Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 32 10
Μασατζίδικα 46519
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Στοχευμένη επίσκεψη θα έλεγα, αφού την Ιλάρια την είχα δει από τη προηγούμενη φορά που είχα περάσει με τη καταπληκτική Βαλέρια η οποία δεν έχει ανάγκη κριτικών(αν κι είχαν γραφτεί κάτι ανοησίες οι οποίες πολύ σωστά διαγράφηκαν από τους μοντ).
Όσον αφορά την εμφάνιση της πρόκειται για κοπέλα που φαίνεται ότι έχει ασχοληθεί με το χορό, μετρίου αναστήματος, δε τη λες κοντή αλλά σε καμία περίπτωση δε φτάνει σε ύψος τα δύο άλογα του καταστήματος Γιάννα και Βικτώρια, παρόλου που στον αγώνα όπως λέει κι ο τίτλος, κοιτάζει τις ψηλές στα ίσα!(παρόλο που δεν είμαι του αθλητισμού νομίζω ότι η μπασκετική ορολογία ταιριάζει γάντι ειδικά αν κάποιος έχει αντικρύσει τις συγκεκριμένες κοπέλες). Έχει κοντό αγορέ ξανθό μαλλάκι το οποίο της πηγαίνει πολύ και αναδεικνύει τις γωνίες του αριστοκρατικού προσώπου της το οποίο στολίζεται από το χαριτωμένο χαμόγελο της με τα τέλεια δοντάκια.
Αφού έκανα το ντουζάκι μου με την ησυχία μου, μπήκε στο δωμάτιο κι η Ιλάρια. Αμέσως με πλησίασε χαμογελώντας συστηθήκαμε (στ'Αγγλικά)κι αρχίσαμε τις περιπαθείς περιπτύξες που γρήγορα εξελίχτηκαν σε φλογερά φιλιά με τέλεια συμμετοχή της κοπέλας. Γρήγορα απάλλάχτηκε από τα ρούχα της απόκαλύπτωντας το κορμάκι της με τη στενή μεσούλα και το φυσικό μικρό στήθος της το οποίο μπορεί να ξενερώσει κάποιους βυζολάτρες, εμένα δε με χάλασε καθόλου.( γι'αυτούς που προτιμούν τα κάπως μεγαλύτερα συστήνω ανεπιφύλακτα Βαλέρια).
Συνέχεια με λίγη περιποίηση από τη μεριά μου με τη κοπέλα να τρέμει στο άγγιγμά μου και να αντιδρά με πολύ ωραίο τρόπο. Η σειρά της να κάνει επίκυψη για να διαπίστωσω πόσο παιχνιδιάρα ήταν η μυτέρή μακριά γλωσσίτσα της. Παρόλο που δε μπορουσε να καταπιεί βαθιά ο τροπός και η εικόνα της να παίζει με τη γλώσσα της στην ευρύτερη περιοχή χαρίζουν απίστευτη ηδονή. Στήθηκε όρθια με τη πλάτη προς εμένα, στη συνέχεια στο μασαζοκρέβατο με τα πόδια ορθάνοιχτα κι εμένα να σπρώχνω μετα μανίας μετακινώντας το μασαζοκρέβατο προς το τοίχο όπου χρειάστηκε να κρατήσει κόντρα με το χέρι της για να μη χτυπησει το κεφάλι της. Δεκτική και σε δαχτυλακί με τρόπο πάνω στην έξαψη της στιγμής.
Όταν κουράστηκα απ'το σπρώξιμο της ζήτησα να πάμε στο καναπέ, όπου ήταν αποκάλυψη. Παθιασμένο γρήγορο και δυνατό καβάλημα με χορευτικές κυκλικές ενίοτε κινήσεις χωρίς διαμαρτυρία για χρόνο ή οτιδήποτε άλλο. Τέλος της ζήτησα να με τελειώσει με στοματικό, πράγμα που έγινε και με τη δική μου συνδρομή. Ενώ αποφεύγει να τα πάρει στο στόμα έβγαλε τη μακριά και στενή, μυτερή γλωσσίτσα της με χαμόγελο όπως της είχα ζητήσει και τελείωσα κάτω από το σαγόνι της και στο λαιμό της.
Στο μασάζ βάζω 5 καθώς δε δοκίμασα και δε θέλω να κατεβάσω το μέσο όρο της κοπέλας, εφόσον δεν είναι και η προτεραιότητα μου ειδικά στο σύντομο πρόγραμμα. Το μαγαζί κατά τη γνώμη μου έχει ξεπεράσει κατά πολύ όλα τα υπόλοιπα με τις νέες μεταγράφες(αν σ'ενδιαφέρει περισσότερο ο αγώνας), ενώ διαθέτει και τη σταθερή αξία Βαλέρια που προσφέρει και ωραίο μασαζάκι. Η φιλική υποδοχή κάθε φορά σε κάνει να θέλεις να γίνεις θαμώνας και να περνάς συνέχεια χωρίς να το μετανοιώνεις στο τέλος.
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ιλάρια
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
254
Πόντοι:
296
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 HONDACRV

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού