Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δεν γραφω συχνα κριτικες αν και πηγαινω συχνα σε μπουρδελα. Θα γραψω μονο για κατι που αξιζει ειτε καλο ή κακο για να γλιτωσω κανεναν. Λοιπον η κοπελα ειναι μουναρος. 1,80 περιπου με κωλαρα, ποδι φοβερο και ωραιο προσωπο. Μονο αρνητικο ειναι το μικρο βυζακι της. Εγω ενιωσα οτι γαμαω την Αννα-Ιλονα(μοιαζουν πολυ εξωτερικα) με λιγες σημαντικες διαφορες. Δεν λεει οχι πουθενα, εχει καλυτερο κωλο, πολυ καλυτερη πιπα και δεν εχει υφακι. Επειδη ειναι καινουργια μαλλον την κανεις οτι θες. Οχι απλα προτεινεται, με κλειστα ματια. Διαβαζοντας το site πηγα εγω και περασα τελεια. Ειδικα στα τεσσερα ειναι ΠροσκύνημαΠροσκύνημα . Αν επενδυσει λιγα χρηματα και φτιαξει το βυζι της θα ειναι αλλο πραγμα.
Τυχερος που την γαμησα στα 20€. Με εγλυφε 5 λεπτα, ουτε η γκομενα μου. Εγινε ενα σκηνικο που πηγε να τα χαλασει ολα.στο.τελος αλλα το χειριστικε πολυ καλα. Δεν ξερει Ελληνικα η κοπελα, ουτε καλα Αγγλικα. Ακουσα κατι για 35 ηλικια, ξεχασα να τη ρωτησω. 30 μου φαινεται εμενα.
υ.γ Στο τιτλο λεω τρεξτε μ@λ@κες γιατι απο την εμπειρια μου τετοιες πουτανες δεν βρισκεις 20€ και καθονται λιγο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
Ικτίνος
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
7.442
Πόντοι:
17.586
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, giorgis131220, jon smith και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού