Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 152 10
Sex Studio 348218
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Αλεξάνδρα είναι μια κοπέλα από την αδελφή Κύπρο και είναι πολύ sexy με τέλειες βυζάρες και κώλο.Όμορφο πρόσωπο μικρή σε ηλικία με τέλεια επιδερμίδα.Ανάστημα μεγάλο δεν έχει αλλά με τα τακούνια και τις τέλειες αναλογίες της σε κάνει να θες οπωσδήποτε να την γαμήσεις.Το δωμάτιο που μπήκα τέρμα δεξια είναι πολυ μικρο και μέτριο σε διακόσμηση χωρίς καθρεπτη.Η κοπέλα με το που μπαίνει συστηνεται και χωρίς κανένα ναζι μου δίνει ξερα τις βυζάρες τις στο στομα.Την βλεπω να μενει εκει και μην παιρνει καμια πρωτοβουλια να χαιδεψει η να φιλησει πουθενα στο σωμα.Τα χουφτωματα στο μουνακι της τα αποφευγει.Το γλυψιμο αρχιδιων επισης ειναι αγνωστο πράγμα για την Αλεξάνδρα παρόλο που είναι στανταρ σε όλα τα στουντιο.Το μονο που έκανε είναι να αρχισει να μου τον παιζει μεχρι να σηκωθει για να περασει καπότα κανοντας μια καλη σε αισθηση πίπα.Το μονο καλό που έχει ειναι οτι βγάζει ωραιες κραυγες στο γαμησι και στηνεται ωραία.Όσοι έχουν γαμησει τη Μαρίνα στην ιδια αλυσίδα θα καταλαβουν την διαφορά στο τι θα πει συμμετοχη.Αλεξάνδα είσαι πολυ ομορφη αλλα δεν φτάνει μονο αυτό.Μπορείς και καλύτερα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
AssMaster
Ανώτερος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
926
Πόντοι:
6.810
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Macallan, Gianpaolo

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Αυγούστου, 2016
Το ''απο την αδερφη Κυπρο'' το αφήνω ασχολίαστο. Η αλυσίδα Κατεχάκη,Μελαντίας,Αθηνών έχει από τα καλύτερα κορίτσια τοσο σε εμφάνιση όσο και σε συμπεριφορά. Και σε συμπεριφορά τονιζω μια ακομη φορά, εκτος ελάχιστων εξαιρέσεων στις οποίες ανήκει η μαντάμ Αλεξάνδρα.
01 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συναδελφοι επειδη κ κριτικη εγραψα αλλα δε βλεπω να την ανεβαζουν. Μπορει καποιος να μου κανει μια συγκριση αναμεσα σε laoura, sasa κ αλεξια? Καποιος που να τις εχει επισκευτει?
02 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αρχηγε εγώ με την sasa που έχω πάει τρεις φορές πέρασα πολύ καλά σέβεται τον πελάτη, μεν έχω να πάω καιρό τώρα μαζί της κ δεν ξέρω αν έχει χαλάσει όπως η Μαρίνα η σερβα (έχω γράψει και κριτική τελευταία φορά που πήγα μαζί της) όσο για τις άλλες δύο δεν τις έχω πάρει.
05 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε ευχαριστω αδελφε. Τελικα για shasha θα παω την επομενη.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4