Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 140 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά από 2 χρόνια ξαναβρέθηκα στην Αθήνα και φυσικά επιδίωξα να επισκεφθώ την Τζούλια.Εξακολουθεί να παρουσιάζεται φορώντας μαγιό κι όχι εσώρουχα αλλά προσωπικά δεν με ενοχλεί.Ούτως ή άλλως ο σωματότυπός της είναι τόσο ερεθιστικός για μένα που όλα τα ρούχα ή εσώρουχα είναι σαν να μην υπάρχουν!Όπως πάντα με υποδέχτηκε χαλαρή και χαμογελαστή χωρίς ερωτήσεις με κουτσομπολίστικη διάθεση και για άλλη μια φορά κόντεψαν να μου πεταχτούν έξω τα μάτια αντικρίζοντας τα στήθη της.....Μαγεία!!!Απίστευτο μέγεθος!!!Μου άναψε air condition και μόλις δροσίστηκα λίγο μπήκε στο δωμάτιο.Με θυμόταν!!!Με ρώτησε πώς θέλω την πίπα αν θέλω γλείψιμο στα @ρχιδια και φυσικά διάλεξα καπέλο και ασταμάτητο ρούφηγμα.Με ρουφούσε απίθανα και γυρνούσε κάθετα προς εμένα το σώμα της οπότε χάιδευα τα τεράστια μπούτια της,την κοιλιά της ,τον κώλο της και κυρίως τα απίθαν βυζιά της που κρέμονταν ως το στρώμα του κρεβατιού.Μετά από πολλή ώρα πίπας της ζήτησα να έρθει επάνω μου.Πάντα χάνομαι σ αυτήν τη στάση,πολύ περισσότερο τώρα που είχα επάνω μου αυτήν τη γυναικάρα!Τα χέρια μου δεν έφταναν να της αγκαλιάσουν τον κώλο αλλά την τραβούσα δυνατά κι αυτή καρφωνόταν με μανία επάνω μου.Έβγαλα το ένα της βυζί από το σουτιέν εκείνη έβγαλε και το άλλο και με άφησε να τα πιπιλάω.Μετά τα πήρε κι αυτή και ρουφούσε τις ρώγες της βογκώντας.Ύστερα από λίγη ώρα έχυσα καθώς αυτή ακόμα πιπιλούσε τις ρώγες της....Ντύθηκε,με ευχαρίστησε κι ευγενικά βγήκε απ'το δωμάτιο.Εγώ έμεινα να χαζεύω το απίστευτο κορμί της κι από πίσω!Φυσικά δεν τη χόρτασα και την επισκέφθηκα και την επόμενη μέρα.
-Τσατσά δεν είδα
-Πάρκινγκ δεν ξέρω ,ήμουν με τα πόδια
-Το 8 πάει στην παλαιότητα του χώρου που παρόλα αυτά με εξιτάρει γιατί μου θυμίζει τα παλιά καλά μπουρδέλα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 02, 2016
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Τιμημένος
Εγγραφή:
21 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
119
Πόντοι:
6.760
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 master8888, spyvar

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Αυγούστου, 2016
τετοιο μεγεθος η αληθεια ειναι ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1