Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 554 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τη Σάρα την έχω πάρει 3 φορές. Κάθε φορά ηταν καλύτερη απο την προηγούμενη. Πρόκειται για μια μελαχρινή αρκετά αδύνατη με μικρό βυζακι και πολύ γλυκό πρόσωπο. Αν την έβλεπες στο δρόμο δε θα σου πέρναγε καν απο το μυαλό.

Την έχω πετύχει Φωκαίας 27 αλλα και Φιλιππίδου όροφο σε απογευματινή και μεταμεσονύχτια βάρδια. Τις πρώτες φορές το social ήταν μετριο καθώς τα ελληνικά-αγγλικά της ηταν κάκιστα. Βέβαια συνενοηθήκαμε στα βασικά οπότε... Γλώσσα. Η εμπειρία μαζί της είναι καθαρά GFE. Σ αφήνει να της βάλεις δακτυλάκι, αρκεί να το κάνεις σιγά. Γενικά βγάζει νάζι και Προτείνεται για αγαπούληδες αλλα και για λάτρεις του GFE. Δεν έχω δοκιμάσει βέβαια κάτι πιο αγριο μαζί της αλλα δε μου το βγάζει κιόλας.

Στα του αγώνα τώρα θα αναφερθώ στην τελευταία απο τις 3 φορές που βρέθηκα μαζί της στην μεταμεσονύκτια βάρδια. Είχε δωμάτιο πριν απο εμένα οπότε αργησε κανα τεταρτο να έρθει. Με το που ήρθε είπαμε τα τυπικα, με θυμότανε (αν και δε το πιστεύω), έβγαλε τα εσώρουχα και ξάπλωσε ναζιάρικα στο κρεββάτι. Ξάπλωσα δίπλα της και μετά απο λίγο άρχισα να της βάζω δακτυλα΄κι και αυτη να μου τον πάιζει. Στη συνέχεια μου φόρεσε σκουφο και άρχισε μια πίπα πολύ καλή (έχει βελτιωθεί) αλλα καθόταν στο πλάι και δεν έβλεπα το πρόσωπο της που με καυλωνει πολύ. της το είπα και ήρθε ανάμεσα στα πόδια μου ωπου με έγλυφε και με κοίταζε! Και μόνο στη θέα αυτης της φατσουλας να με γλύφει και να της τον βαράω στη γλώσσα παραλίγο να χύσω. Της είπα να έρθει απο πάνω. Πολύ καλη συμμετοχή έδειξε να της αρέσει. Στη συνέχεια ήρθε στα 4. Δεν κλέβει και στήνεται πολύ καλά. Δεν αντεξα πολύ. Την έβαλα ανασκελα ωπου και τελειωσα πάνω στο μικρό στήθος της.

Γενικά όποτε την πετυχαίνω αν δε παίζει τιποτα άλλο φοβερό μπαίνω. Δε θα ήθελα κάτι παραπάνω στο απλό πρόγραμμα και το γεγονος οτι δε κανει ακάποτο προσωπικά το εκτιμώ και είναι ένας απο τους λόγους που όποτε την πετύχω μπαίνω. Η ημερομηνία είναι ενδεικτική και είναι η τελευταία φορά που βρεθηκαμε. Στο parking έβαλα 10 καθώς πήγα με μηχανάκι και στη συμμετοχή θα έβαζα 9 αντί για 7 που μ αφήνει το σύστημα. Ο χώρος γενικά είναι αρκετά καθαρός και έχει κλιματισμό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 12, 2016
Όνομα κοπέλας
Σάρα
Μέλος
Εγγραφή:
28 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
31
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ, pattayakias

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού