραγματα ειναι πολυ αυστηρα! Πιστευω οτι οι λατρεις της κατηγοριας των μιλφογκιλφ ιεροδουλων αξιζει να την δοκιμασουν μια φορα στην εξευτελιστικη τιμη των 10 ευρω.Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έλενα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, n.smirni76, ThE και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Αυγούστου, 2016
Ωραίος! Την είχα δει και περίμενα μια αξιόπιστη κριτική. Έχει παρά τα χρόνια της μια κάποια γοητεία και με μπρίζωνε. Αν και δεν δηλώνω οπαδός των μιλφογκίλφ θα την δοκιμάσω.
27 Ιανουαρίου, 2017
Πόλυ καλή την είχα χάσει αλλά την πέτυχα πάλι προχτές στο Κολωνού 47 στον όροφο.Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2