Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 239 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την κριτικη αυτη την αφιερωνο στον συναγωνιστη Αρη Μαρτελη οποιος με την ενημερωση του με καυλωσε παρα πολυ. ΕΙΧΑ σχολασει απο την δουλεια μου και λογω οτι ειχα κερδισει απο στοιχημα ειχα ικανοποιητικα χρηματα για να παω για να γαμησω. Η περιπετεια μου ξεκινησε απο την γνωστη ελενα την νταρντανα η κοπελα για καποιους λογο του σωματοτυπου της δεν θα τους αρεσει εγω την εχω ξαναγηαμησει αρκετες φορες αλλα ειχα να την παρω καιρο και ηθελα να δω πως θα πηγαινε το ενχειρημα μπαινω μεσα στον οικο μου δειχνει η υπηρεσια την ελενα δινω το 20 ευρω και μπαινω δωματιο η κοπελκα δεν αργει να μπει με χαιρετησε με ρωτησε αν πηγα διακοπες και τετοια μετα απο λιγο η κοπελα η κοπελα μου εκανε χωρις προφυλακτικο τσιμπουκι για λιγα λεπτα ημουν ετοιμος διοτι ημουν καυλωμενος την γαμησα απο μουνι και η δευτερη σταση που καναμε ηταν πισωκολητο εκει τελειωσα στο δωματιο εκατσα σχεδον 15 λεπτα η κοπελα δεν ειναι τοσο κακη αλλα δεν ειναι κατι το ουαου για καποιες φορες καλη ειναι οχι για παραπανω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έλενα
ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
64
Likes:
5.075
Πόντοι:
7.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, R0NiN και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Αυγούστου, 2016
Με ζαλισε με την πολυλογια της, δεν ηθελε χαστουκακια στην κωλαρα της, ηθελε μονο πισωκολητο και πουλαγε τρελα για ακαπωτη πιπα οτι δεν κανει γιατι προσεχει την υγεια της. Χαλια μαυρα λοιπον...
19 Αυγούστου, 2016
εγω την γνωριζω και δεν μου λεει μαλακιες απλως εγω γαμαω πολυ καλυτερες σε θεμα υπηρεσιων κοπελες
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2