Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 84 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετά από μιάμιση ώρα γυρομπουρδελιάσματος με γνωστό μύστη κατέληξα ότι θέλω να ρισκάρω και να ποντάρω το δεκάρικο μου στην μελαχρινή νταρντάνα του Ιάσωνος 31 που κάθε φορά που την βλέπω μου τσιμπάει τα συναισθήματα αλλά ταυτόχρονα δεν μπορεί να με πείσει ότι θα κάνω ένα τουλάχιστον αξιοπρεπές γαμήσι. Δυστυχώς τέτοια μουνιά και τίμια σπανίζουν στα μπουρδέλα του Μεταξουργείου και ο αέρας της φωνάζει ότι το δεκαρικάκι σου θα κάνει φτερά. Πίστευα ότι μπορώ να πάρω το ρίσκο, έτσι χωριστήκαμε και τράβηξε ο καθένας μας για διαφορετικά σπίτια.
Μπήκα στο σαλόνι και έκατσα. Ο τσάτσος μου ξαναπαρουσίασε την κοπέλα για μερικά δευτερόλεπτα και εκείνη μπήκε στο δωμάτιο που την περίμενε προφανώς κάποιος πελάτης. Αυτή ήταν μια καθοριστική κίνηση για την εξέλιξη της βραδιάς που με έκανε να δώσω μια μικρή αναβολή στο τεστάρισμα της κοπέλας. Για την πράξη μου αυτή κυριότερος λόγος ήταν ότι δεν μου είχε κερδίσει την εμπιστοσύνη και ότι δεν είχα όρεξη να περιμένω με το πουλί στο χέρι για κάνα δεκάλεπτο. Ακόμα ένας λόγος και αφορμή για να εγκαταλείψω το χαμαιτυπείο ήταν ότι θυμήθηκα πως προηγουμένως λόγο κοσμοσυρροής στο Ιάσωνος 36 δεν είχα δει την πουτάνα.
Σηκώθηκα και έφυγα με προορισμό το 36 ελπίζοντας στην μηδαμινή πιθανότητα να δούλευε η Μαρία η Ρωσίδα που δυστυχώς λόγο ωραρίου δεν μπορώ τα πρωινά να την επισκεφτώ.
Αυτό το μπουρδέλο κάποτε ήταν αν όχι το αθλιότερο της Αθήνας τότε σίγουρα ένα από τα φαβορί για αυτόν τον τίτλο. Με την σχετικά πρόσφατη ανακαίνιση ο χώρος άλλαξε και βελτιώθηκε στα νέα στάνταρς του Μεταξουργείου. Τόνοι ιδρώτα και πεθαμένων οργασμών χάθηκαν κάτω από τις γυψοσανίδες και την μπογιά που κάλυψε τους τοίχους του αφήνοντας ως ανάμνηση την τσιγαρίλα και την μυρωδιά φαντάρων που μοιράστηκαν δέκα λεπτά από την ζωή τους με αυτό το σπίτι.
Στο σαλόνι ήμουν μόνος και η τσατσά με ελληνικά του Ασπροπύργου μου παρουσίασε την Τάνια.
- Τάνια, Ρουσίδα, μιλφάρα ντέκα ευρώ να πιεράσει πολύ καλά το ντομάτιο, τώρα να έρτει να ντεις, πολύ καλό κοπιέλα...
Η κουρτίνα τραβήχτηκε και η Τάνια εισέβαλε στον χώρο.
Με την πρώτη ματιά είναι μια εντυπωσιακή γυναικάρα με επιβλητική παρουσία. Οι βυζάρες της ήταν το πρώτο πράγμα που καρφώθηκαν τα μάτια μου. Διαθέτει γεροδεμένο σώμα με ανάστημα που με τα πορνοπάπουτσα ξεπερνάει το 1.80. Κατάμαυρο μακρύ σγουρό μαλλί και ωραίο πρόσωπο με ρυτίδες γοητείας στα μάτια. Την εικόνα συμπλήρωνε το δαντελωτό μαύρο-κόκκινο κορμάκι που την έκανε να μοιάζει με Ιταλίδα πορνοστάρ του Μάριο Σαλιέρι.
Η Τάνια με κοίταξε λάγνα, μου έπιασε το μάγουλο και σαν τσιγγάνα μάγισσα μου είπε.
- Εσύ καυλιάρη μου ή Ζυγός ή Αιγόκερος είσαι.
