Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 32 10
Μασατζίδικα 46519
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα σας

Να καταθεσω κι εγώ την κριτικη μου για το συγκεκριμενο μαγαζι μετα απο σημερινη πρωτη επισκεψη.

Η προσβαση και το παρκαρισμα πολυ ευκολα σε μια άδεια Αθηνα.
Ειχε προηγηθει τηλεφωνο για να δω αν ειναι ανοιχτα.

Μου ανοιγει μια ευγενεστάτη ξανθια κυρια που με δυο κουβεντες καταλαβα πως ηταν η Φωτεινη. Την ρωτησα προς επιβεβαιωση.
Το δουλευει πολυ καλα το ολο θεμα με σωστη προσεγγισει προς τους πελατες της και δη, τους νεους.

Ο χωρος γενικα παλιακος.
Τα δωματια γεματα οποτε επρεπε να περιμενω λιγο, εφοσον πηρα και την αποφαση να περασω με καποια απο τις κοπελες που ηταν εκει σημερα.

Παρουσιαστηκαν τεσσερις γυναικες...η Μαρια, η Βικτωρια, η Γιαννα και μια ακομα που αδικαιολογητα δεν θυμαμαι το ονομα της αν και με κερασε μια τσιχλα.

Οσο περιμενα μου ανοιξε κουβεντα η Φωτεινη. Τωρα δικαιολογουνται τα σχολια και τα κοπλιμεντα των συναγωνιστων προς το προσωπο της.
Δεν κρυβω πως με κερδισε και εμενα με την ομορφη συμπεριφορα της.

Οσο περνουσε η ωρα μεσα κατεληγα και στην αποφαση μου να επιλεξω την Βικτωρια και την Γιαννα σε duo για μιση ωρα.
Για οσους δεν τις εχουν δει, μιλαμε για δυο αλογα με ατελειωτα ποδια και καλιγραμμα σωματα διχως ψεγαδι. Σπανιζουν τετοιες γυναικες σε αυτη την τιμη.
Η Βικτωρια ειναι πανω απο 1.85 με προστυχη φατσα και η Γιαννα στο 1.78 με πολυ ομορφο νεανικο προσωπο. Και οι δυο μελαχρινες.

Οταν εφτασε η ωρα και περασαμε στο δωματιο κατσαμε στο καναπε με εμενα στην μεση. Οι κοπελες τα κανουν ολα και γουσταρουν τρελα!
Σε καποια φαση ενωσαμε τα κεφαλια μας και οι τρεις και παιζαμε γλωσσοφιλα. Η απολυτη καυλα οταν ανεβοκατεβαζαν παραλληλα τις γλωσσες τους πανω στον πουτσο μου και μετα η μια
να μου ρουφαει το πουτσοκεφαλο και η αλλη να γλειφει μπαλες και κωλοτρυπιδα!

Σεξ πολυ καλο και σε διαφορες στασεις με συμμετοχη και απο τις δυο που δεν σταματουσαν με τιποτα.
Το τελος μας βρηκε με την Βικτωρια στα 4 στον καναπε κι εμενα απο πισω να μου γλειφει τις ρωγες η Γιαννα και να μου δινει γλωσσοφιλα οποτε της ζητουσα!

Κι ολα αυτα με μολις 60ευρω για καθε μια ή 120ευρω στο συνολο για μιση ωριτσα. Ασυγκριτο VFM.

Θα ηθελα να κανω δυο σχολια καλοπροαιρετα...Το πρωτο αφορα τα δωματια που δεν ειναι τοσο ανετα. Το διαπιστωσα οταν μπηκαν οι κοπελες μεσα και ξαφνικα ο χωρος "εκλεισε".
Που να τις ταχτοποιησεις αυτες τις αλογες μαζι, σε ενα τοσο μικρο και χαμηλο καναπε?. Καλο θα ηταν επισης να προσφερουν και κλειστες παντοφλες.

Το δευτερο σχολιο παει για την Γιαννα που καθως την ειχα ανασκελα ξαπλωμενη πάνω στο μασαζοκρεβαττο κανω μια ετσι και βγαζω τον πουτσο μου απο το μουνακι της...και τοτε με παιρνει μια πολυ ασχημη μυρωδια. Ελπιζω την επομενη φορα που θα την ξαναπαρω σε διπλο με την Βικτωρια αυτο να εχει ξεπεραστει.

Κλεινω λεγοντας πως το συγκεκριμενο μαγαζι ειναι απο τα καλυτερα στο χώρο. Ελπίζω σε βάθος χρόνου να διατηρήσει αρχικα την ποιοτητα του και γιατι οχι να την ανεβασει.

Καλα να περνατε.
Lecastel
Κόστος συνάντησης
120
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Γιάννα
lecastel
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
519
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petsakas79sp, casadi, GSAKKI

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Αυγούστου, 2016
ποια απο τις 2 κάνει γλυφοκώλι? τους είπες εσύ ή μονες τους το έκαναν?
21 Αυγούστου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η Βικτωρια
21 Αυγούστου, 2016
Ειναι ευκολο ακριβης διευθυνση και οροφο κουδουνι......
Ευχαριστω
01 Δεκεμβρίου, 2016
έχοντας απολαύσει τις υπηρεσίες μόνο απο Βικτώρια (απλά θεά!!) πραγματικά σε ζηλεύω!!ωραίος συνδυασμός, με έβαλες σε σκέψεις!!
P
petsakas79sp
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4