Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 54 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Να πω για μια ακομα φορα οτι γραφω την κριτικη απλα και μονο γιατι μου την ειπαν οτι δεν ενημερωνω με κριτικες και απλα τρολαρω και δυσφημιζω γραφεια και κοπελες στο φορουμ... ( ο λογος που δεν εγραψα για Αντζελα και Ναγια ειναι γιατι η καθε μια εχει απο 200 κριτικες κσι οχι γιατι εχω να κρυψω κατι απο του υπολοιπους)

Τι να πω για την Ναγια που να μην εχει υποθει.

Μια γυναικαρα ψυλη, Ελληνιδα , με σωμα γυμνασμενο με πολυ καλες καμπυλες οπου πρεπει (βυζακι και κωλαρακι)
το βυζακι πρεπει να ηταν σιλικονη ομως δεν ειμαι και σιγουρος, ηταν πολυ καλο στην αφη .

σε κερδιζει με το χαμογελο και την ζωντανια της με το που την δεις. μου ζητησε πολυ ευγενικα ενα καφεδακι και μεχρι να ερθει εκανε μπανακι και τα σχετικα! Να πω οτι κουβαλαει μαζι της μια τσαντα που εχει μεσα εσωρουχα τακουνια κτλ. για παν ενδεχομενο και για να ευχαριστησει τυχον γουστα του πελατη. ηρθε στο κρεβατι με ενα μαυρο ολοσωμο εσωρουχο ζαρτιερες και τακουνια.

εγω ειμαι ποιο gfe στα ραντεβου μου και απο οτι καταλαβα η Ναγια ειναι ποιο Pse. Μια αμηχανια απο μερους μου μιας και ηταν πρωτη φορα με την Ναγια και αυτα που ειχα διαβασει με ειχαν αγχωσει για το αν καταφερω να αναταποκρυθω, μαζι με μια μανουρα με εναν πελατη του ξενοδοχειου και κατι αστυνομιες κτλ, δεν ηταν οτι καλυτερο για την ψυχολογια μου.

με φιλακια (φιλαει πολυ καλα) και κουβεντουλα χαλαρωσα. αρχη με ενα πολυ καλο στοματικο το οποιο απο οτι καταλαβα της αρεσει φουλ . να σε κανει να σπαρταρας απο καυλα στο στομα της. βαθυ στοματικο . ειναι και το μεγεθος μου που δεν ειναι τπτ φοβερο οποτε δεν δυσκολευτικε να το εξαφανισει ολο. εχει σκουλαρικι στην γλωσσα που ειναι καλη φαση. η πιπα ηταν λιγο ποιο εντονη για τα γουστα μου.

να πω οτι στην δικη μου περιποιηση ηταν δεκτικοτατη με φωνουλες σπασμους και καυλοκουβεντες, ( δεν ξερω αν ηταν ψευτικα η οχι)
πεντακαθαρη κατω με σκουλαρικι στην κλειτοριδα. στο σεξ συμετοχη φουλ απο πανω και στα 4. εκανε τα παντα για να με ευχαριστησει δεν εχω κανενα παραπονο .

κωλαρακι δεν ειχε το μενου και εδω θα πρεπει να πω γιατι εβαλα 8 στο αποδοση/τιμη... δεν ειναι οτι η κοπελα δεν τα αξιζει τα λεφτα της . ομως για το δικο μου πορτοφολι ειναι πολλα και για να ειχε και κωλαρακι το μενου ακομα περισσοτερα... δεν κανω καμια κριτικη στις τιμες ειναι καθαρα δικο μου θεμα,

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
230€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
sarantispolatos198231
Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
603
Πόντοι:
96
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, nagia, xifious7 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Αυγούστου, 2016
φιλαρακι μηπως μπορεις να στειλεις το τηλ της ναγια?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1