- Ζυγός είμαι...
- Το κατάλαβα. Μου έκανες το κλικ.
- Τι κλικ σου έκανα δηλαδή;
- Το κλικ, σου έκανα και εγώ το ξέρω. Μετά που θα έρθεις μέσα θα δεις.
- Αν έρθω.
- Θα έρθεις το ξέρω...
Έκανε μια στροφή και μπήκε σε ένα από τα δωμάτια.
Βγήκα από το μπουρδέλο και μόλις έκανα δυο βήματα είπα από μέσα μου ένα "Δεν γαμιέται;" και γύρισα πίσω. Έτσι βρέθηκα στο δεύτερο δωμάτιο δεξιά αραχτός με τον πούτσο όρθιο να περιμένω. Πέρασε κάνα πεντάλεπτο και άκουσα την δίπλα πόρτα να ανοίγει και την τσατσά να διαλαλεί την πραμάτεια της. Περίμενα μετρώντας δευτερόλεπτα και η Τάνια ήρθε στο δωμάτιο.
- Είδες που ξέρω ποιος θα μπει και ποιος όχι;
- Έχεις και μια πείρα. Πόσο είσαι;
- 38. Εσένα δεν σε έχω ξαναδεί. Δεν γαμάς στα μπουρδέλα;
- Είμαι απογευματινός τύπος.
Έβγαλε την κιλότα και απελευθέρωσε τις βυζάρες της από το κορμάκι.
- Τώρα θα γίνεις βραδινός γιατί εγώ πάντα νύχτα δουλεύω και θα γίνεις πελάτης. Ξέρω εγώ.
Μου πέρασε εύκολα την καπότα στο εργαλείο και άρχισε το τσιμπούκι. Την συνοδεία της πίπας είχαν τα ηχητικά εφέ που έκανε καθώς τον ρούφαγε με ήχους που θυμίζουν μπουρμπουλήθρες ναργιλέ και γέρο που πνίγεται στην πλαζ. Μέτρια η πίπα της, τον έπαιρνε αρκετά βαθιά αλλά πολύ νευρικά και δυστυχώς δεν έγλειφε αρχίδια. Μετά από κάνα λεπτό και κάτι στην πίπα άρχισε να μου τον παίζει και μου είπε τα εξής.
- Σου αρέσει η πίπα καυλιάρη μου;
- Καλή είναι.
- Αυτά θέλουν χρόνο και εδώ δεν προλαβαίνω με δέκα λεπτά να το κάνω καλά.
Το μήνυμα δεν ήταν σαφές. Το σίγουρο ήταν ότι γνωστοποιούσε τα χρονικό όρια και ίσως άφηνε ένα υπονοούμενο ότι αναλαμβάνει και εκτός έδρας αποστολές. Έκανε λίγη πίπα ακόμα και από μόνη της αποφάσισε ότι ήρθε η ώρα να γαμηθούμε.
Η πρώτη στάση ήταν με αυτή από πάνω να χτυπιέται σαν τρελή και να ουρλιάζει υπερβολικές ατάκες του τύπου "Καυλιάρη μου η πουλάρα σου" και "Μου έκαψες το μουνί μωρό μου". Παρά το ξενέρωμα με τους θεατρινισμούς της η αίσθηση ήταν αρκετά καλή και αν το πάλευε ακόμα κάνα δίλεπτο θα τα άδιαζα άνετα στην καπότα και όλοι θα ήμασταν ευχαριστημένοι.
Δυστυχώς άλλη μια φορά πήρε την πρωτοβουλία και σηκώθηκε για να στηθεί στα τέσσερα αφού πρώτα τον ξαναπήρε στο στόμα για λίγο τρίβοντας το μουνί της.
Έκανε ένα πολύ καλό στήσιμο με την κωλάρα ψηλά. Με το χέρι της μου κράταγε τα αρχίδια και γενικά βοηθούσε αρκετά στο κοπάνιμα. Φυσικά οι ατάκες συνεχίστηκαν μαζί με τα υπερβολικά βογκητά και τα ουρλιαχτά ντεμέκ καύλας.
Κάπου στο δίλεπτο μου λέει καθώς την γαμούσα.
- Καυλιάρη δεν θα χύσεις ακόμα; Δέκα λεπτά έχουμε δεν είναι πολύ.
Τι σκατά να της πω; Το πάλευα αλλά είχε αρχίσει να βγάζει πολλά σημάδια βαρεμάρας και με όλο το θέατρο είχα αρχίσει να ξενερώνω. Για τρίτη και φαρμακερή φορά πήρε την πρωτοβουλία και άλλαξε στάση ξαπλώνοντας ανάσκελα και παίρνοντας ξανά τον πούτσο μου στο στόμα βάζοντας το χέρι μου στο μουνί της.
Η πίπα της σε αυτή την άβολη θέση το μόνο που κατάφερνε ήταν να με πονάει και της είπα να σηκωθεί. Έβγαλα την καπότα, ξάπλωσα και άρχισα να τον παίζω ρουφώντας τις βυζάρες της.
Η πολυλογία της δεν σταματάει ίσως και εσκεμμένα και άρχισε πάλι τον μονόλογο.
- Γιατί δεν χύνεις καυλιάρη μου; Το έπαιξες σήμερα; Δεν γάμησες πριν πάντως, ήταν καθαρή η πουλάρα σου. Τα ξέρω εγώ αυτά. Οι ζυγοί είναι καυλιάρηδες θέλουν να χύνουν όλη μέρα, και εσύ θες το βλέπω, αλλά δεν μπορείς.
Μερικά στιγμιαία νεύρα έκαναν την εμφάνιση τους. Δεν ήθελα να της πω κάτι και να την προσβάλω αλλά είχα χάσει την όρεξη μου και το στόμα της με αυτά που έλεγε το μόνο που δεν έκανε ήταν να με βοηθάει. Σφύριξα την λήξη, της είπα ότι είμαστε εντάξει και ότι μπορεί να φύγει.
- Εμένα οι άντρες με φοβούνται. Με βλέπουν έτσι και κομπλάρουν δεν ξέρω γιατί. Εσύ όμως δεν είσαι έτσι σε βλέπω ξέρω εγώ από τους άντρες. Εσένα σου σηκώνεται καλά γιατί σου κάνω το κλικ αλλά θέλεις ώρα, τα δέκα λεπτά δεν φτάνουν.
Αυτά είναι μόνο ένα δείγμα από την λογοδιάρροια που την είχε πιάσει. Από μια στιγμή και μετά δεν άκουγα καν τι έλεγε και δεν σχολίασα τίποτα. Αποδέχτηκα την ήττα μου και άρχισα να ντύνομαι ενώ η Τάνια συνέχισε να μιλάει.
Είχα βγάλει κιόλας τα συμπεράσματα μου.
Στις περιπτώσεις που κάποιος είναι αθεράπευτα βυζολάγνος ή το Οιδιπόδειο για μια νταρντανομούνα μαμά που έχει τις πρωτοβουλίες και το πάνω χέρι τον εξιτάρει και οι καύλες του λυτρώνονται με πίεση άνετα στο πεντάλεπτο η Τάνια πιστεύω ότι ταιριάζει.
Χωρίς να είμαι απόλυτα απογοητευμένος και σε καμία περίπτωση φυσικά ευχαριστημένος από αυτή την εμπειρία δεν θα την προτιμήσω ξανά. Δεν ρίχνω το φταίξιμο σε εκείνη γιατί με τον δικό της τρόπο προσπαθούσε, απλά δεν μου έκανε τελικά το κλικ που μου είχε πει στο σαλόνι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 20, 2016
Όνομα κοπέλας
Τάνια
StrangeKindOfHuman
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
531
Πόντοι:
1.211
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TZOYLI

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Αυγούστου, 2016
Άριστη η πένα σας Sir . Καπέλο
Οταν την είδα το προηγούμενο Σάββατο βράδυ κι εγω κρατήθηκα να μήν γελάσω .
- Εσυ ηρθες για άλλη , μου είπε . Θα σε κάνω να την ξεχάσεις , συνέχισε .
- ΑΚΑΤΟΡΘΩΤΟΝ μαντάμ .... με τέτοια δάχτυλα ποδιών που έχετε !
- ............ !!!!!
24 Αυγούστου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αυτές οι ατάκες της είναι όλα τα λεφτά. Υπάρχουν δυο ενδεχόμενα. Ή νομίζει ότι είναι μέντιουν/ψυχολόγος με πολλή μεγάλη πείρα ή πάλι νομίζει ότι αυτές οι ατάκες πουλάνε.
Τα δάχτυλα της δεν τα πρόσεξα. Τι είχαν;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2