Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 226 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κορμί πολύ καλό, από φάτσα αρκετά μέτρια, παρουσιάζεται ως μισή Ελληνίδα μισή Ουκρανέζα, είναι 200% Αλβανίδα πάντως δεν έχει σχέση ούτε με Ουκρανία ούτε με Ελλάδα, σε ότι αφορά στη δουλειά της πάνω τη συστήνω ανεπιφύλακτα, πολύ καλή με συμμετοχή δε βιάζεται (η τσατσά μια - δυο φορές φώναξε "άντε κορίτσι μου" αλλά δε δίνω όρκο ότι ήταν για μένα καθώς υπήρχε και δεύτερη κοπέλα στο μπουρδέλο οπότε μπορεί να πήγαινε για την άλλη), αντέχει σφυροκόπημα από παντού, είναι αρκετά δεκτική και ευδιάθετη, επειδή όμως είναι αρκετά περιζήτητη καλό θα ήταν να τη πετύχεις σε ώρα που δεν είναι αιχμής.

αν μου επέτρεπε το site αντί για 7 στη συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας θα έβαζα 9 μπορεί και 10 παρομοίως και στο σχέση απόδοσης/τιμής.

αυτά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
panosanal87
Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
26
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, kimonas2016, antiosmuchachos και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Αυγούστου, 2016
200% Αλβανιδα? Γτ τοσο σιγουρος? Την εχω παρει και μπορει να ειναι Ουκρανιδα. Για μενα ειναι μπαζο τωρα. Παλια ηταν καλυτερη.
05 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γιατί ζούσα στην Ουκρανία και αν δε μπορώ να ξεχωρίσω την Ουκρανέζα από την Αλβανίδα τότε ας το κόψω από τη ρίζα καλύτερα... η προφορά και μόνο είναι σήμα κατατεθέν Αλβανία, και δε ξέρει ούτε το όνομά της να πει στα Ουκρανικά και ούτε καν το καλημέρα άρα....

Στα μέρη αυτά μπορεί να πατήσω για το χαβαλέ μια - δυο φορές το χρόνο οπότε δε ψάχνω για μοντέλα, μοντέλα έχουμε και στην Ουκρανία και τσάμπα κιόλας, εδώ στην Ελλάδα όποτε ερχόμαστε να δούμε φίλους και γνωστούς είναι τα δύσκολα με τις ψιλομύτες
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2