Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 45 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
πηγαινα να βρω παλι την Αλιονα γιατι ειχα καβλες μετα τις διακοπες και ηθελα να με στραγγιξει αλλα ελλειπε και ηταν στη θεση της μια Ελενη ψιλογρια που εφυγα τρεχοντας , πηγα πιο πανω στο 7 να τσεκαρω αν ηταν το κοντοπουτανο που ειχα μπανισει σε αλλη βολτα.
Στο σαλονι ημουνα μονος, βγαινε η τσατσα αρχιζει τα σουξουμου και τι καλη που ειναι και ξερωγω και μου εκανε εντυπωση που ειπε ακαπωτο τσιμπουκι γιατι η κοπελα ειναι πολυ μικρη και ομορφη και δε θυμαμαι αλλη τετοια να κανει ακαπωτο. Τελος παντων βγαινει και η κοπελα ερχεται διπλα μου με κοιταει στα ματια μου σκαει και ενα χαμογελο μου πιανει και το πουτσο και με χαιδευει ε εγινα κι εγω πυραυλος γιατι οντως εχει πολυ ομορφο προσωπο ματια και χαμογελο αυτο το κοριτσι ενο αποπνεει μια φρεσκαδα και μια νιοτη λες και ειναι η κορη του γειτονα που γουσταρεις αλλα δε τολμας να μιλησεις μι γινει καμια μανουρα. Τελικα μπηκα μεσα, σε λιγο ηρθε και η κοπελα, το πρωτο που επαθα πλακα ειναι ποσο κοντη ειναι, ητανε που ητανε στο σαλχνι με τις τακουναρες, μολις τα εβγαλε ηθελα κυαλια να τη δω Γλώσσα εχει παντως πολυ ωραιο σωματακι,σφιχτο με ωραιο εφηβικο βυζακι και σφριγηλο κολαρακι που χαιρεσαι να το χουφτωνεις. Ξεκινησε με τριψιματα πανω μου και γλυψιμο στο σωμα και τις ρωγες μου και μετα σταματησε και μιλησαμε λίγο για το τι θελω και τι μου αρεσει καο οντως τα προσπαθησε ολα το κοριτσι. Βεβαια η εντυπωση που μου εδωσε ειναι οτι ειναι ανκαι μικρημια πολυ ευγενικη και καλη επαγγελματιας δηλαδη φροντιζει να σου κανει οτι θες αλλα με εναν τροπο που εμενα τουλαχιστο μου φανηκε επαγγελματικος ηταν ταυτοχρονα ανετη αλλα κραταγε και αποσταση δε ξερω πως να το εξηγησω, βεβαια μπορει σε μενα να μη ενοιωσε ανετα μιας και ητανε και η πρωτη φορα , θα ξαναδωσω ακομα μια ευκαιρια γιατι δεν περασα ασκημα ισα ισα που μου αρεσε πολυ να γαμαω ενα τοσο ομορφο κοριτσι και βολικο να το κανεις οτι θες στο κρεββατι αλλα δεν επαθα και την πλακα να σκεφτομαι ολη μερα μετα το γαμησι. Επισης ενα που δε ξερω αν ηταν δικο μου θεμα δε καταλαβα καλα ή αν ετσι κανει, ενω η τσατσα ειχε πει ακαπωτο στο τελος οταν εχυσα ενω ειχα βγαλει την καποτα και ηθελα να μου τα παρει στο στομα δε το εκανε και τελικα εχυσα με μαλακια ενω θα γουσταρα με 1000 να μου τα παρει στο στομα και να με κοιτα με τις ματαρες της Γλώσσα τελος παντων, θα ειμαι πιο σιγουρος αμα ξαναπαω και θα σας πω και σας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έμιλυ
anexelektos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
207
Πόντοι:
286
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, fouxter, SteliosGRX και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 24 Αυγούστου, 2016) 23 Αυγούστου, 2016
Ενταξει ρε φιλε, πολλα θελεις. Αφου κανει και αρχικο "ελευθερο", μη μιλας καθολου, τετοιο πιπινι. Απλα να σου υπενθυμησω, ότι πριν από μερικους μηνες, δουλευε με δεκαρικο, στην Ιασωνος, κι επισης όταν ξεκινησε στη Διδυμου, ουτε αυτό δεν εκανε καν... Οποτε μη το λες ουτε του παπα.....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1