Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Βραδινη βαρδια,λιγες οι επιλογες αφου πολλα σπιτια ηταν κλειστα.Περνωντας από το συγκεκριμενο σπιτι με καλωσορισε η ευγενικη Βουλγαρα υπηρεσια και περιμενα να βγει απ το δωματιο η κοπελα.Ολα τα δωματια γεματα,κοσμος στην αναμονη και πολλοι να μπαινοβγαινουν.Η τσατσα τους εκανε συστασεις να κανουν ησυχια καθως όπως ελεγε,Ο άλλος γαμαει μεσα,θελει ησυχια.Σωστη.Ενας άλλος νεαρος που μπηκε,τον ρωτησε αν είναι καλα στα κεφια.Εκεινος της απαντησε απροθυμα,Ετσι κι ετσι,εχω μερικα προβλήματα.Κι εκεινη του ειπε,Εδω ηρθες για να περασεις καλα,να διασκεδασεις,ασε τα προβλήματα στην ακρη.Μ αυτά και μ αυτά περασε η ωρα και βγηκε η Εμμανουελα στο σαλονι.Παρουσιαστηκε ολογυμνη.Προκειται για μια νεαρη κοπελα με κοτσιδα στα μαλια,ωραιο προσωπο,σχετικα αδυνατη αλλα όχι υπερβολικα και με δυνατο της σημειο το κωλο της.Σηκωθηκα να φυγω και ηρθε κοντα μου,μου επιασε και ετριβε τις ρωγες μου για ωρα και με κατευοδωσε χαιδευοντας μου τα μαγουλα τρυφερα.Μπορει να το χει συστημα.Λες να κανει τετοια ωραια πραγματα στο σαλονι και στο δωματιο να μην είναι καλη;σκεφτηκα.Εν τελει κανοντας τη βολτα μου ξαναγυρισα και πληρωσα.Αν και προτιμω τις βυζαρουδες μιλφαρες,ειπα να κανω και μια εξαιρεση.Η τσατσα αρχικα με εβαλε στο μεσαιο δωματιο αλλα όταν διαπιστωσα ότι δεν εχει αρκετο φως,της ζητησα και με αλλαξε και τελικα περασα στο δεξια όπως ερχομαστε.Καθρεφτης,απλετο φως,καλογερος,κομοδινο,ολα τα απαραίτητα.Μετα από αρκετη ωρα ηρθε και η Εμμανουελα.Πηγε κατευθείαν στο κρεβατι με τα λευκα ψηλα με τακουνια παπούτσια της τα οποια δε βγαζει.Της ζητησα να ερθει λιγο κοντα μου στα ορθια για αγκαλιες.Δεχτηκε και ετσι μπορεσα να τη φερω κολλητα στο σωμα μου και διπλα στο καθρεφτη οπου κοιταζα τον πισινο της.Αυτη ανταποκριθηκε και μου εδινε πεταχτα φιλια.Περασμα προφυλακτικου με την Εμμανουελα να είναι στα γονατα για το στοματικο.Εκανε προσπαθειες και το κανε για αρκετη ωρα.Μερικες φορες το βαζε ολο μεσα και σχεδόν καθ ολη τη διαρκεια με κοιταζε στα ματια.Σε προσπαθεια μου να της πιασω το κεφαλι μου το ξεκοψε.Μετα τη ξαπλωσα κανονικα και μπηκα μεσα της αλλα δεν ειχε καλα ανοιγματα και μαλιστα εβαζε το χερι της προσπαθώντας να επισπευσει την ολοκληρωση.Της το τραβηξα και διορθωθηκαν καπως τα πραγματα.Συνεχισα λιγο ετσι και αφαιρεσα το προφυλακτικο και της ειπα να εθει διπλα μου και να με τελειωσει με το χερι.Ανταποκριθηκε και το εκανε καλα ωσπου ηρθε το τελος.Εν κατακλείδι η Εμμανουελα δεν είναι φολα αλλα δε μπορει και να συγκριθεί σε υπηρεσίες με μια μεγαλυτερη γυναικα για καποιον απαιτητικο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 19, 2016
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
Σεβαστός
Εγγραφή:
22 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
5.753
Πόντοι:
1.496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aselgeia, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Αυγούστου, 2016
Δεν εχει βελτιοθη,οταν την ειχα δοκιμαση πιο παλια εκανε πολλα φιλια με γλωσα και περιμενε πως με αυτο και μονο..θα μου γινι ατσαλη γελαστηκε !!μετα νευριασε...μετα απλα μου τον επεξε εχυσα ολα αυτα 2 λεπτα...Ε Ναι ειναι Φολα και εγω Απαιτιτικος!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1