Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 14 10
Call-Girls 46434
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συναντηση μαζι τηs σημερινη αφου ειχε περασει ενα διμηνο απο τη τελευταια φορα που την ειχα δει...
Ηρθε στην ωρα τηs,oμορφα ντυμενη με ενα μακρυ καλοκαιρινο φορεμα,οχι κατι το χτυπητο...
Μετα τα μπανακια κ απο τουs δυο αρχισε το ματs...
Γλωσσοφιλα τρελλα σαν να εισαι με την γκομενα σου...
Πιπα φοβερη βαθια κ υγρη σαν να θελει να σου αποδειξει ποσο ερωτευμενη ειναι μαζι σου...
Καθαρη κ μοσχομυριστη παντου,απο πανω μεχρι κατω...
Σεξ σε ρυθμο GFE,ετσι μαρεσει δεν ζητησα κατι αλλο,αλλα η Αγγελικη παντα ξερει να στηθει σωστα,να σε διαβασει κ να κανει το καλυτερο για να σε ευχαριστησει...
Οι φωτο που εχει στο προφιλ τηs ακριβεστατεs,κοπελλα με πιασηματα,στηθοs πολυ σωστο κ πλουσιο,μπουταρεs για να χανεσαι αναμεσα τουs κ τελοs Η κωλαρα...
Εγω πρωτη φορα σημερα,λεω πρωτη γιατι την εχω συναντησει κ αλλεs φορεs,επαθα την πλακα μου βλεπονταs την να παιζει με την πρωκτικη ταπα για ετοιμαστει για την εισοδο...
Την Αγγελικη δεν την ξεχναs ευκολα...
Η προσωπικη μου βαθμολογια θα ηταν μεγαλυτερη αν μπορουσα,γεν συμπεριφορα 9,διαθεση στο sex 10,σχεση αποδωσηs-τιμη 10...
Να τονισω οτι ειναι η προσωπικη μου κ μονο γνωμη...
ΥΓ ΜΗ MOY ζητησετε το τηλ,μονο μεσω πμ απο την ιδια.Η επικοινωνια μαζι τηs ειναι αρκετα δυσκολη γιατι εχει αποφασισει να κανει λιγα ραντεβου,ισωs για να μη καει,κ ο καταλογοs των ειδη πελατων μεγαλοs...ΚαπέλοΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 16, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Μέλος
Εγγραφή:
17 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
180
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, De marco 156, THV και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Αυγούστου, 2016
Τύπε αποκλείεται να έδωσες 80 ευρωπουλα μαζι με το πρωκτικο. Μάλλον ξεχάσες να μας πεις για το έξτρα 50ρι.
Ειναι καλο να δίνουμε σωστή πληροφόρηση και να μη ξεχνάμε ουςιςτικα πράγματα.
κατα τα αλλα Ναι!
24 Αυγούστου, 2016
Ολυμπιονικης.....ακριβως οπως το γραφεις φιλε,πιο ευκολα παιρνεις χρυσο σε Ολυμπιακους αγωνες (ακομα και αν εχεις την γκαντεμια του Γιαννιωτη),παρα να κλεισεις ραντεβου μαζι της.
24 Αυγούστου, 2016
Πρωκτική τάπα..? Τη χρησιμοποίησε για το σκοπό που χει φτιαχτεί ή απλά προετοίμαζε τη κύρια είσοδο? Ρωτάω επειδή η κοπέλα δηλώνει ότι δε κάνει πρωκτικό,
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